Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Internet biznis ?

[es] :: E-Marketing :: Internet biznis ?

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zoran_ets
zoran zivanovic
ucenik
Pancevo,Srbija

Član broj: 225667
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Internet biznis ?22.04.2011. u 23:22 - pre 158 meseci
Pozdrav svima ... Zeleo bih da naglasim da sam pocetnik ... E ovako moja idea je da vreme koje ulozim na internetu sluzi necemu, tacnije da bude pametno utroseno a ne izgubljeno na facebook-u , pa sam dosao na ideju da zaradim nesto ... e posto sam pocetnik u ovome ne znam koje sve mogucnosti imam... Pa bih vas zamolio za neki koristan savet ,preporuku , za bilo sta sto bi mi pomoglo ... hVala unapred...
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: Internet biznis ?23.04.2011. u 08:01 - pre 158 meseci
sto je vreme izgubljeno na FB.
sa dobrim poznavanjem FB može solidno da se zaradi.Ne kazem obogati..ali

 
Odgovor na temu

zoran_ets
zoran zivanovic
ucenik
Pancevo,Srbija

Član broj: 225667
Poruke: 71
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Internet biznis ?23.04.2011. u 09:37 - pre 158 meseci
Hmmmm... Ako pogledamo vecinu ljudi (medju njima sam i ja ) vreme provedeno na FB ja gubljenje vremena ,jer ne mogu da se slozim s cinjenicom da je postavljanje klipova , posmatranje sta je ko odradio ,tacnije da li je neko u vezi ili nije ,pametno utroseno vreme ... E vidis ja onda npr ne znam da koristim FB u svrhu da zaradim nesto , vrovatno moze ali kako? Ja sam ovu temo otvorio cisto da naucim nesto , a ne neko da mi servira sve na gotovo i zbog toga ti hvala na ovoj idei ali molim te da je malo pojasnis...
 
Odgovor na temu

BitiPrvi
BitiPrvi
Novi Sad

Član broj: 149856
Poruke: 166
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oglasi-besplatni.in.r..


+9 Profil

icon Re: Internet biznis ?23.04.2011. u 13:49 - pre 158 meseci
Citat:
zoran_ets: Hmmmm... Ako pogledamo vecinu ljudi (medju njima sam i ja ) vreme provedeno na FB ja gubljenje vremena ,jer ne mogu da se slozim s cinjenicom da je postavljanje klipova , posmatranje sta je ko odradio ,tacnije da li je neko u vezi ili nije ,pametno utroseno vreme ... E vidis ja onda npr ne znam da koristim FB u svrhu da zaradim nesto , vrovatno moze ali kako? Ja sam ovu temo otvorio cisto da naucim nesto , a ne neko da mi servira sve na gotovo i zbog toga ti hvala na ovoj idei ali molim te da je malo pojasnis...

Čovek ako je danguba ne treba mu FB da bi dangubio...
To može da radi bilo gde.
A te aktivnosti na FB koje ti navodiš su samo kap u moru mogućnosti koje FB nudi..
Ja sam na FB i dok radim nešto drugo, povremeno ga posećujem i uradim ono što treba da uradim.
Služi mi za poslove kojima se bavim i zadovoljan sam...
O tome sam već pisao na nekoj od tema.
Elem.
Moraš prvo reći koja su tvoja interesovanja, nešto više o sebi...
Zaraditi se može vareći karoseriju automobila, a i reklamirajući nekog
Bitno je dakle to čime se baviš, a FB se može jako jako dobro iskoristiti.
I usput da upoznaš mnogo ljudi interesantnih koji se bave poslovima sličnim, a takodje ako te i to zanima--- osobe suprotnog pola... ili istog.. zavisi kakvog si opredeljenja
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+111 Profil

icon Re: Internet biznis ?23.04.2011. u 14:32 - pre 158 meseci
Ako znas engleski, prodji kurs na http://challenge.co/ pa vidi da li si za to, ovo ti je dosta jednostavno i brzo, dosta naucis a i mala suulaganja...
 
Odgovor na temu

mongule
Mladen Koznjak
Stuttgart - Germany

Član broj: 104441
Poruke: 21
*.pools.arcor-ip.net.

Sajt: www.electronic-research.d..


Profil

icon Re: Internet biznis ?30.05.2011. u 12:29 - pre 156 meseci
Za razvoj internet poslovanja su jako vazne trazilice, tj. linkovi, a njih dobijete preko dobrog content-a. Za brzo generiranje tekstova, a time i linkova preko portala kao npr. EzineArticles mozete koristiti npr. Content Professor.
Linkove sa kljucnim rijecima odnosno tekstove pozeljno je generirati svakih par dana, ne odjednom da ne izgleda kao spam.
 
Odgovor na temu

slavna

Član broj: 273352
Poruke: 16
188.124.192.*



Profil

icon Re: Internet biznis ?07.07.2011. u 17:51 - pre 155 meseci
Ima toliko nacina da se zaradi na internetu, pisanje, affiliate, blog, ankete..... zavisi sta te interesuje, sta znas....
 
Odgovor na temu

Dejan Bizinger

Član broj: 10102
Poruke: 291
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/bizin..


+10 Profil

icon Re: Internet biznis ?22.07.2011. u 17:51 - pre 155 meseci
Npr. ako hoces da napravis sajt o necemu najbolje da uzmes u obzir dve stvari pri donosenju odluke o cemu sajt da bude:

1. Sta te zanima toliko da bi to radio i besplatno ako treba
2. Kolika je konkurencija i traznja u datoj oblasti

Ona prva stavka vazi prakticno za svaku oblast kojom zelis da se bavis.
Karike.com - povezuje korisnike sa Balkana i
dijaspore od 2007.
Automatika.rs - najveći inženjerski portal na
Balkanu
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.adsl-a-5.sezampro.rs.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: Internet biznis ?24.07.2011. u 13:53 - pre 155 meseci
Iz licnog iskustva mogu da ti kazem,bilo sta da pocnes jedno godinu dana ces raditi za dzabe i jos ulagati novac (ne mora mnogo) i tek posle tog perioda mozes da vidis da li si za taj posao,da li ima zarade,da li ti uopste odgovara.

Ako nisi neki dizajner,programer...Preporucujem ti da naravis neki blog ili grupu na facebooku u koju ces za godinu dana privuci od 10 - 20 hiljada dnevni poseta i tek posle godinu dana mozes da se nadas nekom sitnom profitu od reklama.

Sajtovi koje ti preporucujem da uzmes za neki primer koji nesto zaradjuju od malih reklamica su:
www.tt-groupo.net
www.soko-zabava.info

Na prvi pogled odmah ces shvatiti da je tu ulozeno mnogo truda i da su sajtovi veoma opsirni a trik je da posetioc mora da otvori sto vise stranica na ssvom sajtu...

Zasto blog ili facebook grupu? zato sto ces preko tih stvari najlakse izreklamirati i dovesti posetioce na sajtove koje sam ti naveo u primeru.


 
Odgovor na temu

BitiPrvi
BitiPrvi
Novi Sad

Član broj: 149856
Poruke: 166
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oglasi-besplatni.in.r..


+9 Profil

icon Re: Internet biznis ?24.07.2011. u 20:55 - pre 154 meseci
Citat:
Preporucujem ti da naravis neki blog ili grupu na facebooku u koju ces za godinu dana privuci od 10 - 20 hiljada dnevni poseta i tek posle godinu dana mozes da se nadas nekom sitnom profitu od reklama.

Pozdrav.
Pošto sam tamo odavno reci mi koja to "obična" grupa ili stranica ima toliko poseta?
Koliko članova ili lajkova bi trebala da ima da bi imala toliki "saobraćaj"?
Da li je po tvom mišljenju bolje napraviti grupu ili stranicu?
Ja sam iskreno ranije pravio grupe, ali sam prešao na kreiranje "page-s" za neke poslove koje tamo promovišem.
Iskreno me zanima tvoje mišljenje i sugestija.
Pozdrav.

 
Odgovor na temu

sufix
Subotica

Član broj: 289534
Poruke: 7
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: sumedija.rs


Profil

icon Re: Internet biznis ?26.08.2011. u 10:43 - pre 153 meseci
Da, klikci na referal linkove clana lovasaneta, koji se ocigledno registrovao iz razloga da ih siri po forumu i zaradjuje na drugima.


Naravno da ima nacina da se zaradi na netu.

Procitaj malo o affiliate marketinug, SEO (search engine optimizaiton), o drugim nacinima dovodjenja posete, tipa preko facebooka, yahoo answers i mnogo slicnih stvari.

Mozes da zaradis i pisuci clanke (naravno na engleskom), programiranjem ili dizajnom na stranicama kao odes, elance, freelancer i slicnim.


Uslov za sve ovo je engleski jezik, bez njega to sve ide MNOGO teze i opcije su ti limitirane (kao i coveku koji ima nase drzavljanstvo, i zna samo srpski, u odnosu na nekog ko ima i nase i npr. englesko drzavljanstvo i zna oba jezika). Tako da, ako ti engleski nije na nivou, pocni sa time.
 
Odgovor na temu

draganstojicevic
Beograd

Član broj: 176811
Poruke: 15
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.simptomi.rs


Profil

icon Re: Internet biznis ?19.11.2011. u 00:15 - pre 151 meseci
Jedino je proble relativne kompjuterske pismenosti u SRbiji
Dr med. Dragan Stojicevic
www.simptomi.rs
 
Odgovor na temu

BeoBeo
Freelance

Član broj: 292577
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: eposao.blogspot.com


Profil

icon Re: Internet biznis ?19.11.2011. u 18:24 - pre 151 meseci
Data entry, copy/paste, programming, web searching, Excel, Word i jos 400 drugih kategorija. Nadji neki freelancing sajt i licitiraj na projekat- osvoji projekat - zavrsi projekat - i uzmi pare.

Ja sam poceo prosle godine i jos uvek to radim + sada sam napisao o freelance sajtovima i moj prvi blog :)
Besplatni online poslovi - http://eposao.blogspot.com - data entry, copy/paste, web
design, coding. . .
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Internet biznis ?

[ Pregleda: 4338 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.