Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

lg ld465 neće da otvori prevod

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: lg ld465 neće da otvori prevod

[ Pregleda: 3073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon lg ld465 neće da otvori prevod25.01.2011. u 13:31 - pre 161 meseci
ovaj tv ima fabrički otključan video plejer, problem je sledeći: prvo da kazem da znam za cake oko tipova i naziva fajlova za titl i video tako da to nema veze sa ovim problemom....elem svi filmovi koje sam od skora skinuo sa btjunke kad ih pustim na kompu rade titlovi normalno ali kad ih pustim na tv ne rade.Prilkom reprodukcije, na tv-u, uđem kroz meni u podešavanje titla i tu vidim da je ,,jezik titla,, isključen i zasenčen, tj. ne mogu da mu priđem da ga uključim.Na filmovima koje sam imao od ranije to nije slučaj, kad udjem u podešavanja titla on je dostupan, nije zasenčen, i već je uključen ,,jezik titla,, tako da titl radi bez problema.Skinuo sam i dva trejlera u 720p rezoluciji,za njih naravno nisam skidao titlove, jedanom od njhih je titl isključen i zaključan a drugom je uključen i otključan...eh da ovo je jedini video fajl kome je bio titl-otključan od jedno 10-tak koje sam skinuo....znali iko u čemu je fazon, kao da nema veze ni sa setingsom tv-a, kao da su u samim video fajlovima zaključani ili otključani titlovi, ali opet ti fajlovi na kompu rade normalno, otvaraju se sa titlovima.....mislim skrenuću.....
 
Odgovor na temu

banetv
Branko Petrovic
Novi Beograd

Član broj: 39955
Poruke: 819
..252.195.adsl.dyn.beotel.net.



+22 Profil

icon Re: lg ld465 neće da otvori prevod26.01.2011. u 15:09 - pre 161 meseci
Pretpostavljam da su fajlovi u nnn.avi formatu. Ja bih uporedio detalje kodeka fajla koji radi sa onim koji ne radi. Nije greška do fajla, već nemogućnost tv-a da za neke kodeke otvori i sinhronizuje titl. A koje formate titla podržava?
 
Odgovor na temu

jakalazu
bgd

Član broj: 101760
Poruke: 123
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+2 Profil

icon Re: lg ld465 neće da otvori prevod26.01.2011. u 20:33 - pre 161 meseci
čita srt,txt.....ali mislim da uopšte nije problem u tome jer i kad pustim, kao što već rekoh, video bez titl-fajla ( znači na usb-u imam samo jedan fajl i to recimo avi) i kad uđem u meni-video podešavanja, vidim da je na nekim titl isključen i zasenčen(zaključano) a drugim nije i tom što nije kad priključim titl on ge i otvori a ovaj iz prve varijante neće da otvori titl iste ekstenzije.Hoću reći....kao da problem nastaje sa samim video fajlom, tako da je nebitna ekstenzija prevoda za ovaj problem....jer se do nje i ne stigne
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: lg ld465 neće da otvori prevod

[ Pregleda: 3073 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.