Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...

elitemadzone.org :: MadZone :: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)

[ Pregleda: 8143 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...06.03.2004. u 12:08 - pre 244 meseci
znači pri instalaciji mi zatraži "disk0" na kojem se nalazi "data4.cab"??????
šta je to? u čemu je problem? jel postoji rješenje?
hvala, pozdav
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
0

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.vdial.verat.net



+165 Profil

icon Re: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...06.03.2004. u 13:11 - pre 244 meseci
kod mene ne postoji data4.cab samo 1,2 i 3 verovatno se radi o grešci na inst. CD-u.......

 
0

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...06.03.2004. u 14:23 - pre 244 meseci
a to sam si i mislio jer mi je te cd-ove pržio prijatelj a on je to prvo skido sa nerom u image... sigurno je nešto zeznio..
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
0

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.dialup.blic.net



+4 Profil

icon Re: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...10.03.2004. u 12:42 - pre 244 meseci
Isto se mom bratu desilo sa CD-ovima iz CD kluba. Ja sam mu te CD-ove presnimio. Sljedeći put kad je instalirao rekao sam mu da promijeni folder u koji instalira igru, da koristi moje kopije CD-ova i da ugasi opciju pri instalaciji kojom se instaliraju radio stanice na disk. Instalacija uopšte nije zahtjevala ni CD 2 i uspješno je završila. Šta je od ovoga riješilo problem (kopiranje CD-ova, promjena instalacionog foldera ili neizbor radio stanica) ne znam, ali će ti možda pomoći.
Pozdrav!
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
0

Igor Kovačević

Član broj: 12736
Poruke: 244
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...10.03.2004. u 14:05 - pre 244 meseci
folder sam mijenjao - znači nije to... nisam birao radio stanice ... - znači nije ni to... jedino mi još ostaje da ih prepržim...
hvala
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Problem u instalaciji GTA Vice City... traži "disk0"...
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)

[ Pregleda: 8143 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.