Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a

[es] :: E-mail :: IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a

[ Pregleda: 2650 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BrainDemage
gotovan

Član broj: 253985
Poruke: 114
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a10.03.2010. u 00:11 - pre 171 meseci
U IncrediMailu sam dodao account za Gmail i Hotmail naloge.Sa Gmaila mi lepo pokupi postu,ali sa Hotmaila mi pokupi postu i ujedno isprazni inbox na hotmailu.Da li mogu nekako da vratim mailove u inbox na hotmailu? Ne znam ni zasto se to desilo,da li je imao neko slican problem?
Život je polje svih mogućnosti.
Ono što izaberete to je vaš život.
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a10.03.2010. u 09:12 - pre 171 meseci
Mail klijenti imaju opciju da ostave poruke na serveru ili da ih obrišu kada ih pokupe. Verovatno je tebi različito podešeno pa kod jednog samo pokupi a kod drugog i obriše. Čini mi se da je default da ih briše, meni se par puta desilo da probam neki program a zaboravim da to pogledam ... i on obriše poruke na serveru. Čisto sumnjam da to možeš da vratiš.
 
Odgovor na temu

BrainDemage
gotovan

Član broj: 253985
Poruke: 114
*.dynamic.sbb.rs.



+2 Profil

icon Re: IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a10.03.2010. u 12:52 - pre 171 meseci
Da,tek sam sad video da mi je bila cekirana opcija da ne ostavlja na serveru poruke,jbg.sleci put cu verovatno pogledati na vreme :-) Hvala!
Život je polje svih mogućnosti.
Ono što izaberete to je vaš život.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: IncrediMail pokupio ceo inbox sa hotmail-a

[ Pregleda: 2650 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.