Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Socijalne mreze brand page vs banner

[es] :: E-Poslovanje :: Socijalne mreze brand page vs banner

[ Pregleda: 2511 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Valerij Zajcev

Član broj: 40886
Poruke: 1374
*.static.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Socijalne mreze brand page vs banner05.12.2011. u 13:21 - pre 150 meseci
Nekako mi nisu jasne ove stvari:
Na facebook-u recimo firma moze da napravi brand page. Lista svoje proizvode. Neko ih lajkuje onda drugari vide itd. Ta bran strana recimo ima 100k fanova.
Zasto onda neka firma koja ima brand stranu sa 100k fanova da placa banner?
Poslovni model mi bas nije jasan ovde. Da li su baneri nekako bolji od brand page-a?
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+52 Profil

icon Re: Socijalne mreze brand page vs banner05.12.2011. u 13:40 - pre 150 meseci
Baner pokriva ono što page ne može (one koji nisu fanovi, kao i pasivne fanove - ljude koji stranu ne prate aktivno).

Za najbolje rezultate sinergija ta dva je majka ;)


E-marketing?
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.mbb.telenor.rs.



+136 Profil

icon Re: Socijalne mreze brand page vs banner05.12.2011. u 16:39 - pre 150 meseci
to je kao da si rekao, VIP je zakupio stranu u specijalizovanom casopisu za mobilnu telefoniju, sta cemu i reklama na tv-u?

To je prilicno ograniceno shvatanje interneta, ono u fazonu, treba da me ima na internetu i to je to, bilo gde samo da me ima i zavrsio sam posao na internetu sto je veliko potcenjivanje ovog medija, a ljudi ne shvataju da je internet marketing prilicno komplikovaniji od "zemaljskog" marketinga i sastoji se od mnogo vise elemenata nego sto ljudi misle. Socijalni marketing,direktan marketing,viralni marketing.. nije to samo prosto kacenje banera i otvaranje fan page na socijalnoj mrezi..
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Socijalne mreze brand page vs banner

[ Pregleda: 2511 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.