Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radar i prekoracenje brzine

elitemadzone.org :: AutoZone :: Radar i prekoracenje brzine

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 71339 | Odgovora: 218 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine27.02.2017. u 13:14 - pre 86 meseci
Citat:
Java Beograd: Ma jok, ja to sve zarad sporijeg stizanja na cilj. Mnogo volim da vozim 40 u pomenutoj ulici Jurija Gagarina i da me na svakom semaforu sačeka crveno. Volim da razgledam okolinu dok džedžim na semaforu i proveravam da li je trava pored ulice korektno pokošena. Nekad vozim i 30 km/h. Šta je sigurno - sigurno je. Nikad se ne zna.

Aj' Javo malo opuštenije!
ako imas problem sa zivcima, vidi na neku jogu da se upises, nesto malo za za opustanje, relaksaciju... :)

Citat:
Java Beograd:Uostalom, bilo je 60 km/h. A sad 50 km/h. Zašto ? Kako ? Šta se promenilo ? Da li je sada bolje ?

ti si nasao neke statistike koje potvrdjuju da se nista nije poboljsalo u saobracaju (broj udesa, smrtnost, itd.) od kada je smanjena max. dozvoljena brzina sa 60 na 50 km/h?! sve i da se nije poboljsalo, meni je eto dovoljno sto se pri brzini od 50 km/h zaustavni put kocenja smanjuje za skoro 10m u odnosu na 60 km/h! u nekim situacijama i 1m znaci puno, a ne 10!

Citat:
Java Beograd:Šta ako se sutra neki političar seti da ozakoni max 40 km/h ? Onda ćemo mi, ne bi li smo glumili većeg katolika od pape da vozimo 30 km/h ?!

sta je tu cudno ako se tako nesto desi?! u Nemackoj je maltene u svim stambenim podrucjima ogranicenje 30 km/h! voze ljudi 30 i niko se ne buni, a samo je Srbima problem da voze i 50 jer je presporo!
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine01.03.2017. u 11:09 - pre 86 meseci
Citat:
Grejac:(ko jos koci kad vidi tablu za naselje)


U Austriji svi. A Boga mi i u Nemackoj, Slovackoj, Ceskoj...
 
Odgovor na temu

Grejac
Aleksandar Resanovic
Instalacije grejanja/svi tipovi
SOLAR
Barajevo

Član broj: 334973
Poruke: 24
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.solar-grejanje.co.rs


+4 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine01.03.2017. u 16:30 - pre 86 meseci
Mi nismo ni Austrija, ni Slovacka ni Ceska. A pogotovo Nemacka. Sto se svi bre nesto lepe za taj Zapad, kao da je to sad nesto lepo.
Ne znam za ostale zemlje, jer sam u njima samo bio u tranzitu, ali u Francuskoj je drugacije. Imas radarske kontrole, i kamere. Periferik je ceo pod kamerama, i ne smes ni km gore od ogranicenja. Usvojili smo zakone iz Evrope a putevi i ostale situacije kod nas su daleko ispod nivoa zapadnih zemalja.
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
93.87.128.*



+371 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine01.03.2017. u 16:57 - pre 86 meseci
Ja kocim kad vidim tablu za naselje, to table krsim ogranicenje, npr. na regionalnom, magistralnom i slicnom putu do 120kmh, a u naselju striktno 50.
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 07:43 - pre 86 meseci
Citat:
Grejac:
Mi nismo ni Austrija, ni Slovacka ni Ceska. A pogotovo Nemacka. Sto se svi bre nesto lepe za taj Zapad, kao da je to sad nesto lepo.


Pa upravo o tome i pricam. To tamo sve budala do budale. Zato cemo mi, za razliku od njih, daleko da doguramo.

Citat:
putevi i ostale situacije kod nas su daleko ispod nivoa zapadnih zemalja.


Znaci ako je put los onda je dozvoljeno da se vozi preko ogranicenja? Pa jes'... potpuno logicno ako se malo bolje razmisli.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 07:46 - pre 86 meseci
Citat:
Grejac:
Mi nismo ni Austrija, ni Slovacka ni Ceska. A pogotovo Nemacka. Sto se svi bre nesto lepe za taj Zapad, kao da je to sad nesto lepo.
Ne znam za ostale zemlje, jer sam u njima samo bio u tranzitu, ali u Francuskoj je drugacije. Imas radarske kontrole, i kamere. Periferik je ceo pod kamerama, i ne smes ni km gore od ogranicenja. Usvojili smo zakone iz Evrope a putevi i ostale situacije kod nas su daleko ispod nivoa zapadnih zemalja.

Kad govorimo o EU, ne znam zasto zanemarujemo naprimer Rumuniju i Grcku. I mnoge druge, ali kroz ove dve najvise prolazim pa imam najsvezija iskustva. U Rumuniji ogranicenje kroz sela na magistrali je 70, van naselja 90, na auto putu 130. Nikom naravno nije ni na kraj pameti da postuje ta ogranicenja. Imaju mobilne aplikacije koje u saradnji sa gps i momentalnim dojavama nevidjeno solidarnih vozaca omogucuju da telefon pisti nekoliko kilometara pre nego sto naidjes na radar. Kroz sela na magistrali se vozi preko stotke, van naselja oko 130, po auto putu koliko auto moze da ide. Nas odavde naviknute na voznju brzinom oko zakonom propisane non stop preticu sa ogromnom razlikom u brzini. U Grckoj vozaci nocu prelepljuju znakove koji im se ne svidjaju, jer onda prekrsajne prijave nisu validne. Voze po pesackoj zoni, cesto ih mozes videti i da voze u kontra smeru u jednosmernoj ulici. Non stop im jedna ruka drzi mobilni na uvetu, svaki stoti motociklista ima kacigu. Taksisti po centru atine voze u proseku 80-90km/h. Kod nas su propisi takvi kakvi su radi punjenja budzeta. Svakoga dana neki novi namet. Strategija koju vozaci koji ne voze profesionalno treba da usvoje je - sto evra godisnje planiras za policiju i posle svoju voznju prilagodjavas onoj koja moze da se uklopi u tu cifru. Pomiris se sa tim, to ti dodje kao registracija, ili zamena ulja, kad se mora nije tesko. Gledas da se uklapas u prekrsaje od 6.000 do 10.000 dinara, ako policajac nece pare onda platis u roku pa te izadje 3.000-5.000, a ako hoce onda prodjes sa 1.000-2.000.
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 08:02 - pre 86 meseci
a reci ti, Nedeljkovicu, koji je razlog za to?! zasto bi ljudi podmicivali pandure ili placali kazne 100-200 ili koliko vec € godisnje, zasto jednostavno ne voziti po ogranicenjima? jel smatras da su ogranicenja preniska, da je bezbedno voziti kroz naseljeno mesto 80-90? ili zuris uvek negde pa ne mozes da vozis po propisima? o cemu se radi?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 10:54 - pre 86 meseci
Ogranicenja su sasvim prilagodjena Fici (Zastavi 750) i Jugu. I svi mi razumemo da se zakon mora praviti prema najlosijem a ne najboljem. Ne moze zakon sad da ide toliko u detalje pa da kaze recimo "ako vozis auto koji ima paknove za kocenje onda ti je ogranicenje 50km/h, a ako imas ABS-ESP-ventilirajuce diskove na sva cetiri tocka onda je 90 km/h jer vam je zaustavni put isti". Da li da sirimo pricu dalje na automobile koji nemaju desni retrovizor, naslone za glavu, a sto i da ostanemo na automobilima, da predjemo i na vozace, imamo vozace koji tek toliko znaju da voze da se ne zakucaju u nesto bas svaki put kad sednu za volan, imamo one koji voze prosecno, imamo one koji voze natprosecno i profesionalne sa milionima kilometara iza sebe i razvijenim nekakvim sestim culom koje predvidja greske drugih vozaca pre nego sto se uopste dogode. Kako se formira ogranicenje - pa opet prema najlosijem. U nekim drzavama daju malo vise slobode onima koji su sposobniji, ali ako se neko preceni pa skrivi saobracajnu nezgodu, onda ga "oderu" pa ubuduce realnije procenjuje. I, sad, naravno ako preformulisemo pitanje tako da glasi - da li ja, profesionalni vozac, sa kvalitetnim vozilom odlicnih zaustavnih karakteristika i delimicno razvijenim sestim culom za greske drugih vozaca imam pravo da vozim 20km/h brze nego sto vozi ispodprosecni vozac 20 godina starog juga? Nemam. I zato sto radim ono sto nemam pravo to me kosta naprimer 100 evra godisnje. Da li me to cini opasnim po bezbednost saobracaja? Ne bih rekao. Ako me ne cini opasnim, onda mozemo da se bavimo ekonomskim pokazateljima. U automobilu godisnje provedem, ne znam, lupam, oko 400 sati. Ako bih svuda vozio po ogranicenjima, to bi bilo 500 sati. Moj sat vredi oko 4 evra. Razlika je 100 sati, izrazeno u novcu to je 400 evra. Kad oduzmemo onih 100 evra, ispada da sam 300 evra u plusu. Do slicnog obracuna, samo uvecanog, dolaze svi profesionalni vozaci, dostavne sluzbe i sve firme cija je delatnost na tockovima. Sa druge strane, posedovanje kvalitetnijeg vozila i odrzavanje istog u potpuno ispravnom stanju kosta vise nego posedovanje Juga i odrzavanje istog u stanju da moze da ide 60 km/h, pa onda opet verovatno dodjemo na isto, ili sam ja u krajnjem zbiru mozda i u minusu. Ali, kad bi svi vozili Juga po propisima panduri ne bi pravili kuce i vikendice i to bi negativno uticalo na ekonomiju, kako god okrenes sve ima neke dobre i lose strane
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 12:07 - pre 86 meseci
vise gluposti u jednom postu na ovom forumu skoro nisam procitao!
Citat:
Darko Nedeljković: Ogranicenja su sasvim prilagodjena Fici (Zastavi 750) i Jugu. I svi mi razumemo da se zakon mora praviti prema najlosijem a ne najboljem. Ne moze zakon sad da ide toliko u detalje pa da kaze recimo "ako vozis auto koji ima paknove za kocenje onda ti je ogranicenje 50km/h, a ako imas ABS-ESP-ventilirajuce diskove na sva cetiri tocka onda je 90 km/h jer vam je zaustavni put isti". Da li da sirimo pricu dalje na automobile koji nemaju desni retrovizor, naslone za glavu, a sto i da ostanemo na automobilima, da predjemo i na vozace,

u Nemackoj nisam video ni jednog Ficu i ni jednog Yuga, mislim da ogroman % automobila zadovoljava uslove bezbednosti koje si napisao (i vise od toga), pa je opet ogranicenje 50, a kao sto sam neki dan napisao na dobrom delu puteva u stambenim zonama ogranicenje je 30 km/h i niko se ne buni!

Citat:
Darko Nedeljković:imamo vozace koji tek toliko znaju da voze da se ne zakucaju u nesto bas svaki put kad sednu za volan, imamo one koji voze prosecno, imamo one koji voze natprosecno i profesionalne sa milionima kilometara iza sebe i razvijenim nekakvim sestim culom koje predvidja greske drugih vozaca pre nego sto se uopste dogode. Kako se formira ogranicenje - pa opet prema najlosijem. U nekim drzavama daju malo vise slobode onima koji su sposobniji, ali ako se neko preceni pa skrivi saobracajnu nezgodu, onda ga "oderu" pa ubuduce realnije procenjuje.

znaci, kada je neko profesionalni vozac za njega mogu da vaze posebna pravila posto mu se "razvije 6. culo" i on onda moze da predvidja greske drugih! au, kako je tebi dobro! :)

pre izvesnog vremena sam na citao neku statistiku o saobracajnim nezgodama u Srbiji, ako me secanje ne vara, mislim da oko polovine udesa u Srbiji izazovu profesionalni vozaci (kamiondzije, taksisti, vozaci kombija/autobusa)

Citat:
Darko Nedeljković:I, sad, naravno ako preformulisemo pitanje tako da glasi - da li ja, profesionalni vozac, sa kvalitetnim vozilom odlicnih zaustavnih karakteristika i delimicno razvijenim sestim culom za greske drugih vozaca imam pravo da vozim 20km/h brze nego sto vozi ispodprosecni vozac 20 godina starog juga? Nemam. I zato sto radim ono sto nemam pravo to me kosta naprimer 100 evra godisnje. Da li me to cini opasnim po bezbednost saobracaja? Ne bih rekao. Ako me ne cini opasnim, onda mozemo da se bavimo ekonomskim pokazateljima. U automobilu godisnje provedem, ne znam, lupam, oko 400 sati. Ako bih svuda vozio po ogranicenjima, to bi bilo 500 sati. Moj sat vredi oko 4 evra. Razlika je 100 sati, izrazeno u novcu to je 400 evra. Kad oduzmemo onih 100 evra, ispada da sam 300 evra u plusu. Do slicnog obracuna, samo uvecanog, dolaze svi profesionalni vozaci, dostavne sluzbe i sve firme cija je delatnost na tockovima. Sa druge strane, posedovanje kvalitetnijeg vozila i odrzavanje istog u potpuno ispravnom stanju kosta vise nego posedovanje Juga i odrzavanje istog u stanju da moze da ide 60 km/h, pa onda opet verovatno dodjemo na isto, ili sam ja u krajnjem zbiru mozda i u minusu. Ali, kad bi svi vozili Juga po propisima panduri ne bi pravili kuce i vikendice i to bi negativno uticalo na ekonomiju, kako god okrenes sve ima neke dobre i lose strane :D

na ovom forumu postoji jedan tezak psihijatrijski bolesnik koji pise svoje analize svega i svacega, ali ovako genijalnom ekonomskom analizom mogu slobodno reci da si i njega prevazisao!
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 12:09 - pre 86 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Kad govorimo o EU, ne znam zasto zanemarujemo naprimer Rumuniju i Grcku.


Zato sto je u prirodi coveka da tezi ka boljem od sebe (sem u slucaju nebeskog coveka).

Citat:
Darko Nedeljković: Ogranicenja su sasvim prilagodjena Fici (Zastavi 750) i Jugu.


Kazem ja da ce ta zapadna evropa da propadne nacisto. Oni su videli ficu samo na slici pa opet imaju 50km/h ogranicenja u gradu. Kompletne budale.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 12:40 - pre 86 meseci
Citat:
član:
u Nemackoj nisam video ni jednog Ficu i ni jednog Yuga, mislim da ogroman % automobila zadovoljava uslove bezbednosti koje si napisao (i vise od toga), pa je opet ogranicenje 50, a kao sto sam neki dan napisao na dobrom delu puteva u stambenim zonama ogranicenje je 30 km/h i niko se ne buni!

Kad sam bio u Nemackoj, rastojanje od centra jednog do centra drugog grada od 100km sam presao za 45 minuta bez da krsim pravila. U Srbiji slicno rastojanje izmedju naprimer Beograda i Valjeva ne mozes preci za manje od 2 sata, a ako bas vozis nebezbedno i pretices kolone po ibarskoj onda mozes za sat i po. Ispada da si uz skroz nebezbednu voznju u Srbiji barem upola Sporiji nego u Nemackoj. Sabac-Novi Pazar, 250 km, treba ti 5 ili 6 sati, zavisi kako vozis, toliko je otprilike svojevremeno trebalo i Juliju Cezaru da predje toliko rastojanje. A u Nemackoj u 21. veku to rastojanje predjes za sat i po, sa sve ogranicenjem od 50km/h na pocetku i kraju puta. Eto zasto se u Nemackoj niko ne buni, a u Srbiji se buni.

Citat:
znaci, kada je neko profesionalni vozac za njega mogu da vaze posebna pravila posto mu se "razvije 6. culo" i on onda moze da predvidja greske drugih! au, kako je tebi dobro!

Kazem, veoma tesko do nemoguce je implementirati takav zakon, pa se iz tog razloga praktikuje da se svi spuste na nivo sposobnosti najnesposobnijeg.

Itd, da ne odgovaram na svaku recenicu, sve u svemu zahvaljujem na komplimentima
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 12:46 - pre 86 meseci
Citat:
Informer:
Zato sto je u prirodi coveka da tezi ka boljem od sebe (sem u slucaju nebeskog coveka).

Slazem se. Eto i ja sam tako tezim da stignem od Sapca do Novog Pazara za, ako ne moze sat i po, onda makar za 4 sata. Bilo bi skroz pogresno teziti ka ne znam, Nepalu, gde za 250km treba i vise od 6 sati.

Citat:
Kazem ja da ce ta zapadna evropa da propadne nacisto. Oni su videli ficu samo na slici pa opet imaju 50km/h ogranicenja u gradu. Kompletne budale.

Pazi, sto se mene tice, ako grad ima dobro razgranatu mrezu metro linija, onda sam saglasan da se ogranicenje spusti i na ako hoces 0 km/h, da sve bude pesacka zona. Metro stize na odrediste za polovinu vremena koji je potreban automobilu koji krsi propise, tj. za trecinu onog koje je potrebno automobilu koji vozi po propisima. Poenta je da se od tacke A do tacke B stigne za neku pristojnu kolicinu vremena, a nacin se bira onaj koji je raspoloziv.

Samo jos da napomenem - da ne shvatite da sam ja nesto narocito lud vozac, ja imam 0 kazni za brzu voznju tokom poslednjih 10 godina, ali tu i tamo kad postoje uslovi vozim preko ogranicenja do odredjene mere i ne osecam nikakvu grizu savesto zbog toga.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 02.03.2017. u 14:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

anon115774

Član broj: 115774
Poruke: 1656



+920 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 12:59 - pre 86 meseci
Citat:
Darko Nedeljković: Pazi, sto se mene tice, ako grad ima dobro razgranatu mrezu metro linija, onda sam saglasan da se ogranicenje spusti i na ako hoces 0 km/h, da sve bude pesacka zona. Metro stize na odrediste za polovinu vremena koji je potreban automobilu koji krsi propise, tj. za trecinu onog koje je potrebno automobilu koji vozi po propisima. Poenta je da se od tacke A do tacke B stigne za neku pristojnu kolicinu vremena, a nacin se bira onaj koji je raspoloziv.


Oni i u gradovima koji nemaju metro imaju isto ogranicenje.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 13:57 - pre 86 meseci
Postoje li uopste u tim drzavama kojima mi tezimo veliki gradovi koji nemaju metro? Nadam se da nisi mislio da cepidlacimo oko neke palanke koju ako krsis pravila prodjes celu autom za 5 minuta, a ako vozis po pravilima onda ti treba pet i po do sest. Postoji li primer grada sa preko 300.000 stanovnika a da nije na Balkanu da nema metro? Verujem da ima negde neki izuzetak, ali milionskih gradova gotovo sigurno nema.

 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+371 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 15:41 - pre 86 meseci
Citat:
član:
a reci ti, Nedeljkovicu, koji je razlog za to?! zasto bi ljudi podmicivali pandure ili placali kazne 100-200 ili koliko vec € godisnje, zasto jednostavno ne voziti po ogranicenjima? jel smatras da su ogranicenja preniska, da je bezbedno voziti kroz naseljeno mesto 80-90? ili zuris uvek negde pa ne mozes da vozis po propisima? o cemu se radi?



U potpunosti se slazem, a licno krsim ogranicenje van naselja, ali u naselju striktno postujem, u naselju ima dece, pesaka, mnogo vise konfliktnih tacaka, pa ne bih da rizukujem da nekoga ubijem zasto sto zurim ili iz nekog drugog razloga.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2282 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 15:52 - pre 86 meseci
Pitanje je da li vi mislite na neselje u smislu ulice sa soliterima i parkiranim automobilima sa obe strane, ili naselje tipa magistrala pa tu i tamo neki vocnjak a na vrh vocnjaka kuca. Ako mislite na ovaj drugi tip naselja, onda u Srbiji gotovo da i nema puta van naselja - naprimer Ibarska je od Beograda do Cacka cela jedno veliko naselje ispresecano omanjim "parkovima" bez kuca. Evo naprimer, ovo vam je naseljeno mesto Cibutkovica:

Puna linija, ogranicenje 50, uzivancija za savesne vozace.
 
Odgovor na temu

Grejac
Aleksandar Resanovic
Instalacije grejanja/svi tipovi
SOLAR
Barajevo

Član broj: 334973
Poruke: 24
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: www.solar-grejanje.co.rs


+4 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine02.03.2017. u 17:58 - pre 86 meseci
Kod skola i vrtica 30 km/h
Naselje 60 km/h
Van naselja 90 km/h
Autoput 130 km/h

To je oko ok, malo uz toleranciju od 10%

Sada vozim striktno po ogranicenju. Da vidis kolonu kola iza mene na Ibarskoj magistrali :D 50-55km/h
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine30.07.2017. u 22:16 - pre 81 meseci
Citat:
Kao što je i najavljeno pre desetak dana, na naplatnim rampama u Srbiji počelo je merenje prosečne brzine, na osnovu koje bi vozači, koji su je prekoračili, ubuduće mogli da budu i kažnjeni.


Bas me zanima kako ce ovo funkcionisati!

http://www.blic.rs/vesti/drust...enje-na-putnim-rampama/gey4tl8
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine31.07.2017. u 15:54 - pre 81 meseci


kada se pojavila ova vest prvi put pre par nedelja, citao sam komentare i "hiljade prepametnih Srba" se odmah javilo da su vec smislili kako ce da jednistavno hakuju zakon i zaebu glupave pandure tj. voze brzo 200-300 na sat ko kolko vec moze, onda stanu na benzinsku pumpu popiju kafu i eto, resen problem! i evo uspeo sam da nadjem komentar i jednog razumnog coveka koji je lepo objasnio poentu koju ocigledno ovi genijalci nisu baš iz prve ukapirali...

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10242 Profil

icon Re: Radar i prekoracenje brzine31.07.2017. u 18:15 - pre 81 meseci
Uosalom, niko i ne kaže da je sistem idealan, nepogrešv i nepre]ebiv.
Ali, već samo po sebi, postojanje sistema je nešto. Bilo kako bilo, određen broj vozača će svakako biti kažnjen za jurcanje po autoputu.

Svako ko je vozio autoputevima, svakako je primetio da postoji određen broj manijaka koji bukvalno jurcaju preko 200 km/h. Jednostavno, ima dobar auto, i eto, tako je u mogućnosti, i prolazi nekažnjeno. E, pa sad više neće moći.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Radar i prekoracenje brzine

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 71339 | Odgovora: 218 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.