Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima

[ Pregleda: 7816 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima10.02.2004. u 22:19 - pre 245 meseci
Pozdrav,

uradio sam sajt www.brzanplast.com taj sajt bi trebalo da prezentuje firmu "Brzan-Plast" i da poveca prodaju.
Hteo bi da cujem Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa takvim sajtovima.
Svestan sam naplacivanja preko interneta, pa sam se usresredio na narucivanje.

Izvolite, Vi ste na redu.

http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

BobMarley
Vedran B
Bologna

Član broj: 148
Poruke: 1161
*.net.hinet.hr

ICQ: 61882680


+1 Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima10.02.2004. u 23:30 - pre 245 meseci
mozilla firebird - desno dole kod "copyrighta" ti se cgdesni i footer ne spajaju kako treba izgleda izreckano. ..
U ie sve ok
BobMarley (me) ...the legend
 
Odgovor na temu

Moe
marko jezic
Banjaluka

Član broj: 16372
Poruke: 38
*.teol.net.

Sajt: www.halloweenworkshop.cjb..


Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima11.02.2004. u 11:30 - pre 245 meseci
Meni djeluje nekako siromasno, trebao si se mozda malo vise potruditi oko grafike..
Sredi gornji dio malo bolje, ne svidjaju mi se ona dugmad..
Narucivanje preko net-a mi je skroz o.k.
pozzz
I'm better than dirt!!!
Well, most kinds of dirt...
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima11.02.2004. u 16:44 - pre 245 meseci
Pozdrav,

za BobMarley,

Sajt je radjen u Dreamwawer 2004 i ciljni ljudi su mi sa IE (jeste greska priznajem, ali su trenutno vecina).
Pogledacu da li mogu to da ispravim, ako imas predlog nebi bio visak.


za Moe,

Moe, sajt sam radio kao odbrana vezbi i trebao je da se uradi u HTML-u i nista drugo da se koristi ni flash ni PHP..., nekako me je html ogranicavao (ako tako mogu da kazem). Sajt je odbranjen pa bi sad zeleo da stavim malo i fesha, skripte...

Da "ona dugmad" i mene nerviraju morao sam za svaku stranu da ih radim ufff, trazim sad skriptu za padajuci meni to bi mi bilo ko ZMAJ (ako imas neki predlog kazi).

Narucivanje je isto uradjeno HTML, ako znas neku lepu skriptu ili nesto korisnije napisi.

Hvala,
ocekujem druga misljenja.

http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima12.02.2004. u 14:31 - pre 245 meseci
Jednostavno je. Posto sve manje ljudi koristi HTML za prezentovanje firmi, treba sto vise poraditi na desighnu sajta. Ono sto je meni upalo u oci je to da si menije radio Fireworksom, a on poseduje sasvim solidnu opciju (mozda ne najbolju) za drop down menije, tako da bi mogao da ih iskoristis umesto onih dugmeta u drugom redu.
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima12.02.2004. u 18:20 - pre 244 meseci
za byTer-a,

gde se to nalazi u menijima, odnosno kako da nadjem te opcije (treba mi taj meni ko leba)?

Pozdrav.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

byTer

Član broj: 10936
Poruke: 1221
*.info-net.co.yu

ICQ: 47761626


Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima13.02.2004. u 01:14 - pre 244 meseci
Valjda se zove kartica behaviors pa izaberi set pop-up menu.
 
Odgovor na temu

NLO

Član broj: 411
Poruke: 876
*.ppp-bg.sezampro.yu



Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima13.02.2004. u 01:41 - pre 244 meseci
svidja mi se :)
volim ovakav dizajn, samo malo veca i tamnija slova..

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima13.02.2004. u 21:17 - pre 244 meseci
Pozdrav,

da lepo si primetio i graficki docarao, samo to je primetio i BobMarley na pocetku diskusije. Bio bih ti vrlo zahvalan kada bi mi rekao kako da tu gresku sa drugim manje poznatim citacima otklonim.

Unapred zahvalan.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

Goranjak
Beograd

Član broj: 18185
Poruke: 19
80.93.230.*



Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima13.02.2004. u 22:16 - pre 244 meseci
Meni sajt izgleda OK, samo mi malo bode oci ova bela boja. Svidja mi se jednostavnost sajta, sto sasvim odgovara nameni.
Ako kaniš pobjedit, nemoj izgubit!
 
Odgovor na temu

-=k3rn3l=-
BG

Član broj: 20065
Poruke: 395
195.178.35.*



Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima13.02.2004. u 23:42 - pre 244 meseci
odlicno covece. ono sto je glavno citljivo i sluzi svojoj svrsi. Morate imati na umu da ljudi koji gledaju sajt upravo to zele da vide. I moram da se slozim samo promeni meni malo je zbunjujuci pa probaj padajuci ili uradi neki efekat na manji podmeni koji vec imas. ostalo je fenomenalno.
 
Odgovor na temu

Ilic Igor
Vlasnik
Vlami d.o.o.
Beograd

Član broj: 14961
Poruke: 756
*.ptt.yu

ICQ: 46969546
Sajt: www.gradjevinskinajlon.rs


+5 Profil

icon Re: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima17.02.2004. u 23:19 - pre 244 meseci
Pozdrav,
Goranjak i -=k3rn3l=-

hvala Vam na iskrenim pohvalama.

Sada upravo radim na redizajnu i to sto ste naveli to mi je bilo prvo sto trebam da promenim.

Hvala jos jedanput.
http://www.gradjevinskinajlon.rs/
Gradjevinski najlon i džakovi za šut.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: Vasa misljenja, predloge, kritike i Vasa iskustva sa ovim sajtovima

[ Pregleda: 7816 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.