Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Flash streaming problem...

[es] :: Video softver :: Flash streaming problem...

[ Pregleda: 978 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.home.otenet.gr.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Flash streaming problem...15.04.2010. u 16:05 - pre 170 meseci
Ako sam postovao u pogresnom delu foruma molim moderatore da prebace u odgovarajuci.

Problem je sledeci.Imam jednu masinu koja uzima signal sa video kamere i salje je na flash server, ili snima na hdd u h.264.Masina ima instaliran Win XP Embedded i cudnovato je da je spojena na mrezu ali ne "vidi" internet, iako sam sve dobro podesio.No, to mi nije problem.Problem je da mi trebaju uputstva (ali nesto onako za idiote ) kako da setujem jedan Flash server da bih mogao da distribuiram dalje signal.

Ako se ko razume u pitanju je ViewCast Niagara 2120 sistem.Kada odaberem da snima na HDD, to lepo odradi bez problema.Ono sto ja hocu jeste da saljem real time sliku na Flash server i da se nadalje moj korespodent sa "one strane" tj. na internetu spoji na njega i da vidi tu sliku.Nisam vican Flash-u, pa trazim pomoc ovde.

Niagara mi daje opciju da saljem stream prema serveru u obliku rtmp://ipadresaservera itd.... problem je podesavanje sa strane servera, kako i sta.Iscitao sam gomilu teksta ali mi je sve dosta nerazumljivo, kao uostalom svako novo stivo, jel?

Znaci, svaka pomoc dobrodosla.
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: Flash streaming problem...

[ Pregleda: 978 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.