Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

elektronska kupovina i prodaja deviza

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: elektronska kupovina i prodaja deviza

[ Pregleda: 3792 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Natasa 20
Natasa Jankovic

Član broj: 264930
Poruke: 16
net78-176-245-109.mbb.telenor.rs.



+3 Profil

icon elektronska kupovina i prodaja deviza15.08.2010. u 22:57 - pre 165 meseci
Cula sam od mojih prijateljica da postoje sajtovi e-menjacnica i e-bank gde se moze vrsiti kupovina i proda ja deviza preko interneta u inostranstvu. Zna li neko da li ja mogu zameniti novac npr. u Nemackoj, Hrvatskoj, Makedoniji,... ili negde drugde van Srbije (po kursu van Srbije), a da ne idem u Nemacku ili Hrvatsku,... tj. da ne izlazim iz Srbije, ako imam napravljen racun u nekoj od Srpskih banaka? Zna li neko neki sajt koji je van Srbije? Svako ko ima neku ideju nek navede?

Hvala!

 
Odgovor na temu

igor.vitorac

Član broj: 144858
Poruke: 483



+13 Profil

icon Re: elektronska kupovina i prodaja deviza16.08.2010. u 12:01 - pre 165 meseci
Ako se nevaram, neke Srpske banke imaju menjacnicu u okviru online banking applikacije.

Nisam cuo da to postoji tj. da neko prebacuje pare iz Srpske banke u inostranstvo da bi promenio i da vraca na racun u srpsku banku. Mislim da nigde nepostoji tolika razlika u kursu da bi se i pomisljalo na to. Ako pokusas da prebacis pare u/iz srpske banke u/iz inostranstva, onda ces shvatiti koliko menjanje para u inostranstvu nema smisla.
 
Odgovor na temu

Natasa 20
Natasa Jankovic

Član broj: 264930
Poruke: 16
net3-86-245-109.mbb.telenor.rs.



+3 Profil

icon Re: elektronska kupovina i prodaja deviza07.09.2010. u 22:58 - pre 165 meseci
Ja sam bila na sajtu erste banke u Hrvatskoj i jubmes banke u Srbiji, uporedila sam kurseve deviza i nasla sam razliku pojedinih deviza racunajuci kurs, ali samo kako da zamenim tamo negde u Hrvatskoj pare (nemora bas u erste banci), a da ne idem u Hrvatsku,? Da li to nekako moze? Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: elektronska kupovina i prodaja deviza

[ Pregleda: 3792 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.