Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 563978 | Odgovora: 1253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?27.04.2016. u 13:50 - pre 97 meseci
pocela 6 sezona

GAME OF THRONES


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.05.2016. u 20:24 - pre 96 meseci
Pocela peta sezona serije Person Of Interest (2011 - ) IMDb 8.4.





Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.05.2016. u 18:05 - pre 96 meseci
Ovako,prve 2 serije su slicnog vremena,prva se moze gledati kao mini serija (prva sezona) a za drugu iscekivanje druge sezone !

Outlander http://www.imdb.com/title/tt3006802/


Serija je rađena prema istoimenim romanima Dajane Gabaldon. "Tuđinka" je priča o Kler Rendal, udatoj medicinskoj sestri iz 1945. koja na misteriozan način završi u 1743. i biva prinuđena da se uda za Džejmija Frejzera, mladog škotskog ratnika

Vreme crvenih mundira (genocidne vojske) i ugnjetavanje Škota (nije im strano kroz istoriju i drugih naroda).

Serija ima bolest koja prati i Arrow,Continuum,dve price kroz secanje,ali meni jako zanimljiva.Ide druga sezona koja u prvoj epizodi

pravi presek ali iznenadjuje u nastavku .Ima golotinje,silovanja,ali to su crveni mundiri.PREPORUKA.











Poldark http://www.imdb.com/title/tt3636060/?ref_=fn_al_tt_1

Ross Poldark vraća se u domovinu iz američkog rata za nezavisnot u 18. veku. Njegova porodica i prijatelji mislili su da je mrtav. Žena koju je htio oženiti sada je verena za njegovog rođaka. Otac mu je mrtav a imovina je nasleđena i u stanju je raspadanja. Ovo je porodicna drama, ali se u isto dotiče razlika i sukoba između bogatih i siromašnih. To je doba kada ribari ne ulove mnogo ribe, rudnici bakra i kalaja se zatvaraju zbog niske cene na tržištu. Dok se u isto vrieme cene režija i hrane povećavaju. Ross mora nekako učiniti svoju zemlju produktivnom, brinuti se za stanare koji se uzdaju u njega i pokušati povratiti ljubav žene koju je voleo ili naći način da živi bez nje.





[Ovu poruku je menjao Lavlja_Jazbina dana 12.05.2016. u 19:16 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.05.2016. u 18:14 - pre 96 meseci
Continuum http://www.imdb.com/title/tt1954347/?ref_=fn_al_tt_1

Kiera Cameroon, detektivka iz 2077 budi se u 2012. godini i traga za nemilosrdnim zločincima iz budućnosti, skupinom Liber8, koji su također u prošlosti. Pomoću memorijskog čipa ugrađenog u njenoj glavi, povezuje se sa sedamnaestogodišnjim kompjuterskim genijem Alecom Sedlerom, i tu počinje njihov zajednički rad. Kiera se naravno, jako želi vratiti kući, ali shvaća da prvo mora neutralizirati 8 terorista koji žele preuzeti svijet i promijeniti budućnost. Uspijeva pronaći saveznika, detektiva Carlosa Fonnegru. Zajedno se bore protiv nemilosrdnih ubojica iz grupe Liber8.

Fantastika,pocela 2012,ima 4 sezone.Nije totalni sablon ali moderna detektivska prica.Odgledao 4 epizode prvog serijala.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?15.05.2016. u 21:18 - pre 96 meseci
Citat:
Sceka:
Da li je neko gledao ili prati sada seriju Turn? Na IMDb je serija dobila ocenu 8,2 a info o seriji sam dobo od ortaka iz L.A.-a koji kaze da je tamo prilicno popularna. Prva je sezona, 10 epizoda u sezoni, ima prevod za 9 epizoda a na sajtu za prevode stoji sledeci opis:

Citat:
Radnja serije je smeštena 1778.godine u Americi za vreme rata za nezavisnost. Bazirana je na knjizi "Vašingtonovi špijuni" (Aleksandar Rouz).
U centru priče nalazi se Ejb Vudhul (Jamie Bell), farmer koji živi u britanskoj koloniji Long Island. On se udružuje sa grupom prijatelja iz detinjstva i formira "Culper Ring", tim tajnih agenata koji će preokrenuti rat u korist pobunjenika.
Kreator serije je Craig Silverstein. (Nikita, Terra Nova)





U principu imam nameru da gledam ovu seriju ali me interesuje utisak nekoga ko je gleda.


Pozdrav!

jbn,americka istorija ali odlicna spijunska serija.Ide i treca sezona.Hteo da opisem ali pretraga je

ucinila svoje pa da skratim pisanje.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?24.05.2016. u 13:54 - pre 96 meseci
The Strain Season 3 izlazi na leto 2016.

Konkretno da obavestim Gileta,valjda je odgledao vise od 1 epizode.:).
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?24.05.2016. u 18:50 - pre 96 meseci
PREACHER

Avantura
Fantazija
Drama
http://www.imdb.com/title/tt5016504/?ref_=nv_sr_1

Uvek me navataju na ono FANTAZIJA i tako odgledah prvu epizodu .

Ovako u pocetku tesko je posloziti sva desavanja nekim smislenim redom , kao da recimo gledate izmesane Twin Peaks i Kill Bill .

Verujem da ce i u sledecim nastavcima ova originalno lucidna prica biti zanimljiva .




zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.05.2016. u 00:13 - pre 96 meseci
Iako je serija Wayward Pines (2015) IMDb 7.7 prosle godine zavrsena ipak su resili da krenu dalje sa novom sezonom pa sta bude. Prosla/prva sezona je imala svoj logican kraj i nije se ocekivao nastavak. U svetu je dobro primljena, kritike su bile vrlo povoljne. Meni licno se svidela jer je imala dinamiku, desavanja nisu bila predvidiva, kasting pristojan, scena, efekti, fotografija... sve je, po mom licno misljenju, bilo na prilicnoj visini. Pretpostavljam da su krenuli u nastavak jer se pokazalo da je gledanost bila velika a i trazeno je (bar tako nesto sam negde procitao). U svakom slucaju - preporucujem za gledanje uz sugestiju da onaj ko nije gledao prvu sezonu prvo to pogleda (nemam pojma sta ce tacno biti u drugoj sezoni ali mi je logicno da se prica nastavlja pa je i logicno da se odgleda prva sezona).




Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?06.06.2016. u 21:00 - pre 95 meseci
Second Chance http://www.imdb.com/title/tt4378456/episodes

Serija govori o 75.-godišnjem Džimiju Pričardu, bivšem šerifu koji je bio korumpriran i zbog toga nateran da se penzioniše. Nakon što bude ubijen, u život ga vraćaju bogataši bioinženjeri Meri i Oto Gudvin.

Ima samo jednu sezonu,za sada.Meni se dopala.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?11.06.2016. u 20:27 - pre 95 meseci
Citat:
Lavlja_Jazbina:
Continuum http://www.imdb.com/title/tt1954347/?ref_=fn_al_tt_1

Kiera Cameroon, detektivka iz 2077 budi se u 2012. godini i traga za nemilosrdnim zločincima iz budućnosti, skupinom Liber8, koji su također u prošlosti. Pomoću memorijskog čipa ugrađenog u njenoj glavi, povezuje se sa sedamnaestogodišnjim kompjuterskim genijem Alecom Sedlerom, i tu počinje njihov zajednički rad. Kiera se naravno, jako želi vratiti kući, ali shvaća da prvo mora neutralizirati 8 terorista koji žele preuzeti svijet i promijeniti budućnost. Uspijeva pronaći saveznika, detektiva Carlosa Fonnegru. Zajedno se bore protiv nemilosrdnih ubojica iz grupe Liber8.

Fantastika,pocela 2012,ima 4 sezone.Nije totalni sablon ali moderna detektivska prica.Odgledao 4 epizode prvog serijala.




Odgledao i meni je serija ok.Cak me i kraj odusevio,bez uvijanja.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?11.06.2016. u 21:58 - pre 95 meseci
U nedostatku serija pogledah Lucifer.
Serija je tralala, ali meni je legla OK. Za ubijanje dosade.

 
Odgovor na temu

tuxserbia
Oleg Vučković
urandom
/dev/null
Niš

Član broj: 4094
Poruke: 867

Jabber: tuxserbia@elitesecurity.org
ICQ: 65355850
Sajt: 127.0.0.1


+112 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?24.06.2016. u 10:42 - pre 95 meseci
Prati neko

BrainDead
http://www.imdb.com/title/tt4877736/

Dve epizode prošle, fina satira. SF, dosta komedije, drame????

Meri standardno dobra, Toni dovoljno da se pojavi...


I da, još jedan plus za

Angie Tribeca

http://www.imdb.com/title/tt3597790/

poslednja epizoda bolja od Sledž Hamera i Golog pištolja zajedno
Kako se dele racunarski programi?
Na bagovite (sa greskama) i ispravne (bez gresaka). Ovi drugi su hipoteticki.
***GPL-ovano by @Shadowed

"Ja za email koristim outlook express u virtualnoj mašini, tako da s te strane nijedan linux nije
dorastao XP-u." - pisac
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?27.06.2016. u 13:29 - pre 95 meseci
I think the general public has no idea
what ROADIES do.

Bless 'em all. I just play the songs.

They make the Show happen.

- Tom Petty

:: :: ::

Mislim da ljudi generalno nemaju pojma
sta ROUDIJI rade.

Blagosloveni bili svi. Ja samo sviram pesme.

Oni omoguciju da se nastupi dogode.

- Tom Petty

--- --- ---

Cista istina. Pevaci, grupe... "zvezde veceri" imaju svoje mesto, i zvanicno i nezvanicno priznato, poznato, cenjeno... ali imaju. Svi drugi, od kojih "desavanje" u stvari jedino zavisi su nepoznati svima osim samima sebi. Nepoznati, nepriznati, neprepoznati, necenjeni, cesto omalovazavani (pa i od samih "zvezda veceri, nazalost), neprimetni, zanemareni...

Roudiji su "slucajnom prolazniku" nevazni. Logicno jer se o njima tako malo zna, tako malo prica, jos manje ili uopste ne pise, zato je logicno. Tuzno je sto su i kod "zvezda veceri" najcesce isto tako nevazni... ali to je neka druga prica...

Elem, pocela je sa emitovanjem serija ROADIES (2016) IMDb 7.3

Prva epizoda je emitovana 13.06.2016, IMDb ocena je visokih 7.3, meni se svidela prva epizoda i nadam se da ce serija biti rado gledana. Preporuka sa moje strane.





Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.06.2016. u 00:01 - pre 95 meseci
Sezona je zavrsena a ovo je neka mapa trenutne situacije sa kojom se ulazi u sledecu sezonu serije Ga me Of Thrones.



Mislim da nema potrebe da smanjujem sliku.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12849



+4784 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.06.2016. u 06:30 - pre 95 meseci
Bar 5 likova nije na odgovarajucoj lokaciji.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12849



+4784 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.06.2016. u 08:49 - pre 95 meseci
Konkretnije:
-Night King nemamo pojma gde je, nije se pojavio u poslednjih 4 epizode a poslednji put je vidjen jedno 1000km istocno od mesta gde je prikazan.
-Benjen Stark je vidjen poslednji put sa Brenom i Meerom Reed a ovde je dosta severnije od njih.
-Edd Tollet je u Castle Black a ne 500ak km juzno od njega
-Lady Mormont nije na Bear Island vec sa John Snowom u Winterfell-u.
-Isto je i sa ostalima iz te grupe koja je prikazana u sceni u Winterfell-u, da ne nabrajam.
-Daenerys i njena druzina su na moru ali nije poznato gde.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
87.116.191.*



+638 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?12.07.2016. u 23:49 - pre 94 meseci
Ladno niko nije napisao da je pocela druga sezona Mr. Robot.
 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?13.07.2016. u 08:40 - pre 94 meseci
Evo ja dosao da to napisem :P, kad vidim da si me preduhitrio.
Danas je valjda premijera
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?18.07.2016. u 08:02 - pre 94 meseci
Stranger Things ---9.2 http://www.imdb.com/title/tt4574334/

Winona Ryder opaka.Nisam je video da se ovako stapa sa ulogom.E sada.Gledanje kao produzen film zbog druge sezone

koja je na cekanju.

Iskreno,nije mi jasno sta odredjuje da je gledanost neke serije veca a nije ni blizu prosecnog kvaliteta.

O ukusima ne treba raspravljati ali recimo Mr,Robot me je ubio u pojam sa prve 2 epizode drugog serijala.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?18.07.2016. u 17:07 - pre 94 meseci
Bas sam juce hteo ovde da popljujem pomenutu seriju ali . . . . ( ipak je ovo tema za preporuke )

Na sredini prve epizode htedoh da odustanem , ali zbog ocene ( 9.2 ) odgledao sam do kraja .

I tako mic po mic stigoh do pete ali dalje sigurno NE .

Neka moja ocena je 4.2

PozZz . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 563978 | Odgovora: 1253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.