Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)

[es] :: Advocacy :: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 39157 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 22:23 - pre 168 meseci
@miroslavL

Ovaj..pa?
Evo jos malo statisktike:


and counting


Linkove sam stavio cisto informativno, i kao konstatacija da im prodaja ide dobro, i da Nokia pokusava da likuje malo (ipak ih oni tuzakaju oko patenata za antenu). Ako su visak, izbrisacu.

EDIT: Ne znam koliko su troskovi radnika, administracije, marketinga i slicno. Ali ako lupimo da da im je cista zarada 300$, 1.7M x 300 = 510.000.000$. Sto je jako lepa svota novca inkasirana za svega nekoliko dana. Tu se jos moze dodati i nekoliko miliona $ od "originalnih" futrola koje ce prodati.

[Ovu poruku je menjao endre85 dana 28.06.2010. u 23:38 GMT+1]
 
Odgovor na temu

miroslavL

Član broj: 175849
Poruke: 378
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 22:34 - pre 168 meseci
^ Ma opušteno bre ;) - štaš brisati, i ja sam stavio onako bezveze čisto zbog te njihove siće kojom se hvale :D
 
Odgovor na temu

endre85

Član broj: 207893
Poruke: 325



+116 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 22:37 - pre 168 meseci
Ok, sorry. Pogresno sam shvatio.
 
Odgovor na temu

Alexxandar
Aleksandar Jovanović
Freelancer/Part time developer
127.0.0.1

Član broj: 16375
Poruke: 84
92.244.133.*



+59 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 23:15 - pre 168 meseci


S obzirom da Apple ima smisla za humor kao muslimani pri spominjanju Muhameda čudi me da nisu tužili Nokiu. Nebi bio prvi put da se okome na nekoga što ima vređa svetinju, mada ipak nije ni Nokia mali čovek koga mogu da zaj....

Apple Isn't Laughing at Ellen's iPhone Commercial Parody
 
Odgovor na temu

darkonsm
darko milosev
agrobanka
srbija novi sad

Član broj: 226900
Poruke: 167
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 23:17 - pre 168 meseci
Sa obzirom da si po svemu sudeci lagali za ipad o kolicini prodaji prvih dana slobodno se moze otpisati cifra od 1.7 milona kao jos jedan reklamni trik appla .
Priznajem da su dobri sto se tice marketinga.
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 23:41 - pre 168 meseci
Iz komentara na poslednji YouTube video:

Citat:
She is taking the shite out of the most advanced and superior smart phone of the 21st century!! Stupid Bitch.

Wow she is so NOT funny. But its okey, women are not funny.

She is an embarrassment to Obama. She's taking the Shite out of the most advanced and superior phone today. Stupid Bitch.

http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)28.06.2010. u 23:48 - pre 168 meseci
E to je zaelot...

/edit: cudi me da je neko nije nazvao Ellen DeGenerate :)
make love - !war
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 09:17 - pre 168 meseci
Citat:
behemot78: High-end HTC telefoni su mnogo povoljniji od iShita-a, npr. Desire ili HD2 sa jacim procesorom, RAMom, vecim ekranom itd. Konkretno ta dva modela kostaju oko 400-450 evra, u prodavnici, bez potpisivanja ugovora sa mobilnim operatorima, dok najnoviji iTelefon kosta nekih 800 jura. Pritom se radi o pametnim telefonima, za razliku od iPhone-a.

Svaka vama cast ako mozete da dajete 400-450 ili vise evra za telefon, kakav god bio. I to bez paketa i interneta. Onda ni 800 ne zvuci mnogo.
Samo u Srbiji to nije mnogo para, tamo se ljudi posteno otvore za telefon.
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 09:28 - pre 168 meseci
Citat:
DaliborP: Svaka vama cast ako mozete da dajete 400-450 ili vise evra za telefon, kakav god bio. I to bez paketa i interneta. Onda ni 800 ne zvuci mnogo.
Samo u Srbiji to nije mnogo para, tamo se ljudi posteno otvore za telefon.


Sta znam, meni telefon zamenjuje potrebu za notebookom. Nije sad da cu u njemu da pravim neku prezentaciju, ali dovoljno dobar da mogu neki mail na brzinu da napisem ili ako treba da mogu sa njim da chatujem sa ljudima preko gtalk/skype-a.

Opet sluzi i kao mp3 player. Pomogao mi je dva tri puta da nadjem ulicu preko google mapsa, kad sam bio u gradu. Opet koristim i neke dodatne aplikacije npr nasao sam na google marketu aplikaciju kojom mogu da merim predjenu kilometrazu i da mi racuna prosecnu brzinu dok vozim bicikl. Opet mogu da koristim ssh klijent i vnc klijent da se konektujem na svoj desktop racunar. Jednostavno telefon mi sluzi kao mini kompjuter.

 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 09:40 - pre 168 meseci
Ne verujem da ti treba telefon od 500 evra za slanje maila ili Google maps. Tu opciju ima svaki Sony Erikson od pre 5 godina.

Osim toga, da li ti mobilni operater obezbedjuje paket interneta ili placas po potrosnji? Ako nemas paket obezbedjen sa pristojnim internetom, cemu svrha smart telefona ako moras i to dodatno da placas? Sve u svemu jako skupo.
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 09:49 - pre 168 meseci
Vip postpaid 900, mi daje 900 minuta razgovora, 900 sms/mms i 900 mb saobracaja mesecno. za 2500 din meseno ( sve ukupno sa pdv i taksom ). Fora je kao sto sam rekao u dodatnim aplikacijama tipa gtalk/skype/ssh/vnc sa druge strane koristim i neke domace tipa za gledanje kursa dinara prema evru.

E sad pisanje mail-a nekim "normalnim" telefonom jednostavno ne hvala. Znaci qwerty tastatura bato.


 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
77.46.145.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 09:54 - pre 168 meseci
Jeste - qwerty, s tim da imas izbor da stisnes 4 tastera odjednom, pa koje slovo ubodes...
(osim ako ti prsti nisu 4,5 mm promera ili tako nesto)

Ja kad vidim te mini tastaturice, najezim se. Ono dugme desno deluje OK...
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 10:01 - pre 168 meseci
Ma naviknes se - stvar rutine i vezbe, osim ako ti nisu bas chubby fingers, e onda nema pomoci...
make love - !war
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 10:04 - pre 168 meseci
Citat:
Dejan Lozanovic: Vip postpaid 900, mi daje 900 minuta razgovora, 900 sms/mms i 900 mb saobracaja mesecno. za 2500 din meseno ( sve ukupno sa pdv i taksom ).

Cekaj, i pored tog paketa treba da platis telefon 400-500 evra?
 
Odgovor na temu

Dejan Lozanovic
Dejan Lozanovic
Beograd

Član broj: 691
Poruke: 2325
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: null@elitesecurity.org
Sajt: speedy-order.com


+75 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 10:14 - pre 168 meseci
Citat:
DaliborP: Cekaj, i pored tog paketa treba da platis telefon 400-500 evra?


Telefon sam kupio van bilo kog paketa. I nisam vezan nekim ugovorm za isti. Ali uz ovaj paket recimo uzmes i htc tatto za 1 dinar, dobijes android telefon sa kojim mozes dosta stvari recimo da uradis.

Citat:
Srđan Pavlović: Jeste - qwerty, s tim da imas izbor da stisnes 4 tastera odjednom, pa koje slovo ubodes... :D
(osim ako ti prsti nisu 4,5 mm promera ili tako nesto)

Ja kad vidim te mini tastaturice, najezim se. Ono dugme desno deluje OK... :-)


Ne mozes da se zeznes, svi tasteri su blago izdignuti imas osecaj kao da su mali jastucici, tako da vrlo lako znas gde ti je prst cak i da ne gledas u tastaturu :) kucam skoro kao i na pravoj qwerty :)



Samo jos da dodam da sam telefon uzimao jos i iz razloga da pravim / prodajem aplikacije za android platformu tako da na neki nacin na sam uredjaj sam gledao kao i na neku vrstu investicije.
 
Odgovor na temu

behemot78
Beograd

Član broj: 116076
Poruke: 99
*.telekom.rs.

Sajt: www.tvojsajt.com


+4 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 10:35 - pre 168 meseci
Citat:
DaliborP: Svaka vama cast ako mozete da dajete 400-450 ili vise evra za telefon, kakav god bio. I to bez paketa i interneta. Onda ni 800 ne zvuci mnogo.
Samo u Srbiji to nije mnogo para, tamo se ljudi posteno otvore za telefon.


Ovo je razlog:
Citat:
Jednostavno telefon mi sluzi kao mini kompjuter.
. Već par godina koristim Pocket PC (tj. izmenjao sam par modela) koji mi služi umesto laptopa. Radim na njemu sve što i na PC ili laptop računaru - jedino ne gledam filmove (sem nekih klipova zezancija) niti igram igrice. I ne može da nareže CD/DVD. Imam "unlimited data plan", tako da je tu i push sinhronizacija sa Exchange serverom, i Gmail, Yahoo, Hotmail (sve preko mail klijenta) i surfovanje, i download i upload, pisanje mailova preko qwerty tastature, ažuriranje vremenske prognoze, remote desktop, čitanje i editovanje Office dokumenata...

Citat:
Ne verujem da ti treba telefon od 500 evra za slanje maila ili Google maps. Tu opciju ima svaki Sony Erikson od pre 5 godina.
Nijedan SE osim onih smart iz P serije ne može da se koristi za Exchange.
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 10:46 - pre 168 meseci
Znaci realno vecina ljudi na ovoj temi imaju telefon od 500 evra i zale se da je Iphone skup :-)
Ja sam svoj laptop platio 500 evra :-)

Ja iskreno ne mogu da se setim da li znam nekoga ko je platio telefon preko 200 evra. A vecina koje znam imaju neki "smart" telefon, ili sa androidom ili iphone. Naravno kupljeni sa paketom. Kad bolje razmislim ne znam nikog ko je kupio neki "smart" telefon bez paketa.
 
Odgovor na temu

behemot78
Beograd

Član broj: 116076
Poruke: 99
*.telekom.rs.

Sajt: www.tvojsajt.com


+4 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 11:13 - pre 168 meseci
Citat:
Znaci realno vecina ljudi na ovoj temi imaju telefon od 500 evra i zale se da je Iphone skup
Preteruješ, ja npr. nikad nisam dao više od 350 evra za telefon. Pritom, ne žalim se da je iPhone skup - samo komentarišem. Lično ga nikad ne bih koristio, čak ni da mi poklone, eventualno bih ga prodao, kupio neki pravi smartphone (HTC), i još imao kusur od nekoliko stotina evra.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7173 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 11:13 - pre 168 meseci
Evo ja sam kupio Nexus One bez paketa ;-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)29.06.2010. u 11:25 - pre 168 meseci
I ja moj HTC Touch HD (mada moram da budem iskren sa ove distance to posmatram kao veci za*eb)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Some iPhone 4 models dropping calls when held left-handed, including ours (video)

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

[ Pregleda: 39157 | Odgovora: 214 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.