Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije

[es] :: Fiksna telefonija :: SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 41316 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije26.09.2016. u 22:16 - pre 92 meseci
Zašto se prikazuje čoveku cela IP adresa?
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

yurotel
nezaposlen

Član broj: 286967
Poruke: 34
*.dynamic.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije10.02.2017. u 14:54 - pre 87 meseci
Sve dosad sam bio ubeđen da SBB ne podržava impulsno biranje, čak sam se i lično uverio kod jednog čoveka koji to ima. Međutim, juče sam išao kod jedne žene da od nje kupim stari Iskrin telefon ETA-85 (pljosnatac, verzija sa impulsnim i samo impulsnim biranjem), i gle čuda, telefon je birao kada ga je žena udenula u ono CISCO-vo čudo. Kako je to moguće?
Nuzgred, ni na SBB-ovom sajtu nema naznake da su počeli podržavati impulsno biranje.
 
Odgovor na temu

stoprocentni

Član broj: 293015
Poruke: 111

Sajt: unicef.org


+94 Profil

icon Re: SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije02.09.2017. u 23:18 - pre 80 meseci
Da li bi mi neko pomogao da rešim rebus u vezi sa Vtech OS-1300-B? Prvi put sam ga punio dok se nije potpuno napunio, nekih 15 sati otprilike, kako i stoji u uputstvu. E sad, koliko vremena/sati je potrebno da se napune baterije svaki sledeći put, od praznih do punih? Držao sam slušalicu na punjenju oko 4 sata i indikator pokazuje da su baterije i dalje prazne. Inače, telefon je nov, kortistim ga tek desetak dana.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: SBB počeo sa pružanjem usluga fiksne telefonije

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 41316 | Odgovora: 82 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.