Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

amazonski problem - Omiljeni proizvodi sa amazona (FB APP)

[es] :: PHP :: amazonski problem - Omiljeni proizvodi sa amazona (FB APP)

[ Pregleda: 1251 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pela
Nenad Pelovic
grafika i web dizajn
Skoplje - Makedonija

Član broj: 40377
Poruke: 93
95.180.189.*

Sajt: www.pelovic.com


Profil

icon amazonski problem - Omiljeni proizvodi sa amazona (FB APP)24.10.2012. u 13:20 - pre 139 meseci
Evo u cemu je stvar. Treba da odradim aplikaciju na FB koja ce prikazivati proizvode sa amazona i omoguciti FB korisnicima da oznace svoj omiljeni proizvod. Vec sam odradio dosta FB aplikacija i znam kako ide proces, medjutim nisam koristio web service amazona, niti znam koji i sta mogu da iskoristim. Pravio sam ranije neki A Store medjutim to je sasvim druga prica.

Uglavnom me interesuje dali bih mogao da iskoristim web service amazona i da prikazem proizvode iz odredjene kategorije? Naravno kad se neko odluci da kupi proizvod i klikne na buy prosledim i referal id.

E sad pitanje je sta iskoristiti? Koji servis? Dokumentacija im je ogromna i nisam bas pametan sta i gde da trazim. Vidim da imaju i product advertizing api i web service api (php sdk) i sl...

Klijent bi verovatno trazio i isto za ebay, pa ako neko ima slicna iskustva, molim za pomoc... bilo za amazon ili ebay

pozdrav
pela




Ono sto te ne ubije, to te ojaca.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: amazonski problem - Omiljeni proizvodi sa amazona (FB APP)24.10.2012. u 19:36 - pre 139 meseci
ako si kreirao nalog idi na "Links & Banners"
Odaberi kategoriju koju zelis i preuzmi link (get link) koji ces posle "upakovati" na FB kako si vec odradio.


 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: amazonski problem - Omiljeni proizvodi sa amazona (FB APP)

[ Pregleda: 1251 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.