Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna pomoć - programiranje epproma

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Potrebna pomoć - programiranje epproma

[ Pregleda: 1739 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

koki028
Kosta vucetic
security officer
Kos.Mitrovica

Član broj: 278508
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Potrebna pomoć - programiranje epproma17.04.2011. u 00:53 - pre 158 meseci
Pozdrav svima...
Imam problem što se tiče epproma za LCD Crypton 32701,jer je bio odnesen kod majstora ali je potrebno da se učita Hex fajl radi ponovnog programiranja,pa je problem gde da odnesem epprom na ponovno programiranje jer ne znam ko to radi van k.mitrovice,pa ako znate ya neki servis koji to moze da mi popravi bio bih vam zahvalan ...

oznaka epproma je 24c64wp....

unapred zahvalan
 
Odgovor na temu

banetv
Branko Petrovic
Novi Beograd

Član broj: 39955
Poruke: 819
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



+22 Profil

icon Re: Potrebna pomoć - programiranje epproma17.04.2011. u 09:10 - pre 158 meseci
Skro svaki veći grad u južnoj Srbiji ima servise a mnogi imaju eprom programator. Možda će nko ovo pročitati pa ti se javiti. Kako znaš da treba da se učita novi dump(program)? Mislim da bi od veće koristi bilo da nam opišeš kvar da ti nekako pomognemo da ne lutaš previše.
 
Odgovor na temu

koki028
Kosta vucetic
security officer
Kos.Mitrovica

Član broj: 278508
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Potrebna pomoć - programiranje epproma20.04.2011. u 01:49 - pre 158 meseci
hvala....sto se tice problema sa lcd-om radi se o tome da se odjednom ugasio.pa sam postavio problem na ovom sajtu,i dobio sam odgovor da se radi verovatno o stepenu napajanja i da treba da se odnese u servis da to oni srede,medjutim posle odnosenja lcd-a u servis ,tacnije kod prijatelja koji se bavi time koji je predamnom otvorio lcd i video sam da su elektroliti bili potpuno rascvetani ,sto je posledica neprestlnog rada "bez gasena"on je uspeo da ga upali ,ali dalje komande ...npr: gasenje ne funkcionise ,kao i to da blokira meny i jedini nacin da se ugasi je izvlacenje iz struje...
Tako da mi je receno da potrazim servis koji ima mogucnost reprogramiranja epproma,odnosno instaliranje hex fajla ,to je sve sto znam o kvaru ....inace napisao sam o kom eppromu se radi u predhodnoj ,molbi za pomoc,i mislim da ti je poznato da se radi o lcd-u koji je radila ct grupa onosno comtrade ...Lcd nosi oznaku crypton 32701...
zivim u Kos. mitrovici pa sam slabije upucen u servise koji rade programiranje epproma,tako da bi mi bilo koja vrsta pomoci dobrodosla...


Unapred zahvalan uz izvinjenje na oduzetom vremenu....
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Potrebna pomoć - programiranje epproma

[ Pregleda: 1739 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.