Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji

[es] :: Vodič za učenje :: Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji

[ Pregleda: 2686 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

marijakesic
Marija Kesic
srednja skola, cicevac
Cicevac

Član broj: 257158
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji11.04.2010. u 21:30 - pre 170 meseci
Cao, zovem se Marija i zivim u unutrasnjosti Srbije. Zanima me da li neko zna da li postoje online studije softverskog inzenjerstva?
Ne planiram da se selim u Beograd radi studija, a zelja mi je oduvek bila da studiram softversko inzenjerstvo.
Ako neko ima informacije, ja Vas molim da ih podelite sa mnom.
 
Odgovor na temu

nnn
Tech Lead
Haxr.io
Beograd

Član broj: 16743
Poruke: 679
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+87 Profil

icon Re: Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji12.04.2010. u 13:27 - pre 170 meseci
Tako nesto u srbiji ne postoji.. SI na ETF-u bi trebalo da dobije budzet ove godine, sto znaci da ce moci da se upise i dobije dom, menza i sve sto ide uz to. Naravno uz dovoljan broj bodova.
 
Odgovor na temu

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+33 Profil

icon Re: Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji12.04.2010. u 16:00 - pre 170 meseci
Ako želiš studiranje na daljinu onda se raspitaj malo o IT Akedemiji. Oni imaju razna usmerenja, jedno od njih je i Softversko Injženjerstvo.
http://it-akademija.com/ITAkad...gineering-Program_618_2_77_219
 
Odgovor na temu

instructionSet
Beograd

Član broj: 256147
Poruke: 13
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji13.04.2010. u 12:01 - pre 170 meseci
Moram da ispravim kolegu: postoji studiranje na daljinu u Srbiji :)

Fakultet informacionih tehnologija ima akreditovane distance learning studije preko interneta, i koliko znam jedini je takav u Srbiji. To ti funkcionise na sledeci nacin: predavanja i vezbe otvoris preko interneta, pratis prezentaciju i slusas preko slusalica predavanje profesora. Jedino moras dva puta godisnje da dodjes u Beograd da polazes ispite, ali mislim da ti to nije preterano cimanje.

Sto se tice Softverskog inzenjerstva, na FITovim studijama Informacionih tehnologija imas smer Softversko inzenjerstvo. Pogledaj detalje na ovom linku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Studiranje softverskog inzenjerstva u Srbiji

[ Pregleda: 2686 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.