Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa mikrofonom na web kameri

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa mikrofonom na web kameri

[ Pregleda: 7162 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dacky82
Bor

Član broj: 218800
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Problem sa mikrofonom na web kameri31.01.2011. u 16:38 - pre 161 meseci
Pozdrav ljudi! Imam web kameru CNR-WCAM43G, koja u sebi ima i mikrofon, ali ne mogu da podesim da taj mikrofon proradi, a koristio bih je za Skype. Kamera je nova, juce sam je dobio. Sve sam uradio po propisu, instalirao driver pre ukljucivanja kamere u USB, u tray icon proverio da li kukica na MIC nije na MUTE, sve je kako treba, a mikrofon ne radi! Takodje sam precesljao i podesavanja u Skype-u i deluje da je sve dobro. Da li postoji jos nesto, sto bih eventualno trebao da podesim, da mikrofon proradi? Maticna ploca je Gigabyte 945P-S3 (integrisana zvucna), evo i par slicica. Hvala unapred!

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Problem sa mikrofonom na web kameri01.02.2011. u 22:31 - pre 161 meseci
Ako se kamerica kaci samo preko USB-a onda mora da se pojavi USB Audio Device.
Ako ima "bananicu" - rozi prikljucak na ploci moras da podesis kao Mic In.
 
Odgovor na temu

Dacky82
Bor

Član broj: 218800
Poruke: 33
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Problem sa mikrofonom na web kameri04.02.2011. u 18:32 - pre 160 meseci
Kamerica je sa racunarom vezana preko USB-a i znam da bi trebalo da se u padajucem meniju ponudi opcija USB Audio, ali je naprosto nema! Ne znam u cemu je problem, pokusao sam sa reinstalacijom drajvera i opet isti problem, ponasa se kao da u kamerici uopste i nema mikrofona! Ako jos neko ima neki predlog, neka iznese.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Problem sa mikrofonom na web kameri

[ Pregleda: 7162 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.