Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Illustrator.. font problem

[es] :: Vektorska grafika :: Illustrator.. font problem

[ Pregleda: 1892 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nzd
n/a

Član broj: 274064
Poruke: 10
168.216.34.*



Profil

icon Illustrator.. font problem30.11.2010. u 16:36 - pre 162 meseci
Hi.. Da li neko zna kako da namestim da Illustrator CS5 prikazuje samo fontove koji se nalaze u folderu C: Program Files -> Common Files -> Adobe -> Fonts , odnosno da ne prikazuje fontove iz foldera C: Windows -> Fonts? Ovo pitam iz razloga sto Illustrator nece da prikaze odredjene fontove (marlett,...) i kada menjam fontove nailaskom na te fontove, Illustrator se automatski prebaca na poslednji font, sto me jako nervira. Nadam se da razumete sta hoc da kazem. Hvala
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.static.kdsinter.net.



Profil

icon Re: Illustrator.. font problem19.12.2010. u 11:27 - pre 162 meseci
Koliko si siguran da je taj font sto ti pravi problema ispravan uzmi od nekog taj font i probaj ili ga zanematri ako ti samo jedan font pravi problem
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

nzd
n/a

Član broj: 274064
Poruke: 10
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Illustrator.. font problem25.12.2010. u 11:57 - pre 162 meseci
Nije u pitanju samo jedan font. Ali prilicno sam siguran da nije do fonta, jer mi se to desava na oba laptopa (jedan XP, drugi win7), a takodje sam kod kolege primetio istu stvar. Osim toga moja verzija je CS5, a njegova CS4, tako da jedino logicno resenje mi deluje da Illustrator ne podrzava te fontove. U pitanju su fontovi koji po defaultu postoje u sistemu - marlett, ms outlook i jos par njih..
 
Odgovor na temu

[es] :: Vektorska grafika :: Illustrator.. font problem

[ Pregleda: 1892 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.