Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Francuska definitivno zabranila nošenje burke

elitemadzone.org :: MadZone :: Francuska definitivno zabranila nošenje burke

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23629 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Francuska definitivno zabranila nošenje burke14.09.2010. u 21:41 - pre 164 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=78&nav_id=458745

Citat:
Francuska zabranila nošenje burke
14. septembar 2010. | 19:58 | Izvor: Beta Pariz -- Francuski parlament je glasanjem u Senatu, usvojio zakon kojim se na javnom mestu zabranjuje nošenje muslimanske marame koja pokriva lice.


Zakon stupa na snagu tek na proleće 2011. godine.

Francuska, u kojoj prema zvaničnim procenama lice u potpunosti pokriva oko 1.900 muslimanki, postala je tako prva evropska zemlja koja je uvela takvu zabranu. Slična mera je trenutno predmet parlamentarne diskusije u Belgiji.

U tekstu se ne spominje direktno marama koja u potpunosti pokriva lice, već se zabranjuje "prikrivanje lica na javnom mestu", što znači na ulici i mestima otvorenim za javnost kao što su prodavnice, kafići, gradski saobraćaj, parkovi, ali i opštine, škole, bolnice.

Žene koje budu pokrivale lice nikabom, koji ostavlja slobodne samo oči ili burkom koja pokriva čitavo telo, uključujući i celo lice, moraće ubuduće da plate kaznu od 150 evra ili da pohađaju kurs o građanskom vaspitanju.

Svakoj osobi koja bude primoravala žene da pokrivaju lice i telo, preti kazna od godinu dana zatvora i novčana kazna od 30.000 evra.
 
Odgovor na temu

Alexxandar
Aleksandar Jovanović
Freelancer/Part time developer
127.0.0.1

Član broj: 16375
Poruke: 84
92.244.155.*



+59 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke14.09.2010. u 23:05 - pre 164 meseci
Još jedna pobeda za Islam, zbog straha od ekstremnih muslimana ljudi jedni drugima oduzimaju slobode. Mislim meni su te burke i nikabe glupost 100%, ali svako ima pravo da nosi kakvo god g.... želi na glavi. Šta je sledeće, prohibicija ratluka? Zabrana škola trbušnog plesa? Na kraju od straha od njih ima da nametnemo jedni drugima zakone koji podjednako krše ljudska prava (radi slobode naravno) da neće biti velika razlika između tog čuvanja slobode i talibanskog režima u Avganistanu.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke14.09.2010. u 23:37 - pre 164 meseci
Ovo proterivanje Roma, zakon za 1900 zena sa burkama, itd.. su cisto zamazivanje ociju...

Ocigledno titranje masama na racun njihovih strahova zato sto u Francuskoj sada sledi jako teska reforma penzionog sistema - vec se preti strajkovima (dizanje sa 60 na FANTASTICNIH 63 godine! :-) i verovatno totalnim kolapsom drzave u strajkovima dok se situacija nekako ne razresi a mora se razresiti na stetu gradjana...

Sta se onda radi kada treba da se uradi takav jedan radikalan rez?

A pa da... udri imigrante - pogotovu one najvise "drugacije", to ce da oraspolozi masu pre nego sto i oni dobiju u bubreg od Sarkozija - imigranti, pogotovu oni "drugaciji" su uvek najlaksa meta a "narodu" prija kada se nesto radi "konacno protiv njih"... idi 1900 zena sa burkom, gadan nepraijtelj drzave i problem koji zahteva poseban zakon.

Bila je slicna rasprava u UK i Englezi zakljucili da je takva ideja apsolutno van svakog smisla za jednu drzavu koja bar na papiru prica o nekakvim slobodama... kada je UK pretekla Francusku po pitanju sloboda, onda je stvar bas za razmisljanje.

Mada, ako i u UK bude trebala maska za oci da se uradi nesto gadno, ne sumnjam da ce da se izbaci i tema burki iz naftalina.

Na kraju krajeva... mora se nesto uraditi sa tom sacicom burki.. :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

geniuxx
Po ugovoru
Nis

Član broj: 90041
Poruke: 226
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+68 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke14.09.2010. u 23:46 - pre 164 meseci
Citat:
Svakoj osobi koja bude primoravala žene da pokrivaju lice i telo, preti kazna od godinu dana zatvora i novčana kazna od 30.000 evra.

Ovo i nije tako lose ... podrzavam zabranu! A kad ce kod nas da usvoje?
Ništa ja ne potpisujem...!
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
212.200.65.*



+2789 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 00:25 - pre 164 meseci
Citat:
Alexxandar: Još jedna pobeda za Islam, zbog straha od ekstremnih muslimana ljudi jedni drugima oduzimaju slobode. Mislim meni su te burke i nikabe glupost 100%, ali svako ima pravo da nosi kakvo god g.... želi na glavi. Šta je sledeće, prohibicija ratluka? Zabrana škola trbušnog plesa? Na kraju od straha od njih ima da nametnemo jedni drugima zakone koji podjednako krše ljudska prava (radi slobode naravno) da neće biti velika razlika između tog čuvanja slobode i talibanskog režima u Avganistanu.


Ma, koje crne slobode. To je ugrožavanje bezbednosti. Ispod toga može da se maskira bilo koji kriminalac ili terorista. Šta god da je motiv za ovo, to sigurno nije zezanje muslimana.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 07:39 - pre 164 meseci
Ako ja ne mogu u muslimanskim zemljama da se ljubim da devojkom na klupi, a da ne odem u zatvor, e vala, ne mogu ni oni da glumataju nindže i tačka. Ako im se ne sviđa, neka se vrate odakle su došli. Više mi je muka od njih, gde god da se nasele, umesto da se prilagode okolini, oni bi okolinu da prilagode sebi. E, žao mi je, ne može. U svojoj kući budi nindža, idi i go ako hoćeš, na javnom mestu batali fantomke.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 08:09 - pre 164 meseci
Citat:
bachi
Ako im se ne sviđa, neka se vrate odakle su došli.


Cak i ako su rodjeni u Francuskoj i imaju francusko drzavljanstvo od rodjenja? Ti nemaju gde da odu - niti im mozes ukinuti drzavljanstvo :)

Nope...

Daleko ali daleko bolja stvar je nesto drugacije... Ko ne salje zensku decu u skolu (to je izvor svih zatuposti) - potpuno ukidanje socijalne pomoci i svih dodataka. Naravno, u skoli zabrana bilo kakve odore koja prikriva lice, zato sto remeti funkciju skole... Tu nema diskusije.

To sa prekidanjem pomoci su predlozili ovde u DE... mada je i to naislo na gomilu kritika... iskreno, mislim da je to daleko bolje resenje zato sto na kraju postize isti cilj (obrazovana i radno sposobna zena obicno nema potrebe da bude rob), a najveci problem jeste to sto neke od tih zatucanih porodica ne salju zensku decu u skolu i time ih cine totalno nesposobnim za normalan zivot i de-facto pretvaraju u moderne robove.

A u isto vreme, prvi su na redu za socijalnu pomoc i decije dodatke - eto resenja, krije se tu.

Ovo sa burkama je kretenizam namenjen zabavi za siroke mase - postignuce samo da te zene nikada ne vide svetlost dana, i onako ih ima sacica i niko ih sigurno nece ni primetiti da ih nema... U Francuskoj ih ima 1900, to mu dodje jedna ninja :) na 32600 ljudi... Ima sve da puca ako ih povuku u svoje jazbine :(

A da ne pricamo o tome da poteze neka fundamentalna pitanja o tome sta drzava treba da bude ovlascena da radi, a sta ne sme.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

zmau
Dragan Jovanović
programer
Šabac

Član broj: 80834
Poruke: 290
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+80 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 08:15 - pre 164 meseci
Je l to znači da ukidaju i dedamrazove ? I klovnove ? I da će javni maskenbali biti ilegalni ?
it works on my machine
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 08:20 - pre 164 meseci
Ma prakticno nece biti ukinuto nista u tome i jeste fora... prvi put kada bi dokacili nekog politicki organizovanijeg od tih zena izbio bi haos, Francuska je to. Mada i sami muslimani imaju svoje organizacije koje su ohoho finansirane sa legalnom zastitom - vuci ce se to po sudovima pa ce na kraju doci i na EU nivo.

Nego treba nekako progurati penzionu reformu koja vec par decenija ceka u Francuskoj, pa su krenuli da izbacuju Rome, "zabranjuju Burke" da raja pocne malo da se zari i pali - ali na pogresnu stvar...

To se zove defokusiranje paznje javnosti... u Srbiji su doktorirali na tome, mogli bi nase "eksperte: da unajme kao konsultante :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

MiloschK
informbiromatiker
Zuerich

Član broj: 251073
Poruke: 8
*.dclient.hispeed.ch.



Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 09:31 - pre 164 meseci
Super eto vam resenje kako da budete nevidljivi za radar, samo nabijete burku na glavu.
Nema dokaza na sudu. Neko mi ukrao auto. Citam pre dve sedmice u Zenici opljackali
banku sa burkom na glavi, sami protiv sebe, znaci ne valja. Postoje neka pravila u savremenom
svetu. Zasto Obama ne dodje na samit u kratkim lacama, pa zato sto to ne ide tako.
Nigde ne pise da ne sme, a ovima moras da napises, da neke stvari ne mogu iz prakticnih razloga.
To je tako, ziveti u Iranu i u Evropi nije isto, a nisu ni zakoni isti.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 11:12 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Daleko ali daleko bolja stvar je nesto drugacije... Ko ne salje zensku decu u skolu (to je izvor svih zatuposti) - ...

Cek malo, zar slanje djece u skolu nije zakonom obavezujuce, vec zavisi od volje roditelja!? WTF
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 12:08 - pre 164 meseci
Citat:
Odin D.: Cek malo, zar slanje djece u skolu nije zakonom obavezujuce, vec zavisi od volje roditelja!? WTF


Mislim da se to sto Ivan pise odnosi na vrtice, posto jedan broj dece dolazi u osnovnu bez bilo kakvog ili sa losim znanjem nemackog.

Mada, opet postoji jedan broj roditelja, uglavnom sa bliskog istoga & co, koji decu salje samo koliko mora - do 15. godine. I tu bi im isto trebalo ukinuti socijalu ili je barem smanjiti.
Ko ne salje decu u osnovnu ili se dete ne pojavi par dana u skoli bez opravdanja roditelja - murija dolazi na gajbu. To je ovde ko dobar dan.

Ima jedan broj dece od iste ekipe kojoj roditelji ne daju da imaju zajednicku nastavu sa drugim polom (fizicko) i ne mogu da idu u skolu u prirodi ili ekskurzije.
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 12:28 - pre 164 meseci
Dobro.
Pročitali smo članak, saznali nešto iz zakonodavne aktivnosti Francuske.

I šta sada?
Treba da odobrimo, prihvatimo činjenicu, ili da im pišemo o našem neslaganju, kršenju ljudskih sloboda ili šta već...da urazumimo taj Parlament.
To im je osnovni zadatak - da donose Zakone u svojoj Državi, za sebe.
Ako su emigranti po rođenju stekli pravo na državljanstvo, tim pre se moraju ponašati po Zakonima te Države, koju predstavlja Senat Parlamenta.

1. Nije mi jasna stalna potreba "gledanja preko plota u tuđe dvorište", a u našem dvorištu nismo u stanju ni elementarne pomake da učinimo da svakodnevni život bude normalniji.
2. Nije mi jasno, ako Francuzi defokusiraju pažnju javnosti ovim Zakonom, zašto toliko reakcije na raznim delovima (vidi nedeljnu "Politiku") sveta na narastajuću islamizaciju?

Pozdrav

Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Izvoljski

Član broj: 254951
Poruke: 102
..5-r.retail.telecomitalia.it.



+43 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 17:18 - pre 164 meseci
sto se tice Arapa, posmatrao sam ih jedno vreme dok sam ziveo u Francuskoj.

To je znaci tipican mentalitet geta, koji cete naci npr u crnackom Njujorku ili nazalost sada vec i kod nas u Srbiji. Govorim recimo na izbeglicke kolonije po periferiji BG i NS.

Cim krocite u takav kvart odmah vidite gomilu raskokanih zenetina koje ratuju sa bezbrojnom decurlijom. Policija tu odavno ne zalazi, svrhe nema nikakve - oni su svet za sebe. Nasi ljudi nikad ne zive tako bedno na Zapadu, jer kod nas zena radi, a kod Arapa ne ! To vam je odmah manji budzet i plus sto beskonacno pumpaju tu zenu dok se ne raspadne pa se samo tovare nova deca i beda je tu zagarantovana. Nema te socijale koja to moze da izdrzi, niti se mnogi i obracaju za socijalu s obzirom da ne borave regularno.

Arapi strahovito tesko zive.

E sad, oni su kao narod ne bas bistri kao recimo Balkanci, ali imaju neku tipicnu semitsku lukavost i strpljenje. Ipak i kao takvi oni su potpuno nedorasli francuskoj drzavi jer to je stara imperijalna sila koja je sirom sveta zavodila red i naravno da nece dozvoliti da ih izrade neki dodjosi i to na domacem terenu. Mehanizmi kontrole su veoma dobro razradjeni, pravila cvrsta i iznenadjenja ne postoje. Sva moc i materijalna i fizicka je u rukama Francuza i neki ustanak tipa siptarije nije moguc uprkos ne bas malom broju, govori se o nekih 6 miliona zvanicno, mada ima dosta neprijavljenih, dobar deo je vec 2-3 generacija Francuza, a ima dosta i mesanaca.

Kritike iz Brisela ? Puah, to je smesno. Francuska je osnivac EU i po potrebi moze inicirati i njeno rasformiranje samo ako joj vise ne bude trebala. Pola Italije (drugi osnivac) bi to jedva docekalo, tako da gg. administratori bolje da cute...


 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 18:19 - pre 164 meseci
Mene kod stavova mnogih ljudi po pitanju burki pre svega cude dve stvari:

1) Zasto na dekmokratiju gledate kao na besprekorni ideal kada to nije. Nije nikada posojala savrsena demokratija i nemoguce je da postoji. Normalnim ljudima savrsena demokratija ne treba i ne zele je. Kada bi se kojm slucajem savrsena demokratija ostvarila u praksi ja mislim da bi se zgadila i najvecim demokratama.

2) Drugo, ne shvatam nikako kako vam te burke deluju kao simbol demokratije!?!?!? WTF??? Vecina vas je pretpostavlam za to samo citala ali kad to vidite uzivo zadnje sto ce vam pasti na pamet je procvat demokratije, verujte mi.
Zalaganje za demokratiju kroz odobravanje tog obicja je najobicnije izvrtanje, zloupotreba i busenje rupa u demokratiji. Znaci "dozvolite mi da si oduzmem slobodu jer ovo je demokratija pa je sve dozvoljeno ukljucujuci i ukidanje slobode". Tom logikom bi trebalo biti moguce da je demokratski i ukidati demokratiju "jer je sve to narodna volja". Sto se mene tice, ja bi to odlucno preseka: nije bitno da li se to zove demokratija ili kako u tom pravcu nema prosirivanja sloboda i tacka. Razlog: zbog zloupotrebe samih ideja demokratije i mogucnosti da se tim putem izgube sve pozitivne strane koje je demokratija do sada donela.

Savrsene slobode ne moze biti pre svega jer je sloboda uvek ogranicena slobodom drugoga. Dakle svako covek koji je normalan mora da se pomiri sa tim da nije sve dozvoljeno i da ne moze biti. Nesto mora biti zabranjeno inace bi nasa sloboda drugima ukinula slobodu a sloboda drugih bi ukinila nasu slobodu.
Uostalom zasto uopste postoji zaklon i pravni sistem. Zato jer bi bez ogranicenja bilo jos gore. A pravila nikad nece biti svima po volji... Ne sija ni sunce uvek kada zelimo pa smo se s tim pomirili...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 20:02 - pre 164 meseci
Citav nesporazum nastaje od toga sto neki polaze od toga da:
1. djevojcice dobrovoljno izostaju iz skole i ne zele da se druze sa drugom djecom (to je, jel'te prirodno);
2. djevojcice dobrovoljno ne rade fizicko;
3. djevojcice dobrovoljno ne idu na ekskurziju;
4. djevojcice i djevojke dobrovoljno (zbog mode) odlucuju da se zamaskiraju;
4. djevojke dobrovoljno ne idu na vise skole i fakultete;
5. djevojke dobrovoljno pristaju da im neko drugi odlucuje za koga ce se udati i kad;
6. itd...

To sto zive u drustvu u kom je demokratski poredak ne znaci nuzno da sve to rade dobrovoljno i "da na to imaju pravo".
Najveci problem je sto ti rodjenje u Francuskoj ili u bilo kojoj drugoj zemlji uopste ne garantuje demokratski zivot ako se rodis kao djete u porodici nekih budala, a ispiranje mozga i kondicioniranje kojem se dijete podvrgne u mladoj dobi tesko se kasnije moze ponistiti.
Ta osoba ima sva prava na papiru, ali ih nema u svojoj svijesti i to je problem.
Ne radi se ovdje o tome da neko nekom popuje sta ce oblaciti, nego da se budalama oteza da ispiraju djeci mozgove.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 20:37 - pre 164 meseci
Ja svakoga dana u Parizu u trznim centrima i prodavnicama vidim nekoliko tih nindzi, tako da to sto Dimkovic prica o malom broj nije bas tacno. Uostalom, zakon i treba da se donese na vreme, a ne kada bude neprimenljiv zbog velikog broja zahvacenih.
Ah, da, izuzetno me nerviraju kad ih vidim, jer nikad ne znam ko ili sta se krije ispod.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
212.200.65.*



+2789 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 21:13 - pre 164 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Daleko ali daleko bolja stvar je nesto drugacije... Ko ne salje zensku decu u skolu (to je izvor svih zatuposti) - potpuno ukidanje socijalne pomoci i svih dodataka. Naravno, u skoli zabrana bilo kakve odore koja prikriva lice, zato sto remeti funkciju skole... Tu nema diskusije.

To sa prekidanjem pomoci su predlozili ovde u DE... mada je i to naislo na gomilu kritika... iskreno, mislim da je to daleko bolje resenje zato sto na kraju postize isti cilj (obrazovana i radno sposobna zena obicno nema potrebe da bude rob), a najveci problem jeste to sto neke od tih zatucanih porodica ne salju zensku decu u skolu i time ih cine totalno nesposobnim za normalan zivot i de-facto pretvaraju u moderne robove.

A u isto vreme, prvi su na redu za socijalnu pomoc i decije dodatke - eto resenja, krije se tu.


Time se taj problem ne rešava, jer problem nije žena nindža, nego kriminalac koji se maskira, a on će se maskirati koliko god ti žena obrzovao. Zato to mora zakonom da se zabrani, da bi kriminalac bio odmah demaskiran i uhapšen.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 21:27 - pre 164 meseci
Elem...

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11317138

Citat:

French pension reform bill cleared by lower house

France's lower house of parliament has passed a controversial reform bill which will raise the minimum pension age from 60 to 62 by 2018.

It passed with 329 votes to 233 in the National Assembly in a stormy session and will now go before the Senate.

The government says the bill is needed to address France's deficit, but it has been fiercely opposed by the left.

Thousands have protested against the bill and union leaders have threatened to stage open-ended strikes.


Sad ce nastati haos :)

Sarkozi je verovatno proracunao da ce zamlacivanje sa gancijima i sa burkama bar malo da odvuce paznje narodu... nesto mi se cini da se tu malo za*ebo :)

Citat:
Nedeljko
Time se taj problem ne rešava, jer problem nije žena nindža, nego kriminalac koji se maskira, a on će se maskirati koliko god ti žena obrzovao. Zato to mora zakonom da se zabrani, da bi kriminalac bio odmah demaskiran i uhapšen.


Sta, zakon o sprecavanju maskiranja ce da spreci >kriminalca< da se maskira? :)

Sta je bese definicija kriminalca.. a da, onaj ko krsi zakon... mozda i uspe, ako ih lepo zamole :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
*.ptt.rs.



+2789 Profil

icon Re: Francuska definitivno zabranila nošenje burke15.09.2010. u 22:18 - pre 164 meseci
Pa, biće primećen i uhapšen. Bez zakona tu nema ničega sumnjivog.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Francuska definitivno zabranila nošenje burke

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 23629 | Odgovora: 118 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.