Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabrana pristupa odredjenim programima

[es] :: Security :: Zabrana pristupa odredjenim programima

[ Pregleda: 1596 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brk-cic
Beograd

Član broj: 282044
Poruke: 7
*.crnagora.net.



Profil

icon Zabrana pristupa odredjenim programima14.04.2012. u 23:26 - pre 145 meseci
Pozdrav!

Procitao sam dosta srodnih tema ali nikako da nadjem resenje za moj problem. Radi se o kompu-kasi sa xp professional OS-om, na kome je instaliran program koji simulira rad kase i nekog racunovodstva. Na kompjuteru nije instaliran antivir, jer sam smatrao da za tim nema potrebe.. Medjutim, od pre nekog vremena sam kao usb dodatak instalirao wireless reciver da bi mogao da pustam muziku sa ovih online radio stanica i to pomocu iTunes-a, ali su se ljudi koji rade vrlo brzo dosetili da u slobodno vreme idu na facebook i slicne sajtove..Od tad je komp poceo sam da "trokira".

Ono sto bih ja hteo da uradim je da zabranim pristup svim programima osim "kasa programu" i iTunes-u. Ili da zabranim pristup internetu svim aplikacijama osim iTunes-u. Ona fora sa host file-ovima i zabranom posete pojedinim sajtovima mi ne odgovara jer ja ne mogu da zabranim pristup dovoljnom broju stranica - potencijalno zanimljivih u slobodno vreme :)

Svaka pomoc je dobrodosla i hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Dexic
ASP

Član broj: 253999
Poruke: 3837



+1376 Profil

icon Re: Zabrana pristupa odredjenim programima15.04.2012. u 01:16 - pre 145 meseci
FolderGuard ili FolderLock bi ti tako nesto omogucili, ali mislim da ti se vise isplati da iskoristis neki od programa tipa "netCafe" (tj. programi za rad internet kafea), ili da sredis sistem kako zelis (od vanilla do drivera) i onda koristis Acronis trueImage za Zonu koja se automatski discarduje pri rebootu (u prevodu posle svakog reboot-a te vraca na originalno vanilla stanje kakvo si instalirao).

Free resenje... vec ne znam sta bih predlozio.
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Zabrana pristupa odredjenim programima

[ Pregleda: 1596 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.