Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

oprez sa hosting provajderima!pomoc please

[es] :: Hosting :: oprez sa hosting provajderima!pomoc please

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31679 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please02.07.2014. u 21:48 - pre 118 meseci
@acko018 Cestitam kolega!!!
 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please02.07.2014. u 21:51 - pre 118 meseci
Hvala Zeljko puno.
Respect !
http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

Dusan Filiferovic

Član broj: 198009
Poruke: 670
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.contrateam.com


+24 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please02.07.2014. u 23:31 - pre 118 meseci
Pridruzujem se cestitkama :)
 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please03.07.2014. u 00:08 - pre 118 meseci
Hvala Dule :)
http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

ATLANTIDAA
ivana nikolic
srbija

Član broj: 303950
Poruke: 25
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please03.07.2014. u 20:57 - pre 118 meseci
Drago mi je sto je moja tema jos uvek aktivna mada ja sad nemam problema od kad sam na empi.AckoNis ako je klijent platio host i domen zar ne mislite da ste ga odmah putem maila trebali obavestiti da ste preuzeli pegazhosting i time i odgovornost za njegovu narudzbu???dajte ljudi budite profesionalniji,svi smo mi svesni da vam je cilj zarada ali ispoštujte i klijente koji vam tu zaradu donose!
 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please03.07.2014. u 21:54 - pre 118 meseci
Nije to u pitanju bilo,
problem je bio sto je meni Luka dao da vodim pegazhosting posto je on bolestan nit` me pitao nit` boze daj.
Znaci bilo mi je potrebno par dana da razresim sve sta se desavalo mesec dana unazad.
Problem sa tim momkom sto je postovao ovde je u tome sto nije se prvo nama javio pa tek onda da postuje ovde.
Kada sam mu to napisao u mailu izvinio se i rekao da je sve ok.
http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

ATLANTIDAA
ivana nikolic
srbija

Član broj: 303950
Poruke: 25
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please04.07.2014. u 18:04 - pre 118 meseci
>ok,onda nisam skapirala dobro,pozdrav Nisu.
 
Odgovor na temu

MI - RA

Član broj: 329361
Poruke: 7
*.adsl-a-1.sezampro.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please28.05.2015. u 08:00 - pre 107 meseci
Pozdrav
Na zalost izgleda da si u pravu
Naime radi se o tome da sam i ja prosao slicno tebi ali sam izgubio na taj nacin svoj sajt
Da ne smaram dalje, ali sajt sam skroz izgubio.
 
Odgovor na temu

oclone89

Član broj: 107765
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please05.07.2015. u 09:39 - pre 105 meseci
pegazhosting.com i hostingsrbija.com su prevara. Prošle godine sam imao problem nakon uplate, tek nakon komentara na ovom forumu mi je aktiviran hosting i domen, a sada nakon uplate mi nije ništa aktivirano niti mi je odgovoreno na mejlove koje sam poslao. Sramota. Vodite računa gde uplaćujete hosting i domen da ne biste bili oštećeni kao ja.
 
Odgovor na temu

MI - RA

Član broj: 329361
Poruke: 7
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please05.07.2015. u 16:29 - pre 105 meseci
Hvala na obavestenju prijatelju
Na zalost i ja sam imao sajt koji me mnogo kostao ali na zalost vise ga nemam zahvaljujuci tako nekim NADRI hostingasima....
 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please06.07.2015. u 01:02 - pre 105 meseci
Citat:
oclone89:
pegazhosting.com i hostingsrbija.com su prevara. Prošle godine sam imao problem nakon uplate, tek nakon komentara na ovom forumu mi je aktiviran hosting i domen, a sada nakon uplate mi nije ništa aktivirano niti mi je odgovoreno na mejlove koje sam poslao. Sramota. Vodite računa gde uplaćujete hosting i domen da ne biste bili oštećeni kao ja.


Ako vec nekog optuzujes onda daj bilo kakav dokaz vezan za to.
Ne postoji tiket na koji nije odgovoreno u najkracem mogucem roku.
I nije mi jasno spominjes hostingsrbija i pegazhosting ?
Sta kod jednog si uzeo domen kod drugog hosting ?
Nije mi bas jasna tvoja logika i takvi zlonamerni komentari.
Izvoli pojasni...
http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

MI - RA

Član broj: 329361
Poruke: 7
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please06.07.2015. u 20:35 - pre 105 meseci
Postovani
ovo sam procitao jer sam ovo i dobio na emajl, kopiram ga i u celosti prenosim
Citat:
oclone89:
pegazhosting.com i hostingsrbija.com su prevara. Prošle godine sam imao problem nakon uplate, tek nakon komentara na ovom forumu mi je aktiviran hosting i domen, a sada nakon uplate mi nije ništa aktivirano niti mi je odgovoreno na mejlove koje sam poslao. Sramota. Vodite računa gde uplaćujete hosting i domen da ne biste bili oštećeni kao ja.
Sada sam dobio takodje na e majl tekst sledece sadrzine
Ako vec nekog optuzujes onda daj bilo kakav dokaz vezan za to.
Ne postoji tiket na koji nije odgovoreno u najkracem mogucem roku.
I nije mi jasno spominjes hostingsrbija i pegazhosting ?
Sta kod jednog si uzeo domen kod drugog hosting ?
Nije mi bas jasna tvoja logika i takvi zlonamerni komentari.
Izvoli pojasni...
Napominjem da sam ja na predhodni tekst odgovorio samo da sam i ja slicno prosao ali sa jednim drugim privatnim licem i NISTA VISE
Ja NIKOGA NISAM IMENOVAO tako da sa ovim nemam nikakve veze.


 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please06.07.2015. u 20:49 - pre 105 meseci
Nije se na vas odnosilo, citirao sam personu koja se po drugi put ovde javlja umesto da posalje tiket ukoliko postoji bilo kakav problem.

http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

MI - RA

Član broj: 329361
Poruke: 7
*.adsl-a-3.sezampro.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please06.07.2015. u 21:25 - pre 105 meseci
Vazi... mislio sam da kazete meni.
Veliki pozdrav za vas.
 
Odgovor na temu

oclone89

Član broj: 107765
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please07.07.2015. u 15:33 - pre 105 meseci
Citat:
acko018:
Citat:
oclone89:
pegazhosting.com i hostingsrbija.com su prevara. Prošle godine sam imao problem nakon uplate, tek nakon komentara na ovom forumu mi je aktiviran hosting i domen, a sada nakon uplate mi nije ništa aktivirano niti mi je odgovoreno na mejlove koje sam poslao. Sramota. Vodite računa gde uplaćujete hosting i domen da ne biste bili oštećeni kao ja.


Ako vec nekog optuzujes onda daj bilo kakav dokaz vezan za to.
Ne postoji tiket na koji nije odgovoreno u najkracem mogucem roku.
I nije mi jasno spominjes hostingsrbija i pegazhosting ?
Sta kod jednog si uzeo domen kod drugog hosting ?
Nije mi bas jasna tvoja logika i takvi zlonamerni komentari.
Izvoli pojasni...


Optužujem, pošto posedujem dokaz, odnosno uplatnicu, koju možete pogledati ispod.



Uplaćeno je pre nedelju dana (01.07.2015). Poslao sam dva mejla, i nisam dobio ni jedan odgovor. Poslat je mejl na sajt Pegaza i sajt HostingSrbija.

Spominjem hostingsrbija i pegazhosting pošto na oba sajta stoji naziv Agencije za IT usluge Remon sa istim tekućim računom.

Ne razumem šta sam zlonamerno izneo, osim što želim da dobijem uslugu koju sam platio????




 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please07.07.2015. u 15:42 - pre 105 meseci
Nema nijednog tiketa sa vase strane.
Jedini je pre 372d 1h 8m, kako stoji u sistemu.
A koliko vidim uplate su proknjizene tako da ne vidim u cemu je problem ?

http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

oclone89

Član broj: 107765
Poruke: 42
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please08.07.2015. u 06:41 - pre 105 meseci
Citat:
acko018: Nema nijednog tiketa sa vase strane.
Jedini je pre 372d 1h 8m, kako stoji u sistemu.
A koliko vidim uplate su proknjizene tako da ne vidim u cemu je problem ?


Sajt je naknadno aktiviran, tek nakon mojih objava na ovom forumu, a pitanje je da li bi radio da se nisam ovde oglasio i da nisam objavio ovako javno uplatnicu na vaš zahtev, jer ja ovde: "optuzujem" i iznosim "zlonamerne komentare"...
Ne znam cemu forsiranje tiketa, zar vas niko ne moze kontaktirati putem mejla? Proverite kada vam je stigao moj poslednji mejl (pre 5 dana, odnosno 03.07.2015).
Sada je sve u redu i sajt radi. Hvala na aktivaciji. Nije problem ni da čekam 10 dana ili 2 nedelje, ali mogao sam dobiti neki odgovor ili obaveštenje da je primljena uplatinica i da će biti aktiviran, a ne da ovde alarmiram sve da bi došlo do aktivacije hostigna i domena. Hvala i pozdrav.
 
Odgovor na temu

ZanLepen
AG HOSTING, zamenik direktora
Beograd

Član broj: 257915
Poruke: 452
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Sajt: www.ag.rs


+131 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please08.08.2015. u 14:32 - pre 104 meseci
jel to samo preuzet hosting i klijenti od neke "hosting kompanije"? Šta je bilo sa čobaninom, stolom, stolicom i kompom? :)
www.ag.rs besplatan domen i hosting|www.mojasrbija.com portal pozitivne Srbije|

www.smestajubeogradu.ag.rs
 
Odgovor na temu

acko018
Nis

Član broj: 62444
Poruke: 118
*.exe-net.net.

ICQ: 291731897
Sajt: www.hostingsrbija.com


+4 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please08.08.2015. u 15:12 - pre 104 meseci
Samo klijenti :)
Cobana, sto, stolice i komp nismo uzimali :)))

oclone89,
kada posaljes mail na [email protected] dobijes mail gde se jasno kaze da se za podrsku obratis preko tiketa.
Razlog je veoma prost, vidim ko si sta si, mogu da vidim uplate i tvoje usluge ...
Ne cesto, ali desavalo se da se domen ne registruje / produzi automatski pa tek kada se klijent javi vidim da nesto nije bilo ok i nije proslo.
Takodje uopste ne sporim da nesto tako moze da bude moja greska ili whmcs-a ili registranta, ko radi taj i gresi, ali te uveravam da nije nista zlonamerno.
http://www.hostingsrbija.com | web hosting | audio streaming | shell hosting | ircd hosting | VPS hosting
 
Odgovor na temu

celawi
Aleksandar Obrenovic
bg

Član broj: 83708
Poruke: 164
*.rfzo.rs.

Sajt: www.restoranibeograda.com


+1 Profil

icon Re: oprez sa hosting provajderima!pomoc please17.11.2015. u 11:47 - pre 101 meseci
acko018 evo ja imam isti problem kao i oclone89, i da, optuzujem vas odnosno smatram da je PegazHosting vrlo neprofesionalan i da sam se za*ebao. I sta sad? Da li mozda mislis da sam negde pogresio, preterao?!?!?
Neprofesionalni ste iz razloga sto je izuzetno slaba tehnička podrska (koliko imate zaposlenih? Jednog?) zatim telefon (Call Center 00 381 18 310-9-888) koji se pojavi u auto mejlu je non-stop zauzet, znaci covek ne moze da vas kontaktira nikako.
Vi kontaktirate onda kad vama to ide u prilog, a to je kad se klijent ineteresuje za vase usluge pa kako bi da pridobili vi ste jako azurni u odgovorima.

Uredno sam uplatio domen i 05.10.2015. i uradio sve sto ste trazili kako bi se domen transferovao kod vas i 22.10. dobio poslednji odgovor da "Iz nekog razloga domen nije prebacen". Nakon ovog odgovora nista, sajt mi i dalje ne radi, nejavljate se.
Preko mesec dana sajt ne radi, izgubio sam poziciju u google pretrazi...jednom recju uzas.


I mozete slobodno da promenite parolu u logo-u, uz dodatak negacije (NEkvalitetni, NEpouzdani i NEsigurni.).


Savet svima... Izbegavajete PegazHosting.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: oprez sa hosting provajderima!pomoc please

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 31679 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.