Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

skuter sprint classic

elitemadzone.org :: MotoZone :: skuter sprint classic

[ Pregleda: 6316 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niko_normalan
nezaposlen
bg

Član broj: 197014
Poruke: 81
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon skuter sprint classic23.04.2010. u 09:40 - pre 170 meseci
zna li neko sta o ovom motorcetu?ima li neko iskustva?pozdrav!
 
Odgovor na temu

kuruz2
ako

Član broj: 174333
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: skuter sprint classic24.04.2010. u 21:16 - pre 170 meseci
Zavisi sta te interesuje...Imao sam ovaj skuter 4 meseca i nekih 2,500km
Pojavio se kod nas 2008. U saobracajnoj mi je pisalo Yamasaki 150ccm, vazdusno hladjenje, diskovi napred i nazad, potrošnja oko 3l. Kilometar sat smanjuje tako da na predjenu kilometrazu dodaj 50% (ovo vazi ako gledas da kupis polovan)
Ono sto je lose: prednji disk je kriv sto izaziva trzanje prilikom kocenja i skripanje i ovo je koliko znam na svim iz 2008 godine, za posle ne znam. Smeta u pocetku, ali se posle naviknes. Silen blok mi je stradao posle 2,000 km. Zbog loseg pakovanja u metalni sanduk uglavnom svi imaju manja ostecenja farbe na prednjem delu.
Ono sto je dobro: tockovi 16-ice, far odlican, startan, mali potrosac - obavezno sipati full sintetiku. Pali bez problema i hladan i vruc i posle 20 dana stajanja.

 
Odgovor na temu

niko_normalan
nezaposlen
bg

Član broj: 197014
Poruke: 81
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: skuter sprint classic26.04.2010. u 14:01 - pre 170 meseci
hvala na informacijama...sad sto me zanima je dali mogu dvoje da se voze jedno 30-ak km bez vecih neugodnosti,koja je maximalna brzina,koja brzina mu najvise odgovara,koliko mu je registracija...?
hvala unapred!pozdrav!
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: skuter sprint classic11.05.2010. u 23:29 - pre 169 meseci
cao,ja imam ovaj skuter evo treca godina,presao sam 9500 km s obzirom da kilometar sat manje pokazuje presao sam dosta vise,odlicno ide,kod mene je uvijek dvoje na motoru i ide isto kao i kad sam sam,bas je startan i brzo razvija brzinu...Jedino sto mi se kvari to je lula karburatora,ona je gumena i kad se motor uvija u sredini ona radi i vjerovatno zato puca al to nije nista strasno,zamjenis i opet po gasu al moze biti dugo obicno ode na kraju sezone.ne znam da je kriv prednji disk treslo mi je na pocetku i nerviralo me al sada je ok.sat ne pokazuje dobro,kako sam ja testirao kad na satu pise 70 km/h to je oko 100 km/h a vozio sam i vise ;-) Trosi oko 5 litara,vozio sam se sam 70 km bez odmora i moze se izdrzati, a kad nas je dvoje oko 50 km al laganije voznje,po prirodi,malo se ukocis al na motoru si nemas sta drugo ni ocekivati.ja sam prezadovoljan,za te pare ne mozes nista bolje kupiti.nadam se da sam pomogao
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: skuter sprint classic11.05.2010. u 23:41 - pre 169 meseci
cao,ja imam ovaj skuter evo treca godina,presao sam 9500 km s obzirom da kilometar sat manje pokazuje presao sam dosta vise,odlicno ide,kod mene je uvijek dvoje na motoru i ide isto kao i kad sam sam,bas je startan i brzo razvija brzinu...Jedino sto mi se kvari to je lula karburatora,ona je gumena i kad se motor uvija u sredini ona radi i vjerovatno zato puca al to nije nista strasno,zamjenis i opet po gasu al moze biti dugo obicno ode na kraju sezone.ne znam da je kriv prednji disk treslo mi je na pocetku i nerviralo me al sada je ok.sat ne pokazuje dobro,kako sam ja testirao kad na satu pise 70 km/h to je oko 100 km/h a vozio sam i vise ;-) Trosi oko 5 litara,vozio sam se sam 70 km bez odmora i moze se izdrzati, a kad nas je dvoje oko 50 km al laganije voznje,po prirodi,malo se ukocis al na motoru si nemas sta drugo ni ocekivati.ja sam prezadovoljan,za te pare ne mozes nista bolje kupiti.nadam se da sam pomogao
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: skuter sprint classic13.05.2011. u 13:00 - pre 157 meseci
jel na neko jel ima ovaj skuter neku blokadu na sebi???? pozzz
 
Odgovor na temu

Gost




Profil

icon Re: skuter sprint classic13.05.2011. u 13:02 - pre 157 meseci
jel zna neko jel ima ovaj skuter neku blokadu na sebi???? pozzz
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MotoZone :: skuter sprint classic

[ Pregleda: 6316 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.