Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mister Kralj Trol 2012 Srbija

elitemadzone.org :: MadZone :: Mister Kralj Trol 2012 Srbija

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 27307 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 20:08 - pre 118 meseci
Ja sam oduševljen ovim likom.
Da je uspeo da preebe sve nase pametne profesore, ministarstvo, pa pored toga i svajcarce... Za mene je sve to kao film (2002) Catch Me If You Can nerealno, da prosto ne mogu da poverujem da je istina da je prevarant

Citat:
source3
@ventura
Čovek je na sve te optužbe odgovorio sa nekom njegovom dokumentacijom, u ovoj zadnji emisiji što sam okačio.


Koliko ti naloga imaš na ES?



[Ovu poruku je menjao CoyoteKG dana 28.07.2014. u 21:19 GMT+1]
 
Odgovor na temu

source3

Član broj: 323751
Poruke: 31
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 20:27 - pre 118 meseci
Citat:
CoyoteKG
Koliko ti naloga imaš na ES?


Zapravo 2, u firefoxu sam ostao ulogovan a ne znam password pa sam potpuno zaboravio za njega, pa sam napravio drugi nalog u chrome-u i nisam obratio pažnju da sam post napravio sa starog naloga :)

Citat:
hotchimney:
"Uča" se brani kako njemu stipedndija za mlade talente i nije potrebna (jer ima daleko više kao asistent na ETH). Pa šta se onda bakćao sa podnošenjem zahteva za stipendiju?

Pa rekao je u emisiji, da bi imao osnov da donese projekat satelit u Srbiju, morao je da bude vezan za neku instituciju u Srbiji, a preko Fonda za mlade talante je to najbrže moglo da se realizuje.
Definitivno nisu čista posla :)
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 21:16 - pre 118 meseci
Citat:
da bi imao osnov da donese projekat satelit u Srbiju, morao je da bude vezan za neku instituciju u Srbiji, a preko Fonda za mlade talante je to najbrže moglo da se realizuje

Hm, zanimljivo. Kako je on kao korisnik fonda mogao da donese neki projekat u Srbiju? To ja kao kad bi neko na socijalnoj pomoći "doneo" investicije iz Švajcarske banke u srbijanski budžet "jer se socijala isplaćuje iz budžeta".


Citat:
CoyoteKG:

Ja sam oduševljen ovim likom.
Da je uspeo da preebe sve nase pametne profesore, ministarstvo, pa pored toga i svajcarce..

Preebo je on i desetine hiljada studenata koji pošteno steknu diplomu.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.225.*



+627 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 21:32 - pre 118 meseci
Vlajković i Vučić (fizički) veoma liče, posebno prednji deo usne šupljine ...
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 21:33 - pre 118 meseci
uporedi njegov intelekt i njen
http://www.elitemadzone.org/t316338-202#3467935

ko je nas tu preebao?

Ako je istina da drzi seminare, da je asistent na dve katedre na jednom od najjacih univerziteta na svetu... i sve to uspeo da napravi uz prevaru? ja mu se divim i skidam kapu. Takav ni ne treba da ima papirnu diplomu, takvog treba iskoristiti za dobrobit planete.

A sa druge strane, slusaj ga kako govori u onoj emisiji. Klinja koji se onako brani i onako uverljivo prica. Doduse klinacki, ali se sjajno snalazi odgovorima
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 21:54 - pre 118 meseci
Koje on katedre drži? Na kojm univerzitetu?

Cenim da taj predaje na univerzitetu kao što je i Miloš Stanković akademik...
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija28.07.2014. u 22:00 - pre 118 meseci
Citat:
CoyoteKG:

Takav ni ne treba da ima papirnu diplomu

Ti očigledno ne shvataš šta su to pravila i procedure, ili ne hebeš takve "gluposti"?
Selekcija asistenta/nastavnika na fakultetu je proces sa zaista minimalnim zahtevima. Ko ne veruje neka proba da se selektuje u neki prvoligaški fudbalski klub. Reprezentaciju da ne pominjem. Pa neka uporedi šta je teže.
Ako neko ne ispuni ni taj minimalni uslov već mora da podvaljuje diplomu taj je zaista bedan.

Citat:
CoyoteKG:

A sa druge strane, slusaj ga kako govori u onoj emisiji.

Da, slušao sam! Govori otprilike kao ovaj "Karlovac, Virovitica, Karlobag" što je uveo taksu da bi srušio pretplatu.

E da, gde, kada i koliko je on bio asistent?
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 11:01 - pre 118 meseci
Coyote očigledno gotivi talentovane prevarante i manipulatore
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 11:16 - pre 118 meseci
Gotivim kad neko manipuliše najgorim manipulatorima.
 
Odgovor na temu

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 12:05 - pre 118 meseci
Vi biste i Nikolu Teslu nazvali manipulatorom. Tesla je imao ludu ideju da čita misli ljudima na osnovu kontrakcija zenice oka. Šta bi bilo kada bi neko izneo takvu ideju ovde? Genijalni ljudi se razlikuju od običnih, tako da često običnim ljudima oni izgledaju kao ludaci. Ne treba tako lako suditi o drugima.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 14:53 - pre 118 meseci
Nikakve veze lažni student nema sa Teslom.
Dovoditi sitne prevarante u ravan heroja je posebna budalaština.
Takvo razmišljanje ide na ruku ovim lažnim dioktoratima političkih lezilebovića.

Za 4-5 godina studiranja mnogo toga se dogodi što ostavi trajni trag,
Tu su kolege studenti, asistenti, nastavnici.
Lažni asistent ni jednog momenta ne pominje svoje drugove, dogodovštine sa predavanja koje se pamte a svaki student prodje kroz tako nešto.
Nemoguće da ga se ne sećaju asistenti. Takav kapacitet svima pada u oči. 18 ispita za koje on ne može da ni reči da kaže o profesorima kod kojih je navodno polagao ispite. 18 profesora kod kojih je navodno polagao ispite ćute. A trebalo bi da se oglase jer se protib Robin Huda zainatio prodekan za nastavu lično.
Na 3-oj i 4-oj godini se proredi broj studenta. On je morao imati uži krug bliskih drugara sa fakultetima pa bi mogao nešto ispričati o tome.

Umesto dogadjaja sa fakulteta lažni doktorant odmah "skače" u Bon iako se sumnjiči za falsifikat na osnovnim studijama fizičkog fakulteta.
Umesto da po spisku položenih ispita u indeksu navede profesore i ispite kod kojih je položio lažni asistent u jednom you-tube video trubi kako voli Srbiju i slične budalaštine.

Zaključak - lažni asistent je lažni student.

A i onih 7 ispita je možda položio na prevaru.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7176 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 15:05 - pre 118 meseci
Citat:
pablo.mihajlovic
Tesla je imao ludu ideju da čita misli ljudima na osnovu kontrakcija zenice oka.


I to je bila i ostala luda misao.

To sto je neko velikan u nekoj oblasti ne znaci da je sve sto pomisli pametno, niti da nekad ima bilo kakvog smisla.

Isto tako Ajnstajnu mozemo da zahvalimo za teoriju relativiteta, ali njegove kasnije misli na temu kvantne fizike nisu relevantne.

Njutn je bio jedan od najvecih umova kome mozemo da zahvalimo ne samo za fizicke zakone koji su predstavljali veci napredak u fizici nego nekoliko vekova rada pre toga, vec i za razvoj kompletno nove grane matematike koja je bila neophodna za formulaciju Njutnovih fizickih teorija. Opet, Njutn je imao neke okultne ideje koje su potpuno besmislene i koje nemaju apsolutno nikakve veze sa njegovim radom po kome ga danas pamtimo.

--

Konacno, nista od svega toga nema veze sa ovim slucajem. Mozda je protagonista genije a mozda i nije, to ce pokazati vreme. U svakom slucaju ovde je u pitanju optuzba za ozbiljnu stvar, i eventualna cinjenica da je neko genije ne oslobadja istog od postovanja zakona.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 15:15 - pre 118 meseci
Citat:
Konacno, nista od svega toga nema veze sa ovim slucajem. Mozda je protagonista genije a mozda i nije, to ce pokazati vreme.


Velika je verovatnoća da nije genije, ali pošto postoji mala verovatnoća da ipak jeste, mislim da ne bi trebalo tek tako da se baca drvlje i kamenje na nekoga.
 
Odgovor na temu

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 15:26 - pre 118 meseci
Prođe neko vreme, pa se pojavi jedan mlad čovek, koji izda svoje naučne spise.
— Eto ti sad: nauka! Koješta!
Opet niko, razume se, ne htede čitati spise mladog naučnika, a svaki sa dubokim, čak i iskrenim ubeđenjem dokazivaše da Bekić (tako se zvao naučnik, kad se prevede na srpski) ne zna ništa.
— Bekić i naučni spisi! — dovoljno je bilo samo to izgovoriti, pa da celo društvo prsne u smej.
— To kod nas ne može da bude. Kakva nauka, kad je još i Bekić piše! — govore ludi, a svi su se slagali da to, kao i sve drugo, može da bude samo u stranom svetu.
I mladi naučnik ne samo što nije imao uspeha već sve živo smatraše nekako instinktivno za dužnost da s negodovanjem dočeka tu pojavu.
Celo društvo kao da u tome gledaše neku zaraznu bolest i stade se buniti i boriti očajno protiv te opasnosti.
Jednog sam upitao šta mu je učinio taj naučnik.
— Ništa — veli mi.
— Pa što toliko vičeš na njega?
— Tako; ne mogu da gledam da mi se tu svaka šuša pravi nešto.
— Šta se pravi? Čovek se bavi naukom i ne radi nikom ništa.
— Ne znam ga, brate?! Molim te, kakva nauka? To kod nas ne može da bude.
— Što?
— Tako. Znam ja svaki od nas koliko je težak!
— Jesi li čitao?
— Bože sačuvaj; valjda sam pao na teme. Nauka i Bekić! — reče ironično i udari u smej, a zatim se prekrsti i sleže ramenima, a rukama uze otresati kao da veli: „Ne daj, bože, nikom takve bruke!”, pa dodade:
— Toliki ludi pametniji od njega, pa se ne napraviše naučnici a on da se nađe: sreća u kuću!
I ponoviše se opet slične prilike kao i s pesnikom.
Za mladog naučnika, čak, proneše glas kako je, radi nekih naučnih ispitivanja, krao od piljara kruške. Time se zabavljaše društvo nekoliko dana, slatko se smejući, pa onda puče nova bruka.
— Znaš li šta je novo? — upita jedan.
— Imamo naučnika! — odgovori drugi.
— More, to je staro, nego dobio naučnik kritičara!
— Taman posla! Koja je opet to budala?
— Bogme, pametan kritičar, taman prema Bekićevoj nauci!
— Koji je?
— Bekićka!
— Njegova žena?
— Razume se. Kritikovala ga divno. Sad nosi zavijenu glavu. Valjda će doći do pameti. Bolje mu kritike ne treba.
— Šta je bilo? — pita onaj radoznalo i već se nestrpljivo sprema da tu novost proturi dale.
— Ništa, samo mu neke Toričelijeve cevi olomila o glavu.
I, razume se, tu dolazi sladak smej; i prijatelji se žurno rastaju da tu prijatnu novost pronesu dale.
To postade duševna hrana društva.
— Čuo sam da si se odao na nauku? — upita u šali prijatelj prijatelja.
— Može, — veli žena upitanoga — samo nek se čuva da se ija ne odam na kritiku.
I opet smej.
Često se celo veče društvo pozabavi prepričavanjem smešnih stvari o naučniku.
Sem toga, naravno da su mladome naučniku činjene smetnje gde god se okrene. Svaki je smatrao za zadatak da ga dočeka oporije nego dotle što ga je dočekivao, samo zato što se mlati, pa hoće on nešto što ne radi niko drugi, a drugi niko, razume se, neće da radi ludorije, kao pametan čovek, jer je kod njih na svagda utvrđeno pravilo za sve što bi se preduzelo:
— Batali, molim te, to kod nas ne može da bude!...
Naučnik se borio, borio, pa se umorio. Savlada društvo i njega, savlada ga radi ugleda svoga, a naučnik se izgubi nekud. Niko o njemu ne ču ništa više.
— Žalim ga, grešnika! — sažaljevaju ga. — Nije onako bio rđav.
— The, ko mu je kriv.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 15:32 - pre 118 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
pablo.mihajlovic Tesla je imao ludu ideju da čita misli ljudima na osnovu kontrakcija zenice oka.


I to je bila i ostala luda misao.

To sto je neko velikan u nekoj oblasti ne znaci da je sve sto pomisli pametno, niti da nekad ima bilo kakvog smisla.


Auuuuuuuuuu, dirnuo si gde se ne sme.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7176 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 15:54 - pre 118 meseci
Citat:
pablo.mihajlovic:
Citat:
Konacno, nista od svega toga nema veze sa ovim slucajem. Mozda je protagonista genije a mozda i nije, to ce pokazati vreme.


Velika je verovatnoća da nije genije, ali pošto postoji mala verovatnoća da ipak jeste, mislim da ne bi trebalo tek tako da se baca drvlje i kamenje na nekoga.


Ako su navodi iz medija tacni, coveka terete za falsifikovanje dokumenata.

To nije "bacanje drvlja i kamenja" vec vrlo ozbiljna optuzba. Takodje, ta optuzba ne dovodi uopste u pitanje status optuzenog kao (eventualnog) genija, vec ga tereti za navodno ucinjeno krivicno delo.

Razlicite stvari.

Ako je u pitanju namestaljka, to se moze lako opovrgnuti indeksom kao sto ljudi rekose. Posle toga eventualno lazno-optuzeni moze i da tuzi za klevetanje.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 16:15 - pre 118 meseci
Citat:
Posle toga eventualno lazno-optuzeni moze i da tuzi za klevetanje


Koga da tuži, članove ES? Kada nekoga oklevetate sud to ne može da ispravi. A i to sa sudovima i pravdom funkcioniše samo u američkim filmovima. Realnost je malo drugačija. Ako međunarodni sudovi ne vrede ništa, kakvi su tek naši? Ne verujem da su mnogo bolji.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7176 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 16:22 - pre 118 meseci
Ne treba da tuzi clanove ES-a vec medije koji su navodno iznosili neistine kao i fakultet koji ga je navodno bez osnova ispisao.

Citat:

Ako međunarodni sudovi ne vrede ništa


To su prazne price. Ne 'fali sudovima nista kad covek ima crno na belo stvari kao, recimo, indeks.

Optuzba da je neko falsifikovao rezultate skolovanja je izuzetno ozbiljna stvar.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pablo.mihajlovic

Član broj: 323952
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+107 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 16:27 - pre 118 meseci
Citat:
To su prazne price. Ne 'fali sudovima nista kad covek ima crno na belo stvari kao, recimo, indeks.


Ma super su, naročito za one koji imaju više od jednog života.

Citat:
Ne treba da tuzi clanove ES-a vec medije koji su navodno iznosili neistine kao i fakultet koji ga je navodno bez osnova ispisao.


Sad ne kapiram zašto si uopšte citirao ono što sam ja pisao i zašto si mi odgovarao kada ti pričaš neku svoju priču koja nema veze sa onim što ja pišem.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.hsi.kabelbw.de.



+7176 Profil

icon Re: Mister Kralj Trol 2012 Srbija29.07.2014. u 16:33 - pre 118 meseci
Ne vidim u cemu je problem.

Citirao si moju poruku i postavio pitanje koga da tuzi. Ja sam ti na to odgovorio. Ako citiras neciju poruku i postavljas pitanje, nije neobicno da dobijes i odgovor na isto.

Ako se protiv doticnog vodi nekakav medijski rat i blacenje, to moze vrlo lako dokazati svojim overenim indeksom i onda moze tuziti ljude koji su iznosili neistine o njemu. Potpuno je besmisleno praviti od toga nekakvu epopeju: ili si polozio ispite i imas dokaz, ili nisi.

U pitanju su izuzetno ozbiljne stvari: covek je optuzen za falsifikovanje akademskih rezultata i koriscenje falsifikata za pokusaj pribavljanja novcane koristi (stipendije). Sta god bilo u pitanju: istina ili laz, takve stvari moraju biti sudski resene zato sto nisu igra. Niko normalan ne bi dozvolio da ga neko optuzi za ozbiljno krivicno delo bez epiloga.

Dakle, ili je covek kriminalac ili su kriminalci ti koji ga navodno lazno optuzuju. Sta god bilo od ta 2, te stvari ne mogu tek tako da se zabatale kao nikom nista.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Mister Kralj Trol 2012 Srbija

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 27307 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.