Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina

[ Pregleda: 4716 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsaaa
Nesa Nesic
c proizvod
Beograd

Član broj: 248985
Poruke: 71
212.200.218.*



Profil

icon Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina02.02.2010. u 10:00 - pre 172 meseci
Posto su misljenja i cene ,kako majstora,tako i obicnih ljudi,drugacije,voleo bih da mi neko objasni ono najosnovnije sto bih trebao da pitam majstore prilikom ugadnje plina u punta 1.1 ,95 godiste ,fuel injection.

Ne bih zeleo da ugradim plin pa da ne mogu da dobijem atest za njega ili da taj plin ne bude odgovarajuc za taj auto.
Imam trenutno par vizit kartica od nekih servisa pa planiram da ih pozovem i potam kakve vrste plinova ugadjuju...posto mi jedan majstor trazi 260 evra za ugradnju a drugi 330 evra...

Pisite ovde bilo sta sto znate...

Unapred hvala :)
 
Odgovor na temu

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
93.86.241.*



+371 Profil

icon Re: Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina02.02.2010. u 10:16 - pre 172 meseci
Prvo i osnovno je to da proveris da li je servis ovlascen za ugradnju plina, znaci nemoj kod onih garaznih majstora, pitaj ciju opremu ugradjuju, trebali bi da ti daju atest za bocu koju ti ugrade, to je neophodno da bi dobio atest, najbolje bi bilo ako znas nekog ko je ugradio u tom srvisu, pitas ga kakvi su njegovi utisci, probaj njegov auto, primetio sam da se kod vecine taksista oseca plin u kabini, oni ugradjuju one jeftine varijante, npr. u ovlascenom servisu ugradnja kosta 1000 oni plate nekom garaznom majstoru 500 - 600, ja sam ugradio kod coveka koji je to radio u Italiji 10 godina, ima servis u Jagodini, moram da priznam da nisam imao nikakvih problema posle ugradnje, gubitak snage je minimalan, a potrosnja nije nesto znacajno veca 1-2 litra.
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina02.02.2010. u 13:06 - pre 172 meseci
Pozdrav,

stani malo, o kakvim ovlascenjima je rec?
Jos uvek nemamo telo koje ce izdavati licence servisima za ugradnju tako da su trenutna "ovlascenja" samo produkt neke njihove individualne percepcije ovlascenosti i ta "ovlascenost" se jos uvek razlikuje od servisa do servisa. Oko svega ostalog se slazem jer sustinski jeste tako, razlike u ceni za samu ugradnju nisu tolike da bi se potrcalo odmah kod najjeftinijeg i bolje je prvo cuti utiske kod nekoga ko je vec ugradio u svoje vozilo gas. Na ovom forumu takve preporuke se ne mogu cuti, jedino da mozda neko doda svoje iskustvo sa ugradnjom ako postoji neko posebno bitno iskustvo. Ovo sa taksistima nije nuzno problem ugradnje vec i samih uredjaja, svi se elementi razlikuju cenom i po duplo pa se covek polakomi....
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Punto 1 , pomozite oko ugradnje plina

[ Pregleda: 4716 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.