Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO

[es] :: Hosting :: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO

[ Pregleda: 1513 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO03.04.2013. u 21:17 - pre 134 meseci
Ukoliko koristite jeftiniji hosting od 50eura godisnje nemozete da ocekujete da ce za taj novac vas hosting provajder imati uvek svez backup ako vam zatreba,zato je najbolje da sami pronadjete resenje za backup a ja sam naleteo na veoma zanimljivo resenje i to besplatno.

comcure cloud backup




P.S. izgleda da bbcode ne funkcionise za youtube pa evo direktnog linka http://youtu.be/uGR-i3W6xq4
 
Odgovor na temu

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1123
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO04.04.2013. u 12:48 - pre 134 meseci
Interesantno rešenje.

pogotovo ovo https://www.comcure.com/how-it-works.html

ja sam klijentima nudio implementaciju DropBox-a, a zavisno od toga šta se linkuje na dropbox imaju mogućnost bekapa ili sihronizacije fajlova.


 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO04.04.2013. u 13:17 - pre 134 meseci
Znam da moze slicno da se odradi i preko dropbox-a ali nije bas ovako jednostavno..postoje neki pluginovi za wordpress i joomlu za dropbox backup ali ovo nema veze sa tim,sa ovim mozes da bekapujes bilo sta sa ftp servera.

 
Odgovor na temu

cyBerManIA
I ovo T ono
Space

Član broj: 25195
Poruke: 698
*.ptt.rs.

Sajt: www.facebook.com/cyberman..


+263 Profil

icon Re: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO04.04.2013. u 17:24 - pre 134 meseci
Tnx, deluje kao interesantno resenje za backup do 2GB.

Ja sam backup za pojedine sajtove resio tako sto sam postavio chronejob da uradi arhivu i gurne je FTPom na drugi server.
Regovao sam se na crocko.com - klasican filesharing sajt.
Imate neograniceno prostora za upload i cuva neogranicen broj fajlova (backupa) ukoliko se skidaju. Fajlovi koji se ne skidaju imaju zivotni vek od 60 dana.
S obzirom da niko drugi ne skida te fajlove, u svakom trenutku imate 60 backupa ukoliko radite dnevni backup. Postavite chrone na 1h i imacete zadnjih 24x60 backupa.
Nemaju javnu pretragu fajlova, ali imaju javno listanje vasih fajlova koje se iskljucuje jednim klikom iz panela (po defaultu nije ukljuceno).
Normalno, kad se logujes imas spisak fajlova, velicine i slicno.
Imaju i njihov API za programere, sto je kul.
To tako sljaka bez greske vec godinu i po, mozda i jace.

Mane su: skidate sporo fajl ukoliko niste premium i smaranje skini fajl > proveri > uploaduj.
Zato mi se ovaj servis koji si ponudio poprilicno svidja.

 
Odgovor na temu

agvozden
Aleksandar Gvozden
founder
Info-G
Beograd

Član broj: 37813
Poruke: 1123
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.gvozden.info


+68 Profil

icon Re: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO05.04.2013. u 10:35 - pre 134 meseci
probao sam i svidja mi se jednostavnost ovog servisa.

ja ovo necu da koristim, jer imam dovoljno servera za bekap, ali 'obicnim' korisnicima ova alatka moze biti veoma korisna...
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Automatski cPanel backup sa 2gb prostora BESPLATNO

[ Pregleda: 1513 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.