Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53268 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Markoxxx
Marko Kolarevic
Cacak

Član broj: 886
Poruke: 643
93.87.172.*

ICQ: 27867845
Sajt: www.TDIdesign.org


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek07.12.2009. u 10:20 - pre 174 meseci
evo jos malo offtopica ;)


ne znam da li je bilo reci u temi, koliko ja videh nisam nasao, MTS je duplirao broj besplatnih minuda u mrezi, imam bel 200 i jutros mi stize poruka da sada ima 320 besplatnih minuta u mrezi umesto 160.
Pijem pivo i ebem sve zivo, ko sok - on jock
«« M.K. »»
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.86.96.*



+1 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek07.12.2009. u 21:28 - pre 174 meseci
Vrlo pametno osmisljeno to da pored minuta u nacionalnoj mrezi imate i dodatne posebno za VIP ali zasto to nisu dali da se paralelno koristi pa kad zovete recimo VIP onda da trosite taj deo bonusa?
Ovo mi lici na klasicnu navlakusu gde vi kada potrosite minute prema ostalim mrezama imate izbor da trosite samo na VIP, a ja nemam nikog u VIP-u!
Pitam se ko smislja ovakve pakete u VIP-u....
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek08.12.2009. u 18:33 - pre 174 meseci
Vip računa na neobaveštenost korisnika kako bi povećao njihov broj. Sve govori u prilog tome, od tajnih cenovnika do vešto napisane stavke u ugovoru koja praktično kaže da morate biti njihov korisnik najmanje 6 meseci. Oni računaju da će agresivnom reklamom i nižim cenama telefona pridobiti ljude. Ali dok god postoji slobodarski narod na internetu, ukazivaćemo na ovakvo podmetanje nogu.
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.telenor.rs.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek08.12.2009. u 23:32 - pre 174 meseci
Citat:
espressoni računaju da će agresivnom reklamom i nižim cenama telefona pridobiti ljude. Ali dok god postoji slobodarski narod na internetu, ukazivaćemo na ovakvo podmetanje nogu.

Amin 2 that.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.telenor.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek09.12.2009. u 15:42 - pre 174 meseci
U Makedoniji vip isto daje besplatne minute i razgovore u mreži, ali oni potpuno imaju smisla, jer su vipovi paketi u MK tipa Fleksi-Fresh, pa kada zovete druge mreže, to se tarifira, a kada zovete vip, to je free!

I jos nesto:
Uspostava je besplatna, a tarifiranje prvi minut ceo, a posle po sekundi.

http://www.vip.mk/cm/offer/postpaid/tariffmodels/smart/index.php
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.6.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek09.12.2009. u 19:18 - pre 174 meseci
Ni to meni nikada nece biti jasno zasto se na nasem trzistu nude skuplje i nepovoljne varijante, u odnosu na ostale zemlje u regionu........

Gledao sam njihovu ponudu i stvarno su daleko ispred naseg vipa, koji je duze na trzistu ovde. Ali ako su oni nasli racunicu...........

Welcome to Serbia :D
 
Odgovor na temu

Karađorđe
student
Beograd

Član broj: 242373
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek09.12.2009. u 22:15 - pre 174 meseci
Ej zALEFex ama ne da nije tačno to što si napisao, pa pogledaj taj link malo što si napisao, pa ti ili ga prevedi na engleski ili na srpski. Prvo, ma šta pričaš da je tamo bolji paket kad nije, pa pogledaj malo bolje link što si postovoa ovde, ja bi voleo da je paket bolji, ali nije šta da se radi. Prvo tamo nemaš mms u pretplati, drugo nemaš megabajte u pretplati, treće mms im je 27.79din evo ti link pa sam preračunaj i razračunaj sa sve pdvom [url=http://www.tt-group.net/biz/kursna_lista/MKD.php][/url], a ovo što im na sajtu piše za ovaj paket npr 1000, to nije 1000minuta već je to 1000denara, a minut je 4,4 denara bez pdva pa ti bato onda izračunaj kolko ti tamo šta dobiješ za taj njihov paket. I još jedno veliko ali, imaju i onaj Number Portability. Znači nije baš tako kao što ti pričaš, znam da ima ovde dosta Velikih Vipomrzaca, ma meni su svi isti, mrzim ih sve. Ja sam danas uzeo kod Telekoma pretplatu noćni razgovori za 99din, razgovori u celoj Srbjiji, međumesni i mesni og 21h-07h, ima da pričam i ne brinem se za račun.
 
Odgovor na temu

zALFex
Beograd

Član broj: 150893
Poruke: 192
*.telenor.co.yu.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek09.12.2009. u 23:16 - pre 174 meseci
Ovo je tema: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek
Ja uopste nisam hteo da kazem da je taj paket apsolutno bolji od domacih vip paketa, nego da su besplatni razgovori u vip mrezi u MK bolje osmisljeni i korisni uvek, dok su ovde korisni tek kada potrosis besplatne minute.
Dakle, samo sam hteo da ukazem na razliku u koriscenju besplatnih minuta u mrezi tu i tamo.
A sto se tice ovih 1000 minuta, pise da su to ipak minuti, a ne iznos u denarima koji se koristi na saobracaj u mrezi!
Ili cemo naci put ili cemo ga sami napraviti.
 
Odgovor na temu

Dacha_NS
NS

Član broj: 104690
Poruke: 103
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek10.12.2009. u 13:46 - pre 174 meseci
raspisali ste se na ovoj temi o svemu samo ne o konkretno o znachenju teme......

molio bi nekog da malo pojasni ovu "promociju" VIP-a jer mi definitivno nije nista jasno sve ste mi izmesali :)
 
Odgovor na temu

Neo85

Član broj: 48361
Poruke: 116
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek10.12.2009. u 19:08 - pre 174 meseci
Ako ti posle 6 strana nista nije jasno, nece ni posle jos 6.

Inace ja samo hteo da dodam jednu stvar. 10% ljudi mozda koristi internet u prave svrhe i raspituje se pre potpisivanja nekog ugovora ili kupovine necega. Za ostalih 90% je dovoljna primamljiva reklama da odu i kupe to sto im se ucinilo dobro bez nekog prethodnog raspitivanja.
Zato za ljude koji ne razumeju VIP i ta mala slova, kako ne kapirate da su njima ciljna grupa ovih 90% ljudi a ne ovih 10%.

Dobri telefoni za 1 DINAR, i razgovor u mrezi 0 din ZAUVEK.

Mislite da ti ljudi znaju koji su paket potpisali na 24 meseca kad su uzeli telefon koji je wau za samo 1 din i mislite da ti ljudi znaju ovu caku da se minuti ne trose paralelno i da imate 1000 min mesecno a ne neograniceno.

Znaci vi za VIP svakako niste ciljna grupa i mozete da ih pljujete do sutra, oni ljudi samo imaju dobru marketing sluzbu i znaju kome se obracaju.

Ja licno koristim Telenor, ne hvalim ni jednu mrezu, sa ovom sam trenutno zadovoljan, ako zatreba uvek mogu da pogledam detaljnu specifikaciju racuna preko interneta, uvek su do detalja tacni.

Inace sam dosao na ovu temu primetivsi ovu akciju VIP-a, jer dok sam bio u Americi sve mreze daju besplatne razgovore u mrezi, pa sam pomislio da je tako nesto krenulo i ovde. Svako bira sta mu odgovara, ako imate mnogo VIP-ovaca u imeniku znacice vam ovo, u suprotnom ne bas. Jedina zamerka je sto je stvarno navlakusa, jer vam skidaju besplatne minute prvo, ali onaj ko u zivotu nije naucio da oko svega prvo treba da se raspita i ne zasluzuje bolje. Kao sto rekoh dobar marketing i na tome im svaka cast.
 
Odgovor na temu

milanpavke
novi sad

Član broj: 10620
Poruke: 155
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek11.12.2009. u 11:59 - pre 174 meseci
Netacno je da su u Americi razgovori u mrezama besplatni. Taman posla da tamo nesto daju za dzaba. Moze biti samo u paketima sa velikim pretplatama ili u nekoj mrezi sa losijim uslugama.
Takodje operateri u okruzenju nisu nista povoljniji od nasih.
 
Odgovor na temu

Neo85

Član broj: 48361
Poruke: 116
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek11.12.2009. u 17:58 - pre 174 meseci
A ja sam lud pa sam bio u Vijetnamu a ne u Americi. Ako su AT&T, T-MOBILE I VERIZON mreze sa losijim uslugama i postoje vece mreze u Americi onda si u pravu. Ovo se naravno odnosi na post paid korisnike, sa sasvim obicnim cenama za njihove uslove.
A ne vidim sta je to toliko cudno za zemlju u kojoj su se kablovska televizija i internet koristili 80-ih kada se kod nas nije znalo ni sta je to. Zato se ta usluga kod njih ne smatra da je dzabe, vec da je podrazumevana.
 
Odgovor na temu

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
77.46.247.*

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek15.12.2009. u 06:21 - pre 174 meseci
Korisnik sam VIP-a od prvih dana, i moram priznati da je u pocetku bilo problema sa signalom. Medjutim vec nakon par meseci stanje se popravilo, i bar ja nisam imao od tada problema. Cak se i desevalo da na primer odem kod prijatelja koji zivi u suterenu, a da ljudi koji koriste MTS i Telenor izgube signal, a da ga na mom telefonu ima. E sad mozda nije svuda takvo stanje sa signalom, ali bar ovde kod mene (Pozarevac) jeste.

Kod mene stanje u imeniku stoji odprilike ovako: 50%MTS, 40%VIP 10%Telenor. Medju tih malo vise od 200 brojeva nemam ni jedan jedini broj koji pocinje sa 066. Meni bi ti paketi od "0 dinara u mrezi zauvek" vrsili posao, ali sam odustao kada sam procitao ona "sitna slova".

Nije stvar u losim uslovima (savrseno mi odgovaraju uslovi), vec u, ajde da je nazovem tako, prevari i licnim principima.

Po mom shvatanju ako je nesto zauvek, to je drugim recima trajno, i onda ne moze biti ograniceno na 100 ili 1000 minuta. Ako je ograniceno, onda nije zauvek, vec samo do trenutka kada se istrosi tih 100/1000 minuta.

Po meni je ova kampanja javno krsenje zakona o zastiti potrosaca, u kome se kaze da potrosac ni u kom trenetku ne sme biti doveden u zabludu o kvalitetu, specifikacijama, ili izgledu roba i usluga.

VIP fakticki krsi taj zakon, jer dovodi u zabludu svoje potrosace da imaju neogranicen broj minuta, sto svakako nije tacno.
 
Odgovor na temu

srdjan_m
Programer
St.Pazova

Član broj: 29217
Poruke: 262
*.masel.rs.



+12 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek15.12.2009. u 08:34 - pre 174 meseci
A da to gledamo ovako: "Po 1000 minuta u mreži zauvek, bar dok traje promocija-:)"
 
Odgovor na temu

mantaka
sluzbenik
Smederevo

Član broj: 242934
Poruke: 49
93.87.129.*



+1 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek15.12.2009. u 13:55 - pre 174 meseci


Slazem se sa tobom u delu gde se VIP popravlja a ovo dole sto si napisao, to svi operateri na neki nacin rade, mislim konkretno na razne marketinske trikove kojima prosto navuku korisnika gde korisnik i nije svestan da posle ide ono, dala baba dinar da udje pa daje dva sada da izadje :), osetio sam to na licnom primeru, korisnik sam VIP-a, postpaid, nemam toliko prijatelja u imeniku koji ima VIP kao ti recimo, samo jednog od nekih 300 brojeva. Uzrok tome je verovatno i losiji rad VIP-a, pojedine skuplje usluge i losa pokrivenost. Vidis kod tebe je recimo dobro, kod mene je katastrofa lose, radi se o Smederevu, predgradje, nekih 4 km od centra grada.
Meni kao korisniku to smeta, ako ti prodaju proizvod ili uslugu, moraju ti omoguciti i elementarno koriscenje te usluge, a oni ti sve to lepo upakuju, lepo kazu i napisu, naravno korisnik ne meri jacinu signala kuci i uzme broj recimo sa ugovorom. E tu onda nastaje agonija, racuni stizu a ti kuburis sa mrezom i telefon koristis samo kad ides da vidis centar grada....
G-Shock GW-9200-1ER
 
Odgovor na temu

MaxM

Član broj: 181561
Poruke: 193
93.86.111.*



+3 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek15.12.2009. u 16:28 - pre 174 meseci
Sto se tice signala, tu stvarno nije sjajna situacija i mozda bi mogli malo vise da se potrude oko pokrivenosti, jer ume neki put da smara. Ne znam da li sam vec pisao, ali nema veze. Imam poslovnog prijatelja, koji zivi u Uzicu i na njegovoj livadi se nalaze stubovi sva tri operatera. Rekli mu majstori da su vipu trazili litar krvi po opstinama, pa se cak pominjao i mito od strane korumpiranih opstinara, da bi postavili baznu stanicu. Kazu da nisu pristali na to i da su cekali godinu dana da postave kod njega baznu stanicu, jer se cekaju i odredjene dozvole i neka urbanizacija. Isto kaze kada je su mt:s i mobtel postavljali, da su papiri zavrseni za jedan dan, tako da verujem da je i to jedan od glavnih razloga zasto je losija pokrivenost, administracija birokratske drzave Srbije
 
Odgovor na temu

veraciganka
Vara Ciganka
nezaposlen
Baograd

Član broj: 244127
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek16.12.2009. u 22:15 - pre 174 meseci
Kupio sam HTC tattoo, preko VIPa, i nemam mrezu u stanu a zivim na Dorcolu, i cim izadjem iz zgrade imam pun signal, koristim telefon tek dva tri dana i na drugim mestima nisam imao problema, isao sam i od Panceva, problem je sto se kod rucnog biranja mreze na ovom telefonu ja ne mogu da izaberem izaberem VIP MTS, tj prilikom izbora mreze meni daje opciju VIP i telenor, a trebao bih i da prikaze i mts pa bih ja bio na nacionalnom romingu koji vip placa i u stanu bih imao signal, kada ubacim karticu u bilo koji ndrugi fon ja izaberen mts i signal u fullu, mene interesuje da li postoji neka mogucnost da se sowtverski omoguci poboljsanje androida, kako bih ja u mobil networku imao i VIPMTS, hvala unapred
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek16.12.2009. u 22:24 - pre 174 meseci
Problem je sto je Vip zabranio nacionalni roaming u sredinama gde oni smatraju da imaju odlican signal. Tako da u Beogradu, na Dorcolu, sigurno ne mozes da koristis mt:s roaming.

Bar sam ja dosao do tog zakljucka jer recimo u Nisu i u Pirotu ne mogu da izaberem mt:s mrezu, a u nekim manjim nestima ili na periferiji gradova mogu.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

veraciganka
Vara Ciganka
nezaposlen
Baograd

Član broj: 244127
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek16.12.2009. u 23:58 - pre 174 meseci
Nije to problem jer sa drugogo fona mogu da uhvatim VIPMTS, samo ne mogu sa HTCa, rucnim biranjem mreze on jednostavno ne daje opciju vipmts, vec samo hvata telenor i vip, sa svakog drugog telefona meni su ponudjene tri mreze tj VIP, TELENOR, VIPMTS
 
Odgovor na temu

veraciganka
Vara Ciganka
nezaposlen
Baograd

Član broj: 244127
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek16.12.2009. u 23:59 - pre 174 meseci
Nije to problem jer sa drugogo fona mogu da uhvatim VIPMTS, samo ne mogu sa HTCa, rucnim biranjem mreze on jednostavno ne daje opciju vipmts, vec samo hvata telenor i vip, sa svakog drugog telefona meni su ponudjene tri mreze tj VIP, TELENOR, VIPMTS
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: 0 dinara razgovori u Vip mreži – zauvek
(TOP topic, by Slobodan Milivojevic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 53268 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.