Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rajko Cvetkovic i business2online

[es] :: IS i ERP :: Rajko Cvetkovic i business2online
(Zaključana tema (lock), by m.petrovic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18036 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Djuro Lakovic

Član broj: 267565
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Rajko Cvetkovic i business2online03.09.2010. u 22:10 - pre 165 meseci
Zna li neko nesto o erp resenju business2online.com, i izvesnom Rajku Cvetkovicu?
 
0

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online25.12.2010. u 07:13 - pre 162 meseci
A šta bi drugo očekivao od nekoga ko besomučno spamuje nastojeći da proda program?
 
0

Djuro Lakovic

Član broj: 267565
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online13.02.2011. u 07:32 - pre 160 meseci
Hvala,zato sam i postavio temu!Izgleda da se sada malo povukao u ilegalu,sajt nije aktivan, i nema vise spam ponuda.
Interesantno bi bilo da se javi neko sa direktnim iskustvima.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online05.03.2011. u 16:08 - pre 159 meseci
Sada sam video ovu "temu", uputili su mi link sa sajta B92. Kakve su ovo gluposti? Konkurencija, a? Da cujem bilo kakve dokaze!

[Ovu poruku je menjao business2online dana 05.03.2011. u 18:21 GMT+1]
 
0

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online05.03.2011. u 20:34 - pre 159 meseci
Bolje nemoj vući ljude za jezik :)
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online05.03.2011. u 22:44 - pre 159 meseci
Ajde, ajde, samo napred. Lazne optuzbe ili klevete su krivicno delo.
 
0

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 01:19 - pre 159 meseci
Ne brini, sve što ja imam protiv tebe je dokumentovano, samo čekam da još malo ispamuješ pa da prosledim kompletnu dokumentaciju gde treba.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 05:44 - pre 159 meseci
Ma ta prica o "spam-ovanju" me ne interesuje, prosledi gde hoces, ja radim email marketing.

Ako Otomara i Nikon34 ne uklone lazne optuzbe i ne izvine se, bice posla za javnog tuzioca, pa neka mu oni iznesu dokaze.
 
0

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6279

Sajt: pedja.supurovic.net


+1570 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 08:34 - pre 159 meseci
Citat:
business2online: Ma ta prica o "spam-ovanju" me ne interesuje, prosledi gde hoces, ja radim email marketing.


Taj "email marketing" koji ti "radis" radis tako sto krsis najmanje dva zakona, pa ti vidi koliko ce te interesovati. Neces biti prvi koji se opekao na to i debelo zaplatio. Nadam se samo da ti posle vise nece pati na pamet da spamujes.

O ostale tvoje sumnjive radnje ne ulazim, posto nisam imao priliku da ih vidim, ali sudeci po onome sto nudis svojim imejl marketingom, mislim da cak i neko ko nije bas inteligentan odmah vidi da tebe i tvoj program treba zaobilaziti u sirokom luku. Mnogo mirise na probleme.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 10:36 - pre 159 meseci
"Mnogo mirise na probleme" vama i kolegama koji jos uvek maltretirate svoje korisnike sa Clipper softverom, nategnutim Visual Fox Pro Win, kojekakvim Access amaterizmom, a ko je je nesto napravio sa VB 6 taj sebi po celi dan govori VI. Verujem da i vi imate slicne probleme, ali red je da srpski korisnici saznaju sta je to ERP, sta su relacione baze podataka, a najvaznije je da korisnici budu zaista vlasnici svojih podataka, da svoju bazu podataka mogu valjano da koriste i drugim softverima, preuzimanjem u Excel, zatim softvere za analizu podataka, kao sto su Business Objects, Crystal Reports, ...

Log fajla Business.ERP.1 sadrzi vise od 2.000 ljudi koji su makar nesto probali iz Live Demo, vise od 400 ljudi je otvorilo vise od 50 formi (prozora). Vrlo malo je onih, manje od 1%, koji su trazili ODJAVU sa moje mailing liste, a oni koji posle tri email-a se ne loguju na Live Demo, oni se posebno oznacavaju i mejlovi se salju onima koji su zainteresovani.

Referenc lista u Srbiji nije impozanta, ja sam dosta zauzet na drugim trzistima. Najvise je korisnika usluge "Hosted On Demand" ili "Cloud Computing" i najveci broj korisnika ne bi volelo da bude na referenc listi, jer se boje internet napada.

Samo vi branite vase zakone, ljudi treba da vide softver koji je najpre razvijen za potrebe vrlo zahtevnih korisnika razvijenog sveta.
 
0

S A J A
Beograd

Član broj: 226539
Poruke: 1906
*.static.sbb.rs.



+421 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 10:46 - pre 159 meseci
Al ti nahvali sam sebe pošteno, nego gde može da se vidi taj live demo pa da sami prosudimo o kakvoj se svemirskoj tehnologiji tu radi. Koliko sam primetio sajt http://www.business2online.com/ ne radi već mesecima.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 10:59 - pre 159 meseci
Zainteresovani za Live Demo neka se jave na moj email [email protected] sa kompletnim identifikacionim podacima. Pozdrav, Rajko Cvetkovic


 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 15:09 - pre 159 meseci
Postovani Moderatoru,

Obrisali ste moj post koji objasnjava o kakvom se proizvodu radi, a dozvolili ste da me ljudi blate bez osnova i dokaza, po sistemu rekla-kazala. Link na ovu "temu" referenciran je na Komentarima na sajtu B92, odakle sam i saznao da je neko ovako nesto napisao.

Pozdrav, Rajko Cvetkovic
 
0

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 15:22 - pre 159 meseci
Citat:
business2online: Referenc lista u Srbiji nije impozanta, ja sam dosta zauzet na drugim trzistima. Najvise je korisnika usluge "Hosted On Demand" ili "Cloud Computing" i najveci broj korisnika ne bi volelo da bude na referenc listi, jer se boje internet napada.


Mislim da bi sve nedoumice otklonili objavljivanjem Vase referentne liste, bez obzira sto nije impozantna, ovako svakom ko procita temu ovo gore opravdanje deluje bledo, sajt Vam ne radi, pa se stice utisak da prozivanje bas i nije bez osnova. U Vasem je interesu da ako vec ne mozete da objavite kompletnu referentnu listu, objavite bar neke klijente i na pravi nacin se odbranite od neumesnih napada, a ne da pretite tuzbama. Vase reference ce Vas najbolje braniti od ovakvih stvari.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 15:35 - pre 159 meseci
Pristup Business.ERP.1 Production Server-u nije preko sajta koga treba da rekonstruisem, ali nemam vremena. Pre vise od godinu dana je bila referenc lista i moji klijenti su bili napadani na raznorazne nacine. Bas me briga da li vama moji odgovori deluju "bledo" ili ne, vi mozete reci svoje misljenje, ali pisati klevete na osnovu rekla-kazala je nedopustivo.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 15:50 - pre 159 meseci
Sto pre zaboravite na klasicne Windows softvere, Cloud Computing dolazi velikim koracima. Kada ljudi jednom vide da mogu iz svoje fotelje, sa plaze, aviona, ... da pristupe svom Info sistemu, "kablirani" Win softveri odlaze u istoriju. Imao sam ja do sada raznoraznih provokacija konkurencije, nije mi ovo prvi put, ali da neko javno iznosi gluposti - lazne optuzbe je suvise nisko. Kritikujte, sumnjajte, ali ako optuzujete onda morate stati iz svojih reci, pa kom opanci kom obojci.
 
0

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+41 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 16:16 - pre 159 meseci
http://replay.waybackmachine.o...ttp://www.business2online.com/

Pre 2 godine ovo bese Helen.ERP.1 koliko vidim.

Neosnovane optuzbe na Vas racun nimalo ne podrzavam, ne bih ni komentarisao nista da niste u postu koji Vam je obrisan pokusali da nam objasnite sta je to viseslojna arhitektura i sl. Dakle, reagujem samo zbog toga, a sto se tice toga da Windows softveri odlaze u istoriju, kao neko ko razvija taj isti softver za poslovne korisnike u Srbiji mogu samo da se ne slozim sa Vama. Iskreno se nadam da su optuzbe na Vas racun neosnovane, jer da su istinite svi koji se bavimo ovim poslom u Srbiji bi bili na neki nacin "okaljani".

Hvala na linku na demo verziju koji ste mi poslali, probacu sto pre.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 16:49 - pre 159 meseci
Helen.ERP.1 je internacionalna verzija, nastala 2004. godine na Kipru, gde sam živeo i radio. Business.ERP.1 je srpska lokalizovana verzija Helen.ERP.1. Naime, 1991. godine prvi sam izašao sa shareware softverom koji se zvao Business (za DOS) i zbog toga je i ime Business.ERP.1. Helen.ERP.1 je vlasništvo takodje moje firme Helen Soft Solutions Ltd. na Kipru, preko koje radim na drugim tržištima. Naziv ".ERP.1" postaje naziv za familiju poslovnih rešenja, jer su mi klijenti i softverske firme koje su dobile pravo da softver nazovu svojim imenom sa ekstenzjom ".ERP.1" i potpuno nezavisno ga dogradjuju i dalje razvijaju.

Vratio sam se u rodni Beograd jula 2007. godine - bolje je reći pokušavam da se vratim, ali mi u Srbiji najslabije ide. Sve je mnogo usporenije nego u svetu.
 
0

business2online
Rajko Cvetkovic
Business Online d.o.o.
Beograd

Član broj: 237966
Poruke: 61
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.



Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 18:09 - pre 159 meseci
"pokusali da nam objasnite sta je to viseslojna arhitektura" - evo zasto sam to uradio: Skoro svaki klijent u Srbiji koji je hteo da migrira sa svog postojeceg resenja na Business.ERP.1 imao je problem sa nepoznavanjem strukture svoje baze podataka. Ako kazemo client/server onda pored client strane treba da postoji i server strana, a na toj strani je baza podataka. Ako kazemo viseslojna arhitektura, onda sloj podataka treba da bude poznat korisniku, jer kakav sam ja vlasnik podataka, kada sa necim sto je moje vlasnisto ne mogu da radim sto zelim. Ako softver koji kreira "svoju" bazu podataka, jedino moze da cita tu bazu podataka, to mi dodje kao da ja pijem svoje mleko iz tudje case. Sastavni deo Business.ERP.1 su "recnici podataka" o svim tabelama i kolonama, svim pogledima (query-jima) i njihovim kolonama, zatim podaci i o svim formama i kontolama u okviru njih, podaci o izvestajima i njihovim kolonama, meniji, ...

Moje pitanje: koji poslovni softveri u Srbiji imaju ovako definisanu dokumentaciju o podacima koji su valjda vlasnistvo korisnika/klijenta?
 
0

djricky
IT & Network Engineer
AS200305
Beograd

SuperModerator
Član broj: 1046
Poruke: 4042
*.verat.net.

Sajt: https://v6.rs


+225 Profil

icon Re: Rajko Cvetkovic i business2online06.03.2011. u 20:59 - pre 159 meseci
sve je to super, ali "under construction" strana sa gramatickim greskama je stvarno nesto novo :)
“Choose a job you like, and you will never have to work a day of your life”
“Looking at small advantages prevents great affairs from being accomplished”

"Great power comes with great electricity bills"
"The fact that there's a highway to Hell but only a stairway to Heaven says a lot about
anticipated traffic volume"
"Fate: protects fools, little children, and ships named NCC-1701"
 
0

[es] :: IS i ERP :: Rajko Cvetkovic i business2online
(Zaključana tema (lock), by m.petrovic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 18036 | Odgovora: 71 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.