Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???

[es] :: Digitalna Televizija :: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???

[ Pregleda: 3594 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???08.09.2011. u 18:44 - pre 152 meseci
Ljudi imam kablovsku na tv kartici e sad sam uzeo i iptv,pa me zanima dal je moguce i kako da spojim i iptv i kablvsku zajedno na komp?Da li je to moguce mozda?ovako sto se kablovke tice ona je spojena preko obicnog antenskog kabla u tv kartU8a od tv karte imam Leadtek Winfast 2000Xp) e a sto se iptv tice tica sam neke teme i video da jedino moze preko skarta kabla koji spajas sa skart adapterom a od njega ide RCA kabal i to mi je jasno,e jedino sto me buni je to sto RCA ima na izlazna kabla crveni zuti i beli a ja nemam gde da ih ubodem u komp pa kako to da izvedem??? hvala unapred na odgovoru i ako neko moze malo da mi bolje objasni posto sam relativno laik i hvala jos jednom
 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???08.09.2011. u 19:01 - pre 152 meseci
Pozdrav Dušane.

To što želiš ne može da se izvede. Sa tim RCA kablovima možeš da dovedeš A/V signal do ulaza TV karte i da eventualno snimaš program koji biraš na STB-u.
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???08.09.2011. u 19:17 - pre 152 meseci
Ok hvala a jel mozes da mi objasnis kako onda da samo iptv prikljucim na komp ? preko scart adaptera o RCA kabla ,ne znam kako dalje jer on ima 3 cinca a kako onda u jedan,ne znam kako ovo u A/V signal koji je to ,ako mozes malo dam i pojasnis ili da okacis sliku kako to izlgeda :D hvala unapred
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???08.09.2011. u 19:21 - pre 152 meseci
Možeš da povežeš IPTV na TV karticu, žuti činč ide u video ulaz, crveni je desni audio, beli je levi audio pa njih preko adaptera ubodi u line in zvučne kartice ili u audio in TV kartice ... ako postoji. Posle možeš da gledaš IPTV na kompu ali programe menjaš na STB. Ja tako koristim digitalni SBB signal.
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???08.09.2011. u 20:19 - pre 152 meseci
Cek cek cek ,ne razumem te bas najbolje " žuti činč ide u video ulaz, crveni je desni audio, beli je levi audio pa njih preko adaptera ubodi u line in zvučne kartice" gde mi je video ulaz,na tv karti ? kako izgleda on? i cime da spojim ovaj crveni i levi ,kakav je to adapter???
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???09.09.2011. u 00:44 - pre 152 meseci
Ako možeš slikaj svoj TV tuner pa ćemo ti objasniti. Na Google-u nalazim dosta različitih Leadtek Winfast 2000 XP kartica tako da ne mogu sa sigurnošću da ti kažem šta gde treba da ubodeš.

Da li si dobio uz karticu neki "breakout kabl"? Kabl koji sa jedne strane ima mini DIN koji ubadaš u karticu a sa druge ima par činčeva i 3.5 mm kablić koji ubadaš u zvučnu? Ako si dobio takav kablić onda preko njega možeš povezati STB od IPTV-a.


Imaš na ovoj slici kablić na koji sam mislio:

 
Odgovor na temu

Cileinteractiv
Zoran Petrovic
Isurance agent
VIG
Lokacija: Novi Sad

Član broj: 43360
Poruke: 2738
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???10.09.2011. u 12:53 - pre 152 meseci
Hjde Dušane malo se potrudi.
To su proste stvari!
Nemoj da drugi googlaju umesto tebe.
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???01.10.2011. u 13:46 - pre 152 meseci
Ljudi pomagajte ja ovo jos nisam uspeo da spojim :( ovako ja sam uz tv kartu dobio breakout kabl al onaj crni deo sto je sa jedne strane ne mogu da uguram ni u jednu rupu u tv karti???Ja tu od rupa imam samo onaj antenski za daljisnki i jos jedna crni al u njega nece da udje :( pa ako moze mala pomoc kako sad da resim taj problem?Ili mozda mora nekako u taj crni mozda treba malo jaxce da cimnem :( hvala unapred
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???01.10.2011. u 16:13 - pre 152 meseci
Tu ne pomaže jače guranje ako je konektor pogrešan. Zar ne možeš da pogledaš i uporediš broj i raspored iglica na njemu i rupica na kartici? Možda se neka iskrivila pa ne dozvoljava da se ubode ... ili su ti dali neki sasvim pogrešan. Možeš li da slikaš detaljnije?
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???02.10.2011. u 13:10 - pre 152 meseci
E uspeo sam sve da srecim hvala svima na pomoci ,samo sad se pojavio novi problem burazer je sjebao onaj scart kabal sto se dobije uz ip tv :( jel to video -scart kabal ili neki drugi? i gde moze da se kupi taj kabal i kako se zove? i jos jedno pitanje sad da budem sve sporijo onda ukljicim tv kartu i ionda preko onog daljinskog od ip tv dalje radim,samo koji ono sigru treba da ukucam posto sam citao ono upustvo ali za tv kartice nije dana vec samo za marke tv???
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???02.05.2012. u 16:06 - pre 144 meseci
Znam da je tema stara a dali neko zna kako da koristim daljinski od iptv koji sma dobio nigde ne mogu da nadjem kod za tv kartu leadtek ?
 
Odgovor na temu

dushan.90
Dushan Sandi

Član broj: 214294
Poruke: 41
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???05.06.2012. u 13:19 - pre 143 meseci
Jel zna neko ??? :(
hvala unapred na pomoci
 
Odgovor na temu

Fac Ut Vivas
Ljuban Velagić
Beograd

Član broj: 75956
Poruke: 953
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???06.06.2012. u 19:40 - pre 143 meseci
Prelistaj ovu temu ako već nisi:

http://www.elitesecurity.org/t349882-Daljinski-za-IP-TV
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: Iptv i kablovska zajedno na tv kartu???

[ Pregleda: 3594 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.