Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 2008 Server znalac potreban

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Windows 2008 Server znalac potreban
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1464 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

codemaker
Borislav Pekic
Beograd

Član broj: 96807
Poruke: 67
*.static.maksnet.net.

Sajt: www.odraz.net/blog/index...


Profil

icon Windows 2008 Server znalac potreban08.12.2009. u 00:01 - pre 174 meseci
Ako ima neko ko je spretan u instalaciji i setup WIndows Server 2008 IIS 7 neka me kontaktira.

Potrebno je da je već vršio instalacije Windows Servera 2008 IIS , da može objasniti i otkloniti probleme kod nepravilno setovanog servera ili problem rada servera (error 500, error 503 itd), kao i da može demonstrirati načine rešavanja mogućih probleme pri instalaciji i radu web servera.

Takođe da može step by step demonstrirati setup IIS sa definicijama poslova (roles)
Da može da objasni moguće probleme pri instalaciji i radu web servera ako je prethodno instalisano mnogo drugih servisa (Exchange, SMTP itd,itd..)

Nakon kontakta i detaljnijeg opisa potrebnih radova, dogovorićemo se i o naknadi

Molio bih samo da se jave oni koji zaista imaju iskustva sa 2008 serverom da ne bi gubili vreme. Ja sam do sada instalisao i konfigurisao servere ali sada više nemam vremena da sve to složim na papir i uputstvo i zbog toga mi treba neko ko može i želi.


 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Windows 2008 Server znalac potreban
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1464 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.