Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?

[es] :: Digitalne kamere :: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?

[ Pregleda: 2639 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kapa
veliko gradiste

Član broj: 128436
Poruke: 174
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?02.10.2010. u 15:45 - pre 164 meseci
imam sony hc 38e kamkoder i interesujeme da li sem kvalitetne kamere(koji je prvi uslov) treba imati kvalitetnu firewire karticu za bolju obradu snimka sa dv kasetice i koja bi to bila kartica u nekoj srednjoj klasi najbolja? i da li je bitan dobar kompijuter tj da ima dobru graficku ili vec nesto sto moze da pospesi kvalitet obradjenog snimka...da li to uopste utice na kvalitet snimka?i cime utice bolja masina?
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?03.10.2010. u 14:39 - pre 164 meseci
Nekada je bilo problema sa karticama koje imaju VIA Chip , tako da trazi karticu sa NEC chipom ( na kutiji bi trebalo da pise ), ja na novom kopmu imam integrisanu na maticnoj ploci , grafika ti nije tolkio bitna koliko jaca masina koja ce lakse i brze renderovati . Tvoj kamkoder je dobar za kucnu varijantu i snimanje gde je dobro osvetlenje , ali ako snimas u uslovima slabijeg osvetlenja ... Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

kapa
veliko gradiste

Član broj: 128436
Poruke: 174
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?04.10.2010. u 19:07 - pre 164 meseci
hvala NEC...znaci jaca masina,samo brze obradjuje...ok snima noci,jer sam snimao koncerte i ok je i snimak i zvuk...
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?05.10.2010. u 11:11 - pre 164 meseci
Za svaki slucaj proveri dali mozda imas prikljucak na maticnoj ploci , ali onda u biosu smo treba da podesis da bude u funkciji . Pozdrav !
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

zhaki

Član broj: 70490
Poruke: 61
*.ms012.net.



Profil

icon Re: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?05.11.2010. u 18:16 - pre 163 meseci
Ja sam koristio najjeftiniju firewire i nema problema, glavnu ulogu u obradi video materijala imaju procesor i memorija,
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: da li je bitna marka firewire kartice za bolju obradu snimka sa dv kasetice ili kompijuter?

[ Pregleda: 2639 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.