Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kupovina iz kine sa sajta alibaba

[es] :: E-Kupovina :: Kupovina iz kine sa sajta alibaba

[ Pregleda: 27299 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aljedobro
Goran Marinkovic
Beograd

Član broj: 258604
*.dynamic.sbb.rs.

icon Kupovina iz kine sa sajta alibaba03.11.2010. u 22:08 - pre 1451 dana i 17h

Ovako hocu da kupim ovo

http://www.alibaba.com/product...37516/Rainfall_LED_shower.html

pise da je covek iz kine, ima slike proizvoda i sve.
Mogu da se uzmu najmanje 50 komada ovih tuseva i komad je 1 dolar dakle ukupno 50 dolara koliko vidim.
E sad kako ja to da platim a da budem siguran da ce mi stici?
I dal neko zna koliko bi kostala postarina za to?
Stvarno bi hteo da mi ovo stigne!
Molim vas pomozite!

Odgovor na temu

Hattalasat

Član broj: 60069

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba14.11.2010. u 17:25 - pre 1440 dana i 21h
Pa vidis mu reputaciju..imas kao na ebay....
Lead, follow.....or get a fuck out of my way !

Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
*.dynamic.isp.telekom.rs.

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba14.11.2010. u 18:04 - pre 1440 dana i 21h
Laptopovi

-kao fizicko lice tesko ce moci da se uveze toliki broj-
(po nekoj mojoj racunici koja normalno ne mora da ispadne tacna)
na tih 50 komada racunam da je transport preko Dhl-a ili Tnt-a jos jedno 60ak evra min
te kad se doda carina/pdv moze da ispadne jos jedno 60ak evra, znaci sa pocetnih 30ak evra (50$) ode se
na 150e

Odgovor na temu

Loves
dizajner
Beograd,Srbija

Član broj: 272534

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba24.12.2010. u 13:53 - pre 1401 dana i 1h
Htela bih prvi put da narucim nesto preko alibaba.sajta,narucila bih mimimalnu kolicinu a to je negde oko 2000 perlica.
Sada me interesuju dve stvari kada treba da odaberem nacin transporta sta je najsigurnije EMS,DHL.iliTNT.
Kao i kada je nacin placanja u pitanju svi saveti su dobrodosli jer to prvi put radim a malo me strah da roba i ne stigne,jer bas i nisam u mogucnosti da eksperimentisem sa parama.
Kakva su vasa iskustva.....

Odgovor na temu

miki_np
novi pazar

Član broj: 99354
188.55.28.*

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba28.12.2010. u 14:11 - pre 1397 dana i 1h
Ovako, sto se tice alibaba ja imam pozitivno iskustvo, skoro sam kupio jedan navigacioni GPS uredjaj koji su mi poslali DHL i stigao mi je za 3 dana, doduse ja trenutno ne boravim u Srbiji, ali da, sajt moze biti siguran...
Kazem moze biti siguran jer znam i drugacija iskustva... Medjutim ja bih ti predlozio da pogledas jedan drugi kineski sajt koji je dosta sigurniji pouzdaniji i gde mozes da odabiras svasta nesto, takodjer automatski proracunava cenu postarine za svaku drzavu i daje ti izbora nacina slanja, EMS, DHL, FeDex...

Da mnogo ne pricam, konkretno o tvojoj robi nasao sam sledece
http://www.aliexpress.com/whol...ainfall+LED+shower&CatId=0
Pogledaj ovde, ogranici pretragu na onome na cemu zelis, i to je to...

P.S.
Aliexpress za razliku od alibabe nudi ESCROW zastitu koja se tice kupca, u vidu da nakon sto ti izvrsis placanje novac prodavac ne dobija sve dok ti ne potvrdis da je roba stigla, kao i da je onako kako je opisana tek nakon toga sajt odobrava placanje i slanje novca na racun prodavca...
Citao sam puno zalbi alibaba korisnika koji traze da se isto uvede i na njihovom sajtu...

Nadam se da sam ti pomogao...

Odgovor na temu

Loves
dizajner
Beograd,Srbija

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba28.12.2010. u 14:30 - pre 1397 dana
Hvala ti super si....da li da narucim npr.1000 perlica ili manje da me ne bi zezali na carini,mogu da kazem da je za licnu upotrebu ili da napravim varijantu posto imam SZR
pa da bude kao repromaterijal.
Ne znam sta je bolje kao fizicko ili plavno lice jer to nisu neke tako velike kolicine.Pozzz

Odgovor na temu

majstorkljaja
Milos Kljajic

Član broj: 291803
*.adsl.eunet.rs.

Sajt: Novi Sad

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba11.10.2011. u 00:44 - pre 1110 dana i 15h
Citat:
Loves: Htela bih prvi put da narucim nesto preko alibaba.sajta,narucila bih mimimalnu kolicinu a to je negde oko 2000 perlica.
Sada me interesuju dve stvari kada treba da odaberem nacin transporta sta je najsigurnije EMS,DHL.iliTNT.
Kao i kada je nacin placanja u pitanju svi saveti su dobrodosli jer to prvi put radim a malo me strah da roba i ne stigne,jer bas i nisam u mogucnosti da eksperimentisem sa parama.
Kakva su vasa iskustva.....

Da li ste porucili te perlice,ja bih neki sitan nakit,kakva su vam iskustva? takse uvoza,carine...neke cene su mi "preniske" da li zaista na kraju platite koliko pise tamo?

Odgovor na temu

Loves
dizajner
Beograd,Srbija

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba11.10.2011. u 10:49 - pre 1110 dana i 5h
Na kraju nisam ni porucila sve mi je to bilo nesigurno valjda jer je prvi put pa nemam kontakte ili neku osobu koja bi mi pomogla.Sa dosta firmi sam bila u kontaktu iz Kine vrlo su ljubazni i brzo vam odgovore,poslali su mi svoje ponude i cenovnik.U medjuvremenu sam kontaktirala nasu firmu koja se bavi uvozom robe.Tamo imaju svog coveka, dala im adrese gde da podignu robu sve detalje,rekli su da ce me kontaktirati za 10 dana i vise se nikada nisu javili......sreca sto im nisam dala nikakav novac.
Nisam imala izbora i ovde sam kupila nesto slicno...

Odgovor na temu

maradona013

Član broj: 289657
*.opera-mini.net.

icon Re: Kupovina iz kine sa sajta alibaba24.12.2011. u 21:53 - pre 1035 dana i 17h
zasto ne kazes ime firme pa da i drugi znaju o kome se radi.
nista nije dzabe,sve je fraj.

Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Kupovina iz kine sa sajta alibaba

[ Pregleda: 27299 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.