Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punjenje baterije

[es] :: Laptopovi :: Punjenje baterije

[ Pregleda: 1912 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dzananb
dzanan baskovic
sarajevo

Član broj: 62859
Poruke: 6
*.806574.bih.net.ba.



Profil

icon Punjenje baterije02.12.2010. u 12:29 - pre 163 meseci
Trebam pomoć oko problema koji imam sa Toshibom. Naime punjač neće da puni bateriju, menifestuje se tako da kada uštekam kabal u laptop sijalica indikatora koji pokazuje da je kabl priključen zasvjetli samo na sekund i nestane tj, ne puni. To se dešava kad je baterija već u laptopu.
Kada izvadim bateriju i priključim kabl od struje laptop radi, sto bi reklo da je u pitanju baterija, al vratio sam bateriju u laptop za vrijeme dok je kabl bio uključen i punjenje baterije se nastavi. Prvi put kad ištekam kabal i uključim ga ponovo punjenje je prekinuto

Napunio sam bateriju do kraja i ispraznio skoro do kraja, (drži nekih sat i po do dva). Na device manageru nemam nikakvih grašaka. ...pvi put se susrećem sa ovim pa ako neko ima slično iskustvo molim za pomoć.
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Punjenje baterije28.12.2010. u 08:37 - pre 162 meseci
imam Toshibu u firmi kad duze radim inda koristim punjac kad treba da odnesem nesto recimo pezentaciju onda koristim bateriju logicno :) zar ne samo kad je prazna i ima 1% posto imam njihovoroginal program/indikator za punjivost baterije onda na punjac i cekam dok dodje do 100% traje cca 1 i po do sat i 45
Sve u svemu za duzi rad na punjac a bateriju nikako ne vadim i ne pokusavam tako su mi savetovali gde sam preuzeo lap-top i zasada fercera :)
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Punjenje baterije28.12.2010. u 09:03 - pre 162 meseci
za post pre ovog :) proveri kontakte za bateriju i u lp top-u mozda su se malo uvukli i gubi se veza od vadjenja baterije nisam vadio bateriju tako da ne znam kakvi su onda ide post pre ovog :)
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Punjenje baterije

[ Pregleda: 1912 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.