Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li moze da se poveze bezicno preko wirelles rutera drugi racunar pomocu access pint-a

[es] :: Wireless :: Da li moze da se poveze bezicno preko wirelles rutera drugi racunar pomocu access pint-a

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefan-sprint max
Stefan Jacimovic
Nis

Član broj: 165537
Poruke: 20
*.nat.medianis.net.



Profil

icon Da li moze da se poveze bezicno preko wirelles rutera drugi racunar pomocu access pint-a27.01.2010. u 19:06 - pre 173 meseci
Imam i ja mali problem....koristim wirelles internet posto sam skoro uzeo i lap top zeleo sam da povezem i kompijuter i lap top na internet.Naravno kupio sam wirelles ruter marke D LINK DIR300 i uspeo sam da povezem da sve to radi.Ali sada se javlja novi problem resio sam da uzmem adsl (adsl preko telefonske mreze) i sada posto mi je ostao access point i antena (antenu sam uzeo veliku zbog boljeg signala) drug mi je predlozio da placamo zajedno ADSL (naravno da uzmemo neki bolji paket od 4mb) .Sada ne znam da li je moguce da ja ovu wirelles antenu nasrafim na ovaj moj ruter i da saljem njemu signal a on koji isto koristi wireles internet (od opreme on ima access point i veliku antenu) .Njegova kuca je daleka nekih 3 km vazdusne linije i nema nikakve prepreke izmedju nas.
access point je marke planet.
Stefan-Sprint MAX
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Da li moze da se poveze bezicno preko wirelles rutera drugi racunar pomocu access pint-a

[ Pregleda: 2336 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.