Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Inženjer računarske tehnike traži posao na pozicijama sistem/mrežnog inženjera...

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Inženjer računarske tehnike traži posao na pozicijama sistem/mrežnog inženjera...
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2090 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

.Ivan.
Ivan Perkovic
Agrobanka, Sistem inzenjer, program
"prva sansa"
Beograd

Član broj: 292556
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Inženjer računarske tehnike traži posao na pozicijama sistem/mrežnog inženjera...02.11.2011. u 15:22 - pre 151 meseci
Inženjer elektrotehnike i računarstva strukovnih studija traži posao u IT struci na pozicijijama sistem inženjera, network inženjera, i sl.

Diplomirao sam prošle godine na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija, u Beogradu, prevashodno sa fokusom na oblastima vezanim za protokole i sigurnost u računarskim mrežama. Moje studije su obuhvatale i predmete koji se tiču operativnih sistema, baza podataka, i web tehnologija.

Trenutno sam na specijalističkim studijama u cilju dobijanja VII stepena strčne spreme i proširenja znanja u oblastima projektovanja informacionih sistema, IP telefonije i memorijskih sistema. Predavanja su prilagodjena zaposlenima, tako da ona ne bi uticala na moju posvećenost u radu.

U bliskoj budućnosti treba da polažem za dobijanje CCNA Cisco-vog sertifikata.

Moje predhodno radno iskustvo je (preko programa "prva šansa") na poziciji Sistem Inženjera u IT sektoru Agrobanke, gde je moj posao bio vezan za monitoring i podršku celokupne LAN i WAN mreže banke, kao i konfiguraciju pretežno Cisco mrežne opreme i obavljanje help desk aktivnosti.

Pored Agrobanke jedan period sam proveo i u ABS Holding kompaniji u cilju povećanja radnog iskustva, gde sam radio sa network inženjerima i bio prisutan u rešavanju svakodnevnih problema koji se mogu susresti na toj poziciji.

Pored Windows platformi (desktop i serverskih) imam iskustva i sa Linux distribucijama.

Iako nemam previše radnog iskustva, smatram da ću uz minimalno vreme za prilagođavanje posao obavljati efikasno, jer posedujem teoretsko znanje i veliku želju za učenjem i radom koju ću sigurno pretočiti u visoko produktivni rad. Samo je potrebno da mi date šansu.

Kontakt: email: [email protected]
telefon: 064/34-64-495
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Inženjer računarske tehnike traži posao na pozicijama sistem/mrežnog inženjera...
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2090 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.