Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za PC servise (prodavnice racunarske opreme)

[es] :: IS i ERP :: Program za PC servise (prodavnice racunarske opreme)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13187 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

malovicn
Nikola Malovic
senior principle software engineer,
Monster.com , Prague, Czech Republic
Prag, Ceska Republika

Član broj: 83963
Poruke: 40
*.9.broadband7.iol.cz.

Sajt: papiri.rs


+2 Profil

icon Re: Program za PC servise (prodavnice racunarske opreme)30.05.2010. u 19:37 - pre 169 meseci
Nisam strucnjak za usability, a takodje nisam ni firma sa resursima (sem svog slobodnog vremena nemam nista drugo da investiram), ali sam ipak resio da probam da odradim program koji je u skladu sa mojim shvatanjima jer smatram da ima mesta na trzistu za takav nekakav program (i pored toga sto na trzistu postoji bar tuce ozbiljnih firmi sa ozbiljnim programima iza kojih stoje dekade rada)

Ucinio sam prvi korak i javno se obavezao (nema odstupanja sad :) ), a nameravam da o javno blogujem na svom blogu i da transparentno opisem celokupan proces diajniranja i implementacije aplikacije tako da ako vas zanima ta problematika pretplatite se na neki od nacina objasnjenih na mom papiri sajtu kreiranom da prati ovaj poduhvat. Svaka pomoc putem komentara (bilo pozitivanih ili negativnih) je vise nego dobrodosla :)

Znam da 99.99% ljudi misle da sam lud i da nemam sanse i verovatno su u pravu :), ali jedino sto mogu da izgubim ovde je more mog slobodnog vremena sa cim sam ok, a da ne verujem da ima smisla ovo raditi ne bi se ni latio toga :)

Videcemo...




 
Odgovor na temu

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Program za PC servise (prodavnice racunarske opreme)31.05.2010. u 17:45 - pre 169 meseci
Aj nek je sa srećom! Vidi samo da bude cross-platform (a pritom ne mislim na Silverlight). ;)

BTW odlični su ti tekstovi!

[Ovu poruku je menjao jablan dana 31.05.2010. u 20:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: IS i ERP :: Program za PC servise (prodavnice racunarske opreme)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 13187 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.