Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje

[es] :: Vodič za učenje :: California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje

[ Pregleda: 1825 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.netflix.com.



+1001 Profil

icon California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje11.10.2011. u 20:48 - pre 151 meseci
http://articles.latimes.com/20...la-me-brown-dream-act-20111009

Citat:
The law grants illegal immigrants access to state aid at public universities and colleges. It is one of 50 education-related bills weighed by the governor.

Gov. Jerry Brown, signs one of the hundreds of bills approved by the lawmakers… (Rich Pedroncelli, Associated Press)
October 09, 2011|By Patrick McGreevy and Anthony York, Los Angeles Times
Reporting from Sacramento — Gov. Jerry Brown on Saturday granted illegal immigrants access to state financial aid at public universities and community colleges, putting California once again in the center of the nation's immigration debate.

But he vetoed a measure that would have allowed state universities to consider applicants' race, gender and income to ensure diversity in their student populations.

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje11.10.2011. u 21:30 - pre 151 meseci
OK, znaci ne verujem... Ja upisem skolu za SVOJE pare i oni mi ne daju vizu. A neko ode ilegalno i dobije pare za skolarinu. Ta Amerika se previse pretvara u Srbiju. Sad i da mi ponude.. doobro bih razmislio pre nego sto odem.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje12.10.2011. u 15:07 - pre 151 meseci
Ja samo razmisljam kako li bi izgledao moj zivot da je ovo bilo u moje vreme, i gde bi mi kraj bio.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: California Dream Act - pristup ilegalnim imigrantima finansijskoj pomoci za skolovanje

[ Pregleda: 1825 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.