Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?

elitemadzone.org :: MadZone :: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?

[ Pregleda: 3283 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 15:14 - pre 169 meseci
Citam Blic redovno godinama u nazad i nisam mogao da ne primetim kad god je u pitanju neki tekst o studentima, skolarinama i fakultetima da nigde nema Novog Sada i Zrenjanina. Kad god se povede tema oko upisa studenata svake godine, nabroje se svi univerziteti i fakulteti u Srbiji, a samo ne novosadski. Danasnji tekst u kome neimenovani "uspesni" privrednici i profesori preporucuju buducim studentima gde i sta da studiraju i sta su deficitarna zanimanja je po meni prevrsio meru. Nijedan falultet u Novom Sadu i Zrenjaninu na listi od 25 nabrojanih. Neko ce reci da je slucajnost, ali posto pratim ovakve tekstove vec duze vreme i isto se ponavlja svaki put mogu samo da porucim "nacionalistima" iz Blica da treba da ih je sramota!

Evo tekst i uverite se:

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-...rstvo-i--strani-jezici-na-ceni

Zao mi je sto ne mogu pronaci i one ranije tekstove da dam jos par linkova, ali znam sta pisem. Ovo nikako ne moze biti slucajnost svaki put.

P.S. Evo tek u ovom trenutku dok sam pisao ovo video sam i komentare citalaca ispod teksta. Procitajte i njih...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Hadžihalef

Član broj: 255753
Poruke: 92
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 15:19 - pre 169 meseci
Čini mi se da je krajnje vreme da počneš da čitaš DNEVNIK...
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+363 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 15:25 - pre 169 meseci
Poslednji put kad sam bio na njihovoj stranici imali su neki virus;)
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-193-231.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 16:02 - pre 169 meseci
pazi ti to
bolji je polj. fax u km nego u ns

a i ekonomski (iako ih je pun k.) nigde ni pomena subotickog

a i sam naslov clanka je boli glava
"Menadžerstvo i strani jezici na ceni "

a svaki drugi student studira za "menadzera"
 
Odgovor na temu

the_tosic

Član broj: 37314
Poruke: 381
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+128 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 16:10 - pre 169 meseci
To je sada kul reci :). Znas ono mene interesuju mediji, novinarstvo, menadzment, kad porastem bicu PR:) bla bla.
Nego ovog meseca je u SK izasao "Informator za upis u srednje skole, vise skole i fakultete sa informatickim obrazovnim profilima u skolskoj 2010/2011. godini" radjen u saradnji sa ministarstvima telekomunikacija i prosvete. Nabrojali su Fon, Pmf, Raf (to ok) i sve ostale sega mega fakultete i NI JEDNO slovo nisu stavili o ETFu i FTNu.

To dovoljno govori o novinarima a i o ovima odozgo.
 
Odgovor na temu

abitbp6

Član broj: 221384
Poruke: 216
*.ptt.rs.



+17 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 19:52 - pre 169 meseci
U svemu tome ima najmanje vere da je jedna škola bolja od druge ili stvarne brige za dobrobit budućih studenata. U pitanju je samo keš i borba za svakog studenta, jer svaki student donosi školarinu. A otvorilo se i dosta privatnih fakulteta, pa će ljudi i tamo odlaziti, što odliv novca čini dosta velikim. I onda svako tera vodu na svoju vodenicu, i udara u talambase kako je njegova škola najbolja. Tako je i u ovom slučaju. Ko još reklamira konkurenciju?
 
Odgovor na temu

qazqaz

qazqaz
Član broj: 138871
Poruke: 65
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 19:52 - pre 169 meseci
Novinari Blica kao da su u nekoj sprezi sa RTS-om, pa Srbiju dele na Beograd, Vojvodinu i "unutrasnjost". Kao da sam deo neke iznutrice mamu im zlobnu, ne znam kad sam zadji put cuo da pominju Sumadiju, Backu, severoistocnu Srbiju....
 
Odgovor na temu

misahidro

Član broj: 226970
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?17.05.2010. u 22:08 - pre 169 meseci
Citat:
fanfon Citam Blic redovno godinama u nazad i nisam mogao da ne primetim kad god je u pitanju neki tekst o studentima, skolarinama i fakultetima da nigde nema Novog Sada i Zrenjanina. Kad god se povede tema oko upisa studenata svake godine, nabroje se svi univerziteti i fakulteti u Srbiji, a samo ne novosadski. Danasnji tekst u kome neimenovani "uspesni" privrednici i profesori preporucuju buducim studentima gde i sta da studiraju i sta su deficitarna zanimanja je po meni prevrsio meru. Nijedan falultet u Novom Sadu i Zrenjaninu na listi od 25 nabrojanih. Neko ce reci da je slucajnost, ali posto pratim ovakve tekstove vec duze vreme i isto se ponavlja svaki put mogu samo da porucim "nacionalistima" iz Blica da treba da ih je sramota!

Evo tekst i uverite se:

http://www.blic.rs/Vesti/Tema-...rstvo-i--strani-jezici-na-ceni

Zao mi je sto ne mogu pronaci i one ranije tekstove da dam jos par linkova, ali znam sta pisem. Ovo nikako ne moze biti slucajnost svaki put.

P.S. Evo tek u ovom trenutku dok sam pisao ovo video sam i komentare citalaca ispod teksta. Procitajte i njih...: 


Ma takvi članci (kao i velika većina ostalih članaka) su uglavnom naručeni od strane vlasnika koji žele da SVOJ fakultet prikažu kao naj perspektivniji... Nemoj mnogo da se nerviraš
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?18.05.2010. u 06:39 - pre 169 meseci
Citat:
Hadžihalef: Čini mi se da je krajnje vreme da počneš da čitaš DNEVNIK...


Od kada znam za sebe taj DNEVNIK je takvo S**NJE od novina da je tesko opisivo. Imaju koncept novina iz 1958 i ne misle da ga menjaju, da nema citulja to verovatno niko ne bi kupovao...(iovako maju ogromnu remitendu). Sramota za Novi Sad i Vojvodinu sto ima takav dnevni list...
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9496
*.teletrader.com.



+10253 Profil

icon Re: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?18.05.2010. u 12:11 - pre 169 meseci
Citat:
fanfon: Citam Blic redovno godinama u nazad i nisam mogao da ne primetim kad god je u pitanju neki tekst o studentima, skolarinama i fakultetima da nigde nema Novog Sada i Zrenjanina. ...

U 99% slučajeva to ide otprilike ovako: urednik kaže da bi trebalo da se napiše nešto na tu temu, dodeli to nekome od novinara, i zatraži od dopisnika da pošalju priloge. E sad, ima dobrih i loših dopisnika.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Ko to u Blicu ne voli fakultete u Vojvodini?

[ Pregleda: 3283 | Odgovora: 9 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.