Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Microsoft certovi u Srbiji

[es] :: Sertifikati :: Microsoft certovi u Srbiji

[ Pregleda: 3843 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 13:59 - pre 161 meseci
Imam par sada bajatih certova a i znanje da polazem za nove pa hocu da se malo upgradujem. Ranije sam polagao u inostranstvu kod prometrica ali koliko vidim na njihovom sajtu jedini ispitni centar je u Sabcu? Neka firma IQ Education Center, sa prometric cenom od $80. Zar ne postoje silni ispitni centri u Srbiji (ono CET, Saga, IT akademija, Vinca, etc, etc) i npr na CETovom sajtu stoji da su prometric test centar a nema ih izlistanih na prometric sajtu. U cemu je fora?


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 14:12 - pre 161 meseci
Sad sam baš gledao na Prometric-u, odabrao Windows server ispit (291) i dobio 15 rezultata

Citat:
Available Test Sites

15 test sites are available in Yugoslavia To view other sites, choose a different location.

You may want to confirm directions with the Test Site prior to your exam date.


Izgleda da si odabrao pogrešnu zemlju
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 14:27 - pre 161 meseci
Hahaha

Ja vec pomislio da je neka mutljavina u pitanju (kao polozio si al niko ne zna ko si ti )
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 14:41 - pre 161 meseci
Odlicno, ima ih nekoliko u Beogradu. A i ispiti su $30, jos bolje. Ako parkiram u Masarikovoj skuplje ce parking da me izadje od ispita :)

Al opet ne vidim CET na spisku. Nema ni veze, pretpostavljam da su informatika i vinca pristojna mesta za polaganje (ETF mi budi losa secanja :)). Ne varam na ispitima ali i ne volim da me neko smara i dise mi za vratom iz nekih licnih frustracija (ionako se polaganje snima), jel treba nekog izbegavati (moze i pp) iz tih razloga?
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

yellow pinky
Niš

Član broj: 28354
Poruke: 193
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+13 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 15:45 - pre 161 meseci
Dakle postojimo i kao Yugoslavia i kao Serbia.
Ako odaberes prvu mogućnost ispit te izađe 50 US dolara.
Ako odabereš drugu mogućnost onda te isti ispit izađe 80 US dolara.
Mene interesuje da li je neko skoro prijavljivao ispit i kao lokaciju stavio YU i ako jeste da li je tada cena zaista 50 US dolara ?
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Moderator
Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 19:35 - pre 161 meseci
Koliko se sećam, 50$ je uvek bila standardna cena kod online prijave ispita, mada nisam odavno ništa polagao
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji21.01.2011. u 21:03 - pre 161 meseci
Ja koliko vidim upgrade ispiti su $30 za YU nice


Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

TrickyTrix

Član broj: 9478
Poruke: 83
87.250.41.*



Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji23.01.2011. u 11:02 - pre 161 meseci
Citat:
yellow pinky
Mene interesuje da li je neko skoro prijavljivao ispit i kao lokaciju stavio YU i ako jeste da li je tada cena zaista 50 US dolara ?
Da, cena je 50 dolara ukoliko plaćaš karticom direktno kod Prometrica. Ukoliko plaćaš preko računa u dinarima cena je nešto viša. Polagao sam ja u decembru na ETFu.
 
Odgovor na temu

Crazy shadow
Milos Milic
.Net Software Engineer
Beograd

Član broj: 74894
Poruke: 200
*.adsl-1.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji26.01.2011. u 23:00 - pre 161 meseci
Citat:
yellow pinky: Dakle postojimo i kao Yugoslavia i kao Serbia.
Ako odaberes prvu mogućnost ispit te izađe 50 US dolara.
Ako odabereš drugu mogućnost onda te isti ispit izađe 80 US dolara.
Mene interesuje da li je neko skoro prijavljivao ispit i kao lokaciju stavio YU i ako jeste da li je tada cena zaista 50 US dolara ?



Evo ovako stoje stvari.U zadnjih sest meseci polozio sam osam ispita pa imam iskustva sa nekoliko navedenih centara.
Kao sto je vec @yellow pinky rekao ispiti se mogu prijaviti i na Srbiju i na Jugoslaviju stim sto je jako zanimljivo neki centri su registrovani pod Srbijom a neki pod Jugoslaviom.
Cena ispita za SR je 50$ a za YU 80$.

Prvi ispit sam polagao na IT Akademiji i bio je 80$ do duse nisam ga platio zato sto mi je bio u sklopu kursa.Ok je polagati tamo ali je skuplja varijanta.

Drugi sam polagao u Cetu isto ok je ali opet kosta 80$ jer spada pod SR.

E onda sam provalijo za YU i krenuo da polazem u Informatici sto je i moja topla preporuka jako dobra atmosfera,jedan racunar sto znaci da samo ti polazes a i 50$ je.

E sad ja sam imao varijantu da mi firma placa sobzirom da su gold partneri dobijaju vaucere sa 50% popusta pa sam polagao za 25$.Ali i ako vam firma ne placa mozete naci Microsoft vaucere sa popustima
i second shot-om.Mislim da je sada aktuelna ta neka promocija.
Crazy shadow
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji27.01.2011. u 08:28 - pre 161 meseci
Ja koliko vidim cene ispita na SR su $30 ali ima samo neki test centar u Sapsu (kome ni veb sajt ne radi) koji mi ne uliva neku nadu :)

A na YU koliko vidim cene su uglavnom $50 (neki moji upgrade ispiti su cak $30)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

miske84bg
nezaposlen
Beograd

Član broj: 264571
Poruke: 15
*.kbcnet.rs.



+1 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji02.03.2011. u 10:41 - pre 159 meseci
Ok, ispit za SR je 80$, za Yug 50$. Vidim da postoji second shot ponuda na M$ sajtu, u prvom koraku treba popuniti odredjene informacije i izabrati zemlju da bi dobili vaucer. Problem je sto tamo mogu da izaberem samo SR. U drugom koraku, kada treba da platim i zakazem ispit, mogu da izaberem obe zemlje. Ono sto mene zbunjuje je, ako dobijem vaucer pod SR, da li cu moci da ga upotrebim pod YUG, pretpostavljam da ne ?!
 
Odgovor na temu

miske84bg
nezaposlen
Beograd

Član broj: 264571
Poruke: 15
*.kbcnet.rs.



+1 Profil

icon Re: Microsoft certovi u Srbiji29.03.2011. u 09:08 - pre 158 meseci
Evo da odgovorim na svoje pitanje. :) Vaucer se uzima pod SRB a placa se pod YUG 50$ - popust.
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: Microsoft certovi u Srbiji

[ Pregleda: 3843 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.