Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!

[es] :: Skript jezici :: Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!

[ Pregleda: 1959 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

UncleSnake
Daniel Davidov
Muzičar

Član broj: 287999
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!19.07.2011. u 09:23 - pre 154 meseci
Učio sam javascript 2 meseca i znam da pišem kodove no kada pokušam da ih preview-ujem u bilo kom browseru neće da rade:
Mislio sam da je moja greška no ubacivao sam i gotove kodove i opet ne radi, nije ni ekstenzija snimim kao .html kao .htm i čak kao .js neće!
Ubacim onaj W3C na početku napravim head body sve neće! Probam samu skriptu i alert box ne uspem!
Čak sam odgledao tutorial gde se pokazuje se enable-uje u exploreru uradim isto napišem IDENTIČNI kod i neće! No explorer je propast pa mislim da je bolje da verujem da ima još nekih alternativa!
Da li znate kako mogu da se rešim ovog problema, i ako mislite da mi kodovi nisu ispravni slobodno postavite gotov bilo kakav jednostavan kod za koji ste sigurni da bi mogao raditi!
Hvala!
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
77.243.20.*



+303 Profil

icon Re: Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!19.07.2011. u 09:38 - pre 154 meseci
Kodovi ti nisu ispravni :)
Pokreni operu, otvori stranicu koju si pravio, klikni crl+shift+i, refresh stranice, pa ces dole pod errors videti koje greske vraca stranica. Takodje, bilo bi bolje da ti postavis kod koji si pravio, pa da ti kazemo gde gresis.
 
Odgovor na temu

UncleSnake
Daniel Davidov
Muzičar

Član broj: 287999
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!19.07.2011. u 10:02 - pre 154 meseci
Miloše hvala na reply-u probao sam ne radi!
Nema tu nikakvih grešaka, zar nisam rekao da sam kopirao već gotove kodove i da ne uspevam ništa!
Uradim kod na kompu od ćaleta sve sredim tamo radi donesem ga ovde u html-u pustim radi, ali kada isti taj kod kopiram u moj notepad++ ništa!
U dreamweaveru uradim sasvim pravilan kod kažem preview in (bilo koji web browser) ne da mi zasivljene su komande i ne dozvoljava mi!
 
Odgovor na temu

Br@nkoR
http://localhost

Član broj: 2597
Poruke: 1603

Sajt: localhost


+23 Profil

icon Re: Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!19.07.2011. u 10:31 - pre 154 meseci
http://enable-javascript.com/

Kao što je @Milos911 napisao postavi problematičan JavaScript kod, dakle onako kao što si ti u radio i koji ne radi.
Banned - Not available
 
Odgovor na temu

[es] :: Skript jezici :: Enable-ovanje Java scripta u firefoxu/chromu!

[ Pregleda: 1959 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.