Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, sta proizvoditi ?

[es] :: Vodič za posao :: Koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, sta proizvoditi ?

[ Pregleda: 14818 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gile23
Cacak

Član broj: 254320
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, sta proizvoditi ?11.03.2010. u 11:31 - pre 171 meseci
Drug me je pitao koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, ja sam trazio ali nista bas nisam nasao . On ima radionicu u kojoj ima pre svega ima masine za obradu metala (strug, glodalica, testere, busilice,...). Nema uopste ideju sta da proizvodi sto bi moglo, a da se prodaje, da li biste mogli da mu date neke smernice. Unapred zahvalan !

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, sta proizvoditi ?11.03.2010. u 14:28 - pre 171 meseci
Sa tim masinama ce tesko naci proizvod koji bi mogao kompletno da pravi sam. Mozda bi mogao da prati potraznju i da eventualno i sam daje oglas da nudi obradu na masinama koje ima, pa bi se mozda javio neko ko vec nesto proizvodi i treba mu pomoc u vidu odredjene obrade, izrade polugotovih delova i slicno.

Inace, proizvodnja u svetu je otisla toliko daleko da kod nas retko ko moze nesto sam da proizvodi i PRODAJE, jer se sve vec proizvodi po cenama koje nasi proizvodjaci tesko mogu postici sami. Jedino ako su neciji kooperanti, pa da se ukljuce u proizvodnju i tako nesto zarade.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Koji su deficitarni proizvodi u Srbiji, sta proizvoditi ?

[ Pregleda: 14818 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.