Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?

[es] :: Video softver :: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

palenta
Antonio Vargas
Spalato

Član broj: 42398
Poruke: 274
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?20.06.2010. u 16:31 - pre 168 meseci
Za konvertiranje Avi u Dvd do sada sam koristio program Convertxtodvd koji bi mi svaki film konvertirao za otprilike onoliko minuta koliko traje i sam film, i onda sam slučajno otkrio program WinAvi video converter i nisam mogao vjerovati očima, svaki film mi konvertira za otprilike 50 % vremena trajanja samoga filma.

U WinAvi, umetnuo sam 2 avi filma i pod DVD menu/display settings/maximum buttons odabrao sam 2 per page
Nakon konverzije u DVD, kada idem pogledati taj Dvd na kompu ili na kućnome dvd playeru, prikaže mi početni menu sa samo jednim gumbom (button) i nakon klika na njega započme prikazivanje filma ali vidim da su oba filma spojena u jedan.
Zašto ne mogu da dobijem dva odvojena filma i početni menu sa dva gumba (naslova filma) tako da mogu da biram kojega ču prvo da gledam.
Ne vjerujem da se to ne može pošto vidim da u display settings/maximum buttons ima izbor od 1 do 6 buttons
 
Odgovor na temu

palenta
Antonio Vargas
Spalato

Član broj: 42398
Poruke: 274
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?28.06.2010. u 06:46 - pre 168 meseci
Šta stvarno niko ne koristi taj program i ne može mi pomoći ????
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?28.06.2010. u 16:55 - pre 168 meseci
Retko ko koristi taj program. Obicno svi ili koriste neki od besplatnih ili neki od najpoznatijih...

Ja ti mogu preporuciti besplatni DVD Flick jer za njega ti mogu pomoci a i dosta je popularan.
 
Odgovor na temu

palenta
Antonio Vargas
Spalato

Član broj: 42398
Poruke: 274
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?28.06.2010. u 19:25 - pre 168 meseci
Ajoj, evo sad sam downloadovao Dvd flick 1.3 i kliknuo sam na add title i umetnuo 2 avi fajla i nakon toga sam umetnuo i titlove.
Nakon toga mi je ponudio da odaberem jednu od ponuđenih slika menu-a i ne vidim da ima mogućnost da ja umetnem neku svoju sliku kao pozadinu ( a to vinawi ima).
Druga stvar, dva avi fajla svaki od po 2 minuta mi je obradio za nevjerovatnih 16 minuta šta znači da bi mi 2 avi filma konvertirao za 5 sati ako ne i više.
Ne mogu vjerovati da je toliko sporiji od Vinawija





[Ovu poruku je menjao palenta dana 28.06.2010. u 20:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?29.06.2010. u 13:06 - pre 168 meseci
E onda ti preporucujem neki od pravih DVD authornng programa sa kojima nemas takvih ogranicenja. Za pocetnike mislim da je definitvno najbolji TMPGEnc Authoring Works pa eto pocni od njega.

Citat:
Druga stvar, dva avi fajla svaki od po 2 minuta mi je obradio za nevjerovatnih 16 minuta šta znači da bi mi 2 avi filma konvertirao za 5 sati ako ne i više.

Ovi programi obicno imaju podesavanja kvaliteta enkodiranja. Kvalitetnije metode su sporije i obrnuto. ...Kakav racunar imas?
 
Odgovor na temu

palenta
Antonio Vargas
Spalato

Član broj: 42398
Poruke: 274
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?29.06.2010. u 18:22 - pre 168 meseci
O probaču i taj program, mogu li računati na tvoju pomoč ako bude nejasnoča.
 
Odgovor na temu

Stranger2
Stranger2

Član broj: 143429
Poruke: 2572
*.adsl.net.t-com.hr.

Sajt: www.videomajstor.com


+43 Profil

icon Re: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?01.07.2010. u 12:54 - pre 167 meseci
Da, koristim ga pa mogu pomoci.

Inace program je odlicno napravljen. Na pocetku treba samo da odaberes DVD PAL i posle skoro ne mozes pogresiti. Imas i simulaciju da vidis kako dvd funkcionise i pre nego sto zavrsis i narezes na disk...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Winavi video converter, DVD menu za 2 filma, pomoć ?

[ Pregleda: 2564 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.