Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lockerz - Pozivnice preko EMAIL - a, treba mi pomoc!

[es] :: E-Marketing :: Affiliate Programi :: Lockerz - Pozivnice preko EMAIL - a, treba mi pomoc!

[ Pregleda: 3752 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Vranes
Cacak

Član broj: 206953
*.adsl.eunet.rs.

icon Lockerz - Pozivnice preko EMAIL - a, treba mi pomoc!09.03.2010. u 15:50 - pre 2571 dana i 18h
Citat:
Šta je Lockerz?

Novi Internet projekat (sajt) koji cilja da postane veći od Amazona. Sajt trenutno ništa ne prodaje već samo deli – promotivni period!

Kako se koristi Lockerz?

Na sajt se ne možete registrovati ukoliko nemate pozivnicu. Pozivnicu dobijate od prijatelja preko email-a.

Da bi ste zarađivali poene potrebno je sledeće:

• Jednom dnevno se ulogujete – 2 poena
• Odgovorite na postavljeno pitanje (dailies) – 2 poena
• Pozovete prijatelja – 2 poena

Kada sakupite 20+ prijatelja, broj poena se povećava duplo:

• Jednom dnevno se ulogujete – 4 poena
• Odgovorite na postavljeno pitanje (dailies) – 4 poena
• Pozovete prijatelja – 4 poena

Šta radite sa bodovima?

Kada sakupite određeni broj poena odete u Redeem sekciju i tamo možete izabrati kategorije:

• Cool Brands
• Electronics
• Experiences

Recimo u kategoriji Electronics se nalaze: iPod, PSP, Sony PS3, XBOX360 i drugo.

Svaki proizvod ima drugačiju vrednost – neki vrede više (biće vam potrebno više poena) a neki vrede manje.

Zašto Lockerz deli poklone? Ko još daje besplatne stvari?!

Kao što sam i napisao, oni su trenutno u promotivnom periodu i na ovaj način dobijaju ogromnu posećenost. Uskoro planiraju da počnu sa prodajom proizvoda kao što radi, recimo, Amazon.

Svaki dan odgovarate na zadata pitanja i oni time dobijaju informacije koje im značajno pomažu u marketingu te time mogu razviti odličnu strategiju u poslovanju i pridobiti ciljanu grupu korisnika.

Ako i dalje ne verujete, proguglajte malo pa ćete videti da ovo nije laž.

E sad kako vidite potrebno mi je 20 ljudi koji su voljni da mi pomognu i da sebi oduzmu 5 minuta da bi se registrovali.
Sve sto treba je da ostavite odgovor na temu koji sadrzi Vasu e-mail adresu.

Vrlo brzo ca vam stici mail sa pozivnicom sa linkom gde da se registrujete. Registracija je veoma brza.

Unapred HVALA dobrim ljudima koji su zeljni da mi pomognu.
ps. ko ne zeli da postuje svoju email adresu moze i na PP.

HVALA!!!

Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Affiliate Programi :: Lockerz - Pozivnice preko EMAIL - a, treba mi pomoc!

[ Pregleda: 3752 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.