Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem FTP (Omoguciti download svakome).

[es] :: FTP :: Problem FTP (Omoguciti download svakome).

[ Pregleda: 3416 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mastervolume

Član broj: 215286
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Problem FTP (Omoguciti download svakome).25.11.2011. u 07:55 - pre 150 meseci
Drugar mi je ustupio ftp server za potrebe mog counter strike servera (ukratko da ljudi skidaju mape sa tog ftp servera posto hosting gde je uzet cs dozvoljava samo 20-30 kb/s).

Naglasicu samo da nemam bas neko znanje na ovu tematiku pa ako budete znali odgovor molio bih korak po korak :)

Logujem se na ftp preko filezile prebacim fajlove. Problem se javlja kada idem desni klik pa copy URL clipobard. Kada hocu da odem na tu adresu trazi mi pass.

Kako ja da namestim da ne trazi pass? Tj da drugi ljudi mogu da skidaju sa tog ftp-a?

Pokusao sam da sve foldere i fajlove prebacim na dozvole 777 ali to nije pomoglo.

Ukratko, u game panelu servera(counter strike) u jednom delu ja treba da ostavim link odakle ce korisnici kad se konektuju na moj serv da skidaju mape. Taj link bi trebalo da je link ftp servera. Logicno da oni ne mogu da vuku ako preko browsera ne moze da se downloaduje fajl bez passworda. Kako da resim ovaj problem?
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: Problem FTP (Omoguciti download svakome).

[ Pregleda: 3416 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.