Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable

[es] :: Windows aplikacije :: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Karemy

Član broj: 189506
Poruke: 34
*.205.47.76.robi.com.mk.



Profil

icon Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable28.01.2011. u 16:28 - pre 161 meseci
Pozdrav od Skopje

Imam Portable Office 2003 (Koj nema nikakva instalacija, radi samo na enter na ** Microsoft Office Word 2003.exe
Ne mogu da ostvarim Open With, u Windows Explorer

Right Click
Open With
Chose Defoult Program
Browse

Ja mu pokazem word.exe
Ali nista se ne desava

HVALA
 
Odgovor na temu

lender

Član broj: 81583
Poruke: 39
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable28.01.2011. u 17:27 - pre 161 meseci
Pored toliko savremenih resenja ti radis sa Word 2003.
 
Odgovor na temu

SlobaBgd

Član broj: 70350
Poruke: 2348



+5071 Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable29.01.2011. u 00:51 - pre 160 meseci
@lender
Kako takav odgovor može bilo kome da pomogne?

@Karemy
Portable Office je piratska budževina i ja ti predlažem da je obrišeš i pređeš na regularno izdanje koje se instalira i koje zapisuje vrednosti u registry bazi.
Taj Portable Office se raspakuje u temporary folder korisnikovog naloga i jednostavno nije predviđeno da upisuje setovanja u registry bazu. Čak i da ručno uneseš ta setovanja, ona će se poremetiti jer program (verovatno) pri svakom pokretanju pravi svoj folder sa imenom različitim od onog prethodnog.
Dakle, savet je: pređi na regularno izdanje MS Office ili instaliraj besplatni OpenOffice
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable30.01.2011. u 18:56 - pre 160 meseci
OpenOffice je odličan program i kompatibilan je sa Microsoft Office.
Nećeš primetiti takoreći nikakvu razliku.
Ima ga i na makedonskom jeziku.

http://www.metamorphosis.org.mk/en/news/old-articles/590
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable06.02.2011. u 14:53 - pre 160 meseci
mislim da kod portable verzija bilo kog programa NE mozes da uradis "open with" iz razloga sto je namenjen za pokretanje sa USB-a to jest ne instalira se u operativnom sistemu.
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable06.02.2011. u 19:15 - pre 160 meseci
Ovo je poslednje izdanje OpenOffice na makedonskom jeziku.
Može da se skine ceo program ili samo jezički paket koji se integriše u englesku verziju.

http://mk.openoffice.org/3.1.1.html
 
Odgovor na temu

lender

Član broj: 81583
Poruke: 39
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable07.02.2011. u 13:06 - pre 160 meseci
Citat:
NICS: mislim da kod portable verzija bilo kog programa NE mozes da uradis "open with" iz razloga sto je namenjen za pokretanje sa USB-a to jest ne instalira se u operativnom sistemu.

bas naprotiv, imam gomilu portable programa (bas iz tog razloga sto se ne instaliraju pa manje opterecuju sistem i kad instaliram novi win ne moram opet i te programe ponovo da instaliram nego ih drzim na drugoj particiji) i sa svima moze da se uradi "open with", treba samo postaviti precicu do izvrsnog fajla.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Ne mogu da uradim Open With Default Program za Word Portable

[ Pregleda: 2800 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.