Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)

[ Pregleda: 5979 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zarkoja
Kursumlija

Član broj: 13876
Poruke: 11
*.ptt.yu



Profil

icon DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)11.02.2004. u 02:07 - pre 245 meseci
Koji su najbolji DVD/DivX playeri koji bi zadovoljili uslove citanja svih codeca 3,4,5 a da uz to subtitl radi bez problema?

Objasnjena sa stranih sajtova mi ne pomazu mnogo jer engleski ne znam,pa se nadam da neko zna da me konkretno uputi.

Po ceni u zapadnoj Evropi KISS DP-450 je primamljiv ali da li je to ono sto trazim.
Subtitl je izgleda veci problem kod svih modela.

Elta 8883 takodje ima navedene mogucnosti.Da li neko nesto zna o tom playeru?

Svaki konkretan savet koji je na temu DVD/DivX/subtitl,je dobro doso!
ZarkoJa
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
*.matf.bg.ac.yu

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)11.02.2004. u 08:00 - pre 245 meseci
Pa iskreno receno kiss tu odlicno stoji jer je pokrao cuveni mplayer (player koji je najpopularniji na linux operativnm sistemu on cita zaista sve zivo i u stanju je da prepozna svaki moguci subtitl.

http://www.mplayerhq.hu
 
Odgovor na temu

newkid
Jason Newsted
Beograd

Član broj: 4323
Poruke: 59
*.177.EUnet.yu



Profil

icon Re: DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)19.02.2004. u 12:44 - pre 244 meseci
Imam jednu molbu za sve koji čitaju ovaj thread.

Živim u Beogradu i želim da kupim DivX plejer. Znam da u ponudi trenutno postoje XWave, LiteOn, ali me ipak više interesuju modeli kao Kiss, Neuston...

Da li neko može da mi pomogne gde mogu da pronađem ove modele? Zvao sam Sampro u vezi sa Neustonom, ali oni su digli ruke od dalje prodaje i nude samo LiteOn (koji baš i nema neke sjajne preporuke na net-u). A za ostale modele nemam pojma koga da zovem.

Unapred hvala na svakoj sugestiji!

Pozdrav,

Miroslav
[email protected]
 
Odgovor na temu

sinix

Član broj: 26858
Poruke: 2
*.net.htnet.hr



Profil

icon Re: DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)19.05.2004. u 22:37 - pre 241 meseci
Upravo sam kupija doticni player , i nasa mu sitne mane kod dvd ukoliko je kopija a ripan u dvd decripteru sa erorima nece da priskoci na zdravu "scenu" vec se zbuni.
WMA nece da cita cak ni sa novim firmwareom , nema podršku za hrvatske znakove i najgore ali to me ubilo jer sam mu ovo gori oprostija a to je da ne mozes promijeniti velicinu fonta od subtitle-a niti ga mos zumirati aaaaaaaaaaahh, no dobro bilo kako bilo KISS je zaista primamljiv i pozeljan linijski player ono šta se kaže "classA product". E još da ne zaboravim , a sta je mene djelomicno zajebalo je šta nema klasican cinch output kojeg sam normalno tija spojiti na labtech 5.1 za kompjuter ali ništa, ima 5.1 decoder ali ide priko digitalnog izlaza što povlaći kupovinu nekog recever-a i 6 zvučnika a to je brat bratu još 3 somiča kuna vrlo lagano , pa ko voli nek izvoli. Cijena samog uređaja za ono šta nudi je smiješna-200 eura.
I ne zaboravite svi vi šta programirate da kompletni source kod od playera možete downloadati na stranicama proizvođaća pa mijenjaj za sebe kolko oš!

Pozdrav.

Siniša
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: DVD/DivX (KISS DP-450 ili ????)

[ Pregleda: 5979 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.