Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona

[es] :: VoIP :: Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona

[ Pregleda: 4767 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tomap
Toma Petkoski
penzioner
Beograd

Član broj: 303524
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona27.05.2012. u 18:53 - pre 144 meseci
Siemens gigaset VoIP telefoni (gigaset c610 IP, npr) i BBTF (realizovan preco Intracom JetSped IAD-a).
Nedavno sam postojecu ISDN liniju (i ADSL od SezamPro-a) zamenio za Telekom BBTF + 1 analogna linija + ADSL.
U jednom od aneksa Ugovora definisan mi je i VoIP account (inache njegove parametre vidim i na Intracomu). Kako u aneksu Ugovora nije definisana niti oprema, a ni neki drugi uslovi korishcenja ovog account-a, ja (mozda i naivno) kupim Siemens gigaset C610IP telefon koji podrzava do 6 VoIP accounta + 1 analognu vezu (super, nemoram da imam gomilu aparata vec samo jedan).

Uzaludno sam pokushavao da se "nakacim" na moj VoIP account.


Ima li neko iskustvo sa ovakvom upotrebom Telekom BBTF-a?
 
Odgovor na temu

Paradigma

Član broj: 15005
Poruke: 21
*.panline.net.



+1 Profil

icon Re: Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona21.06.2012. u 11:56 - pre 143 meseci
Citat:
Nedavno sam postojecu ISDN liniju (i ADSL od SezamPro-a) zamenio za Telekom BBTF + 1 analogna linija + ADSL.


Koja je cena te usluge? Odnosno, da li te dve linije/dva telefonska pretplatnička broja (IP + 1 analogna) koštaju kao standardna pretplata za jednu analognu liniju?

Što se tiče odgovora na tvoje pitanje pregledaj temu:

http://www.elitesecurity.org/t426708-Telekom-BBTF-iskustvo-info

 
Odgovor na temu

tomap
Toma Petkoski
penzioner
Beograd

Član broj: 303524
Poruke: 3
*.com
Via: [es] mailing liste



+1 Profil

icon Re: Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona21.06.2012. u 17:13 - pre 143 meseci
>
 
Odgovor na temu

zexoni70
Beograd

Član broj: 82968
Poruke: 374



+4 Profil

icon Re: Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona09.02.2017. u 20:20 - pre 86 meseci
Tema je stara ali imam isti problem!
Hteo bih da koristim jedan telefon za dva telefonska broja (BBTF + analogna linija)
Imam Gigaset bazu GO-Box 100 (isto kao C610 IP samo malo novije) koja podrzava do 6 VOIP naloga + jedna analogna linija, pa me zanima kako mogu da koristim telekomov BBTF kao VOIP preko LAN kabla, a ne da liniju kacim preko portova PHONE1/PHONE2 na telekomovom modemu?
Znam da su mi prvenstveno potrebni username i pass za VOIP nalog i kako da ih izvucem iz ZTE ZXHN H367N, ali me isto tako zanima ako neko zna sta je konkretno jos sve potrebno setovati da bi BBTF proradio kao VOIP na Gigaset telefonu?
Pozdrav!

[Ovu poruku je menjao zexoni70 dana 09.02.2017. u 22:20 GMT+1]
TRUST NO ONE,THE TRUTH IS OUT THERE!
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Korišćenje BBTF-a i VoIP accounta sa Siemens gigaset IP telefona

[ Pregleda: 4767 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.