Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kontakti i njihova sinhronizacija na android tel.sa gmailom facebookom itd

[es] :: Smartphone :: Android :: kontakti i njihova sinhronizacija na android tel.sa gmailom facebookom itd

[ Pregleda: 3156 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kelja035
stankovic zoran

Član broj: 250483
Poruke: 29
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon kontakti i njihova sinhronizacija na android tel.sa gmailom facebookom itd01.03.2012. u 13:41 - pre 146 meseci
e ovako da pocnem imam android telefon, facebook nalog, hootmail nalog gmail nalog i google + , twiter, netlog i ko zna sta ce jos da izmisle, sa dosta prijatelja i kontakata pa me interesuje sledece:
kako sinhronizovati tel i gmail contacts ali jednostrano samo da mi prebaci kontakte na tel a da nista ne dira u gmail contactima
koje sve cake postoje za sinhronizaciju facebooka( i ostalih drustvenih mreza) sa android telefonom, kako da mi prebaci samo kontakte koje imam na telefonu, i da li je moguce prebaciti kontakt ako mi se na gadjaju ime i prezime na telefonu sa imenom i prezimenom na drustvenim mrezema,
na telefonu imam instalirano facebook contact sync, facebook photo sync, friendcaster for facebook, facebook for android, friend sync, mobile syncpro, myalbum for facebook, offline contact sync, smart sync, vasa iskustva u cemu je razlika izmedju njih i koji je najbolji.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Android :: kontakti i njihova sinhronizacija na android tel.sa gmailom facebookom itd

[ Pregleda: 3156 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.