Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?

[es] :: Mreže i novosti :: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21961 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Mobtel
Subotica

Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?11.02.2011. u 19:16 - pre 160 meseci
AJde sa predlozima....na koju mrezu prelazite


Ogvovori da budu tipa:

Mreza tarifa---> Nova mreza tarifa


NPR :

Mts mix250 Telenor prenesi sta vec...
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?11.02.2011. u 20:19 - pre 160 meseci

Sa MTS: Mix 750 na Telenor: Prenesi 200.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

cimer
vrsac

Član broj: 79219
Poruke: 349
188.2.0.*



+20 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 03:56 - pre 160 meseci
ja sam mislio da predjem sa telenor na vip,mts nikako ne dolazi u obzir zbog nemogucnosti provere stanja sto god telenora radi besprekorno,razmisljao sam da predjem na vip ali sam na prenesi 60 gde mi je pretplata 295din sa pdv-om tako da ne verujem da cu pronaci paket koji je bolji od ovog i plus sto na ovaj paket imam mogucnost prenosa sto se ne potrosi sto kod nijednog operatera nema.jedino da pojacaju svoje ponude pa i da razmislim kog koga i dal cu preci.
 
Odgovor na temu

del-boy
Bojan Delić
Beograd

Član broj: 9330
Poruke: 1089

Sajt: www.delic.in.rs


+21 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 08:15 - pre 160 meseci
Super je imati mogućnost prenošenja, ali mislim da se za sad neću pomerati sa Telenora, po svemu mi odgovara... Prenesi 150 + Klik :)
 
Odgovor na temu

cimer
vrsac

Član broj: 79219
Poruke: 349
188.2.0.*



+20 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 09:19 - pre 160 meseci
Citat:
del-boy: Super je imati mogućnost prenošenja, ali mislim da se za sad neću pomerati sa Telenora, po svemu mi odgovara... Prenesi 150


jos je dobra stvar ti "stari" prenesi paketi,gde je tarifiranje posle 1min na 1 sekund,meni su cak poslali pisamce gde su prateci moju mesecnu potrosnju ustanovili da bi za mene idealan bio prenesi 80 (uz taj paket cak mogu da dobijem tel za din) ali necu uzimati taj paket,jer je tarifiranje 60+60 i cena tih dodatnih 20min i 20 sms-ova vise koje mi nude u odnosu na prenesi 60 je znatno visa sa 295din pretplata bi mi skocila na 460 sa porezima sto se mora priznati nije malo.Sve u svemu pazite se njihovih ponuda,gledaju da vam "daju" veci paket za neznatno vecu pretplatu,nisu ni oni ludi,ali nisam ni ja glup pa da padnem na takve olake ponude.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 13:53 - pre 160 meseci
Novi operater plaća starom 1000 dinara.

A mislim da je glupo da plaćamo novom operateru, zar ne treba da on bude happy što ćemo kod njega da predjemo?

Ja sa telenora ne idem, a znam dosta ljudi koji čeka da zbriše sa MTSa na Telenor.

I mj službeni ide sa MTSa na Telenor čim bude moglo . . .

Uglavnom MIX500 na prenesi 200. I još ako bi omogućili da predju na prenesi150, da bi korisnici mogli da zadrže paket na kome su .... ispali bi stvarno cool.

Mislim da će telenor najviše da dobije sa ovim, zato se MTS toliko i borio protiv toga, i u zadnjem trenutku nabavili ovu novu opremu za billing, inače je ljudima više bilo dopizdilo da 0d 30 dana 20 ne mogu da provere stanje.



 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 14:46 - pre 160 meseci
Već sam rekao da ću preći sa MTSa na Telenor, i to isključivo
zbog mogućnosti prenošenja minuta u naredna tri meseca. Nekada davno je
i MTS to imao, još na Bel paketima, pa su to iskusno ukinuli. :(

No, ako MTS bude pametan, a nadam se da hoće, te i on omogući
prenošenje minuta na svojim Mix paketima u naredna tri meseca, onda ne
vidim ni jedan razlog zašto bih prešao na Telenor.

Dobro, dodatni razlog je Billing, jer koliko sam čuo, na
Telenoru stanje ne dobijaš sa zakašnjenjem u par dana i radi od početka
meseca, no meni lično to toliko i nije važno, odnosno, nije vredno
prelaska na Telenor samo zbog toga.

Ali, ako MTS bude piglu, što obično jeste, biće bye bye MTS,
hello Telenor, čim mi istekne ugovorna obaveza.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 12.02.2011. u 15:57 GMT+1]
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 16:18 - pre 160 meseci
Kada sam koristio samo jednu karticu mts-a želeo sam da je prebacim na telenor. Prošle su godine i nema MNP i jednostavno koristim i telenor karticu od pre dva meseca. Tako da verovatno neću ništa menjati. Možda da prebacim vip ili mts karticu ali ako bude prebacivanja biće isključivo samo ka telenoru.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 17:47 - pre 160 meseci
Citat:
MagicMaster: i u zadnjem trenutku nabavili ovu novu opremu za billing,


Cek cek, ovo su neke nove informacije... koliko se secam 2009-te su presli na novi biling, da li je sad (i kad?) opet neki novi biling, ili mislis na to iz 2009te?
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?12.02.2011. u 21:55 - pre 160 meseci
Mislim na to da tek od pre par meseci mogu da proverim stanje od 5. u mesecu.

Doduše, i sada im treba 24 sata i jače da promene stanje, ali je malko bolje nego pre . .. ...

No, svejedno, zbog više stvari u poslednjih par godina koje sam imao sa njima, nekih njihovih idiotskih stavova, pa glupavog iskustva sa pokušajem kupovine telefona preko njihovog MONDO sajta, pa pokušaja kradje SMSova koje smo pošteno KUPILI pre par godina, a zbog njihovog propusta i amatera koji rade tamo, uprskali stvar na svoju štetu ..... mene ništa neće da odvrati od toga da predjem sa MTSa na Telenor sa slušbenim brojem .... pa makar mi ponudili 110 posto telenorove ponude. Makar ponudili HTC HD7 za dinar uz MIX500 uz 12mesečni ugovor.... Odoh ja ...
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-a-1.sezampro.rs.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?13.02.2011. u 14:19 - pre 160 meseci
Koliko vidim ovde 90% naroda ide sa mts na telenor...

[Ovu poruku je menjao Mobtel dana 14.02.2011. u 00:55 GMT+1]
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?13.02.2011. u 17:52 - pre 160 meseci
Misliš sa MTSa na Telenor ?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?13.02.2011. u 19:44 - pre 160 meseci
Samo da se Telenor ne izbezobrazi sa tolikim prilivom korisnika...
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 07:12 - pre 160 meseci
Slobodane, nisam video zelenog smajlija .... jesi li ironičan, ili stvarno i ti misliš da će telenor da prikupi najviše od tih migracija ?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9512
89.216.32.*



+10254 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 07:22 - pre 160 meseci
Sa MTS na Telenor
Zbog kriminalno lošeg prijema signala u mojoj ulici. Izabraću neki jeftiniji "Prenesi" paket.

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 11:32 - pre 160 meseci
Mobtel napisa:
> Koliko vidim ovde 90% naroda ide na mts na telenor...

Pa ako ne uvedu prenošenje minuta na Mix paketima, onda ne vidim
ni jedan razlog zašto ne bih prešao na Telenor.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 12:17 - pre 160 meseci
Ja sada u ovom trenutku znam 8 osoba koje imaju stare brojeve, i čekaju da prelete sa MTSa na telenor.

Ja koristim dva broja, i sa svojim 064 sam još pre 3 godine prešao samo uz numeraciju 069, ali ovaj službeni 065 sam bio prinudjen da čekam MNP.

bachi, moraće MNOGO više da nam ponude da ostanemo, a ne samo prenošenje minuta. Jer kao što već napisah:
Citat:
mene ništa neće da odvrati od toga da predjem sa MTSa na Telenor sa slušbenim brojem .... pa makar mi ponudili 110 posto telenorove ponude. Makar ponudili HTC HD7 za dinar uz MIX500 uz 12mesečni ugovor.... Odoh ja ...


Evo primer juče.

Trebao sam da obavim poziv sa službenog. Proverim prvo stanje. ostalo još 100.43 minuta (stari mix, pa je još u sekkundama obračun) Pozvao sam čoveka, razgovarali 10ak minuta. To je bilo juče oko 4 popodne.

Evo, sada, pre pisanja ovog primera, proverim, stoji 100.43 i isti broj poruka, a poslao sam nekih 10ak poruka od juče od 16.00 do sada . . . .

I zašto onda ostati? Kada za iste pare, isti paket, dobijem još i prenošenje, i plus i mnogo redovnije stanje?

A i da mi SVE to SADA ponude, ma ćao ..... godinama vas nije briga za korisnike, jednom je to moralo da vam se obije o glavu . . .

[Ovu poruku je menjao MagicMaster dana 14.02.2011. u 13:37 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Mr One
BG

Član broj: 71129
Poruke: 317
*.dynamic.sbb.rs.



+32 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 18:00 - pre 160 meseci
Hmm pa što se tiče ljudi sa kojima se najintenzivnije čujem (recimo njih 10tak) skoro svi su već sada na Telenoru ili su prešli sa MTSa na Telenor i gotovo niko od njih ne planira da da menja operatera.
Možda se tako slučajno zalomilo, ali zaista od 10+ ljudi sa kojima se intenzivno čujem 9 njih je sada na Telenoru (od kojih jedna osoba ima i VIP broj, a još jedna i MTS službeni), a 1 osoba ima MTS privatni broj i službenim na VIPu.

Što se mene lično tiče ja sam na Telenoru (pod ugovorom koji ističe zaključno sa ovom godinom), a nakon toga ću već videti šta ću, zavisno od ponude preostala dva operatera. Po sadašnjoj situaciji eventualno bi u obzir došao VIP, MTS nikako. Ali ko zna, privatizacija Telekoma i uvođenje MNPa možda donesu neke pozitivne promene i kod njih....

 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?14.02.2011. u 23:44 - pre 160 meseci
Citat:
Trebao sam da obavim poziv sa službenog. Proverim prvo stanje. ostalo još 100.43 minuta (stari mix, pa je još u sekkundama obračun) Pozvao sam čoveka, razgovarali 10ak minuta. To je bilo juče oko 4 popodne.

Evo, sada, pre pisanja ovog primera, proverim, stoji 100.43 i isti broj poruka, a poslao sam nekih 10ak poruka od juče od 16.00 do sada . . . .

Na ovom forumu nebrojano puta je receno da MTS stanje kasni barem 48h. Ako se "zaglavi" onda nekad stoji i vise dana. Medjutim, minimum je 48h da bi ocitavanje bilo tacno. Meno to nije toliko strasno, iako ne potrosim minute iz paketa.
 
Odgovor na temu

MagicMaster
Samozaposlen,
Srbija

Član broj: 94953
Poruke: 696
*.dynamic.sbb.rs.



+76 Profil

icon Re: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?15.02.2011. u 06:18 - pre 160 meseci
E, pa , meni je strašno, jer često uporetbljavam fon, često zovem, tako da ne želim da nemam uvid u svoje minute i poruke.

A kada već ne trošiš minute, zar ti ne bi bila bolja varijanta da ti te nepotrošene prebace u sledeći mesec?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Da li ćete promeniti operatera nakon uvođenja MNP-a i ako da, na koju mrežu?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 21961 | Odgovora: 89 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.