Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

samsung c-100 modem driver

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: samsung c-100 modem driver

[ Pregleda: 8438 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nesazmaj
srbija

Član broj: 20742
Poruke: 44
*.mobtel.co.yu



Profil

icon samsung c-100 modem driver25.02.2004. u 16:16 - pre 244 meseci
koristim samsung c-100 i ic-port-USB za internet ali nemogu da instaliram "samsung gprs modem". Kompljuter mi prepoznaje modem kao "standard modem over IR link #2" .posto sam na ovom sajtu nasao neke linkove za samsung software,skinuo sam easyGPRS 2.1.5 , 2.1.6 , 2.1.8 ali nista ne vredi.kada instaliram easyGPRS komp mi trazi da instaliram i "samsung GPRS modem" i to sam uspesno uradio,modem je instaliran ali neradi nikako,i onda moram da ga uninstaliram da bih se ponovo konektovao

ako je neko instalirao samsung gprs modem i radi nek mi napise sta i kako

ujedno easyGPRS mi neprepoznaje telefon u sva tri slucaja,nemogu da izbacim imenik....
VLASNICI C-100 POMOC POZDRAV
nesazmaj
 
Odgovor na temu

nesazmaj
srbija

Član broj: 20742
Poruke: 44
*.mobtel.com



Profil

icon Re: samsung c-100 modem driver15.03.2004. u 22:36 - pre 243 meseci
nikog nema da odgovori
nesazmaj
 
Odgovor na temu

file
Stojanovic Dragan
Nis

Član broj: 17032
Poruke: 1
*.rcub.bg.ac.yu

ICQ: 12233808


Profil

icon Re: samsung c-100 modem driver25.03.2004. u 23:17 - pre 243 meseci
Pa vidis i ja sam prilicno bio ocajan u pocetku jer je doticni Samsung malo teze naterati da radi to sto hoces ali je na kraju uspelo. Prvo sam uspeo da se kacim na net tako sto sam napravio dialup konekciju pa je to radilo a ondda je jednostavno prestalo preko dialup i vise mi nije uspelo. Medjutim, cela stvar radi preko GPRS wizarda iz Samsungovog software-a i to solidno (govorim o verziji easyGPRS 2.1.8). Sve sto treba da mu ubacis su par standardnih podataka za GPRS i broj tel konekcije *99***1# naravno. I to radi!
Ono na sta moras da obratis paznju prilikom kacenja C100 na komjuter je da izbacis sav visak IR modema u kontrol panelu za C100 jer to pravi zabunu. Treba da bude samo jedan.
Eto, mislim da sam ti dovoljno rekao. Ako si se vec mucio i ovo ce ti biti dovoljno.
Dragan
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: samsung c-100 modem driver

[ Pregleda: 8438 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.