Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials

[es] :: Zaštita :: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials

[ Pregleda: 4032 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IvanM83

Član broj: 146413
Poruke: 3
77.46.224.*



Profil

icon Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials20.10.2009. u 18:50 - pre 176 meseci
Koristio sam jedno mesec dana windows 7 sa trial verzijom norton internet security 2010 posle isteka sam ukljucio ponovo windows firewall i ubacio microsoft essential antivrius ili u koju vec podvrstu spada ...interesuje mi da li je ova kombinacija dobra i da li je ekisna mada vec duze vreme nisam imao nijedan virus na kompu niti problema,mogu reci vec dve godine a za to vreme sam menjao vise antivirusa...uvek tezim necemu sto slabo opterecuje komp...interesuje me vase misljenje i predlozi
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.10.2009. u 00:25 - pre 176 meseci
Iskreno da ti kazem,ja koristim maltene sve sto je u sklopu Windowsa 7...u Mircosoft Firewall-u sam podesio "Block all incoming connection",samo par programa imaju dozvolu da idu na net i da uzimaju update...takodje koristim Microsoft Security Essentials,super radi i trenutno pored njega ne drzim ni jedan drugi antivirus...na kraju,ispadne da je jedini zastitni program koji koristim Malwarebyte's Anti Malware...to je fantastican program sa jako velikim brojem definicija i bas je efikasan...pokusaj sa ovom kombinacijom,neces pogresiti...a u isto vreme ce ti Windows biti kao nov i lepo optimizovan tj neces imati problema sa RAM memorijom,to je problem kod vecine antivirusa...

Windows 7 Firewall
Windows Security Essentials
Malwarebyte's Anti Malware...moj predlog...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

IvanM83

Član broj: 146413
Poruke: 3
93.87.100.*



Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.10.2009. u 02:07 - pre 176 meseci
u sustini bas to koristim sto si naveo....kompjuter super radi,vec duze vreme nemam probleme...mada cisto da vidim da li jos neko tako nesto koristi...da,cim sam ukljucio ponovo windows-ov firewall odmah sam stavio na block all outbound,i pustio samo par programa da imaju privilegiju interneta...hvala na savetu...dobro pored toga jos normalno u mozilli adblock plus i tako,neke sitnice ali nikad nisam imao bas zbog tih sitnica problema i drugi antvirusi su me dobro sluzili mada od besplatnih sam najvise bio zadovoljan avirom mada ima dosta falsa alarma...ako neko ima jos neku sjajnu kombinaciju a da ne opterecuje racunar nek je postavi:):):)
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.10.2009. u 12:29 - pre 176 meseci
Samo nastavi ovako kako sam ti rekao,dodatni antivirus ce ti usporavati kompjuter...a Microsoft Security Essentials je sasvim dovoljan,bitniji faktor ti je podesavanje Firewall-a...samo teraj dalje ovako...Malwarebyte's Anti Malware je ekstra program...pozz
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
77.46.194.*



+37 Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.10.2009. u 13:43 - pre 176 meseci
Microsoft Security Essentials
Windows Firewall
Malwarebytes
Avast

To je moja kombinacija, od pocetka koriscenja Windows-a 7 pa do danas ni jedan problem!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Maletic
System administrator

Moderator
Član broj: 235887
Poruke: 1138
*.telenor.co.yu.



+89 Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.10.2009. u 15:05 - pre 176 meseci
U svoj toj kombinaciji jedino je Avast po meni visak...Danilo izbaci ga,bespotreban ti je pored ovih navedenih stavki...samo gubis na performansama racunara...
A wolf is weaker than a lion and a tiger, but doesn't play in the circus.
 
Odgovor na temu

Alcazar

Član broj: 36911
Poruke: 70
87.116.159.*

ICQ: 101771311


Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials06.12.2009. u 01:04 - pre 175 meseci
Avira nalazi viruse pre Avasta, imao i deinstalirao.
 
Odgovor na temu

IvanM83

Član broj: 146413
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials20.02.2010. u 17:03 - pre 172 meseci
Avira u nekim svojim paketima ima problema sa deinstalacijom,ne moze se ukloniti ni pomocu njihovog removal tool,a sto se tice free verzije,pucanje servira vecinom ide na zivce i nemogucnost da se izvrsi update
 
Odgovor na temu

Filly
Balkan

Član broj: 74940
Poruke: 147
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials21.02.2010. u 21:38 - pre 172 meseci
Avira je imala problem sa serverima pre nekih dva meseca, sad je to sredjeno i update radi normalno. Ja takodje koristim kobinaciju win7 ffirewall, MS security esentials i avira. Nikakvih problema do sada.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Windows 7 i windows firewall with advanced security i microsoft security essentials

[ Pregleda: 4032 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.