Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko prve samostalne kutije

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: pomoc oko prve samostalne kutije

[ Pregleda: 2850 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

arkan.ub
nebojsa marjanovic
ub, srbija

Član broj: 236665
Poruke: 1
77.46.197.*



Profil

icon pomoc oko prve samostalne kutije20.10.2009. u 19:43 - pre 176 meseci
moja kutija je 40x60x37, bas je 15 i ima rupu za lufer 3.5 1/2precnik, visoko tonac, srednjak sa zatvorenom zadnjom stranom da se nebi mesali zvukovi. zadnja strana zvucnika i bokovi su zatvoreni sa staklenom vunom, a ivice napunjene silikonom, stranice sam sastavljao sa lepkom za drvo i zategao pleh srafovima! poshto mi je ovo prva samostalna kutija recite mi koji bi zvucnici odgovarali i da li je izolacija kutije dobra?
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: pomoc oko prve samostalne kutije20.10.2009. u 22:57 - pre 176 meseci
Bas zvucnik mozda 15 inca ili santima ? paz ovakva pitanja sam i ja postavljao ali nema odgovora ko to moze da izracuna na taj nacin ?
Zaista nezgodna situacija , konkretno postavio i ja takva 2 pitanja i nisam dobio odgovor sa komletnim podacima ...
Muchna rabota , mislim da nece niko da racuna zapreminu , kutije umesto tebe i ja bi voleo domaci da mi neko uradi , da ne stavljam ima 3 linka na ovakvo slicno pitanje !
Al evo ti odgovor iz prve ruke da ti je ta kutija malecka za 15 inca zvucnik , ako je zvucnik u incima !!!!!!
Staklena vuna - nema potrebe za tim , to je shit zato kad pocne da duva bas u rupu za lufer imaces prasine po stanu ... )
Aj pozz
 
Odgovor na temu

Pigoza
Igor Markovic
tv snimatelj/montazer
TV Telemark Cacak
Pozega

Član broj: 41017
Poruke: 1726
*.adsl.eunet.rs.



+7 Profil

icon Re: pomoc oko prve samostalne kutije21.10.2009. u 11:06 - pre 176 meseci
To je kao da pravis kucu od krova,umesto od temelja.
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna.
Covek se uci dok je ziv, pa opet lud umre.
 
Odgovor na temu

ZX-0

Član broj: 232088
Poruke: 274
77.28.115.*



+2 Profil

icon Re: pomoc oko prve samostalne kutije24.10.2009. u 18:42 - pre 176 meseci
Zdravo!
Moja preporuka: Nemoj da pravis ovako na ovaj nacin zvucnu kutiju, sigurno i garantovano ides u neuspeh!!???
Najbolje resenje za tebe ti je da nadjes neki projekat sa interneta. Ima ih puno za svaciji dzep,...
Daj podatke za sta hoces da koristis zvucnuke (na koje pojacalo da ih povezes i koliko stojis sa "kintama"?!), pa da ti preporucim koji projekat da izradis sa interneta!!?
Pozdrav,
 
Odgovor na temu

1OXB
Čačak

Član broj: 40356
Poruke: 2616

Sajt: bas.elitesecurity.org


+206 Profil

icon Re: pomoc oko prve samostalne kutije24.10.2009. u 21:12 - pre 176 meseci
Momci su ti uglavnom dobro odgovorili a mozda najbolje Pigoza. Nemoj pogresno da shvatis, ali posle celog tvog teksta, na tvoje pitanje:" ...recite mi koji bi zvucnici odgovarali..." mozda bi najbolji odgovor bio:
oni teski plavi sa gumom okolo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: pomoc oko prve samostalne kutije

[ Pregleda: 2850 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.